Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11. apr 2021
12:00
MUIF/TSF
2
Årslev BK
3
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
12:30
Broager UI / Gråsten B
3
Dalum/Næsby
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2021
13:00
Strib IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:00
Dalum/Næsby
1
MUIF/TSF
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
11:00
Broager UI / Gråsten B
5
Strib IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
13:00
Årslev BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2021
18:30
Dalum/Næsby
1
Årslev BK
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
Oversidder
Broager UI / Gråsten B
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
12:00
MUIF/TSF
1
Strib IF
4
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2021
11:30
Årslev BK
5
Broager UI / Gråsten B
1
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2021
13:00
MUIF/TSF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2021
18:30
Strib IF
0
Dalum/Næsby
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
Oversidder
Dalum/Næsby
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
11:00
Strib IF
2
Årslev BK
3
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
13:00
Broager UI / Gråsten B
2
MUIF/TSF
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
Oversidder
Strib IF
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
15:00
Dalum/Næsby
7
Broager UI / Gråsten B
1
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
Oversidder
Årslev BK
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
12:00
MUIF/TSF
1
Dalum/Næsby
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
18:15
Årslev BK
3
Dalum/Næsby
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2021
18:30
Strib IF
5
Broager UI / Gråsten B
7
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2021
13:00
Broager UI / Gråsten B
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
02. jun 2021
18:30
Broager UI / Gråsten B
3
Årslev BK
2
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
Oversidder
MUIF/TSF
|
|||||||||||||||||||
07. jun 2021
18:45
Dalum/Næsby
2
Strib IF
0
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2021
18:30
Årslev BK
4
MUIF/TSF
1
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
10:00
Årslev BK
6
Strib IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
12:00
MUIF/TSF
5
Broager UI / Gråsten B
5
|
|||||||||||||||||||
13. jun 2021
13:00
Dalum/Næsby
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2021
19:00
Strib IF
5
MUIF/TSF
1
|
Se info om rækken her.
Forårets U14 Piger ombrydes ikke til efterårets turnering. Læs mere her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.