|
697083
|
fr16-04 2021
|
18:00
|
|
|
Hvalsø ny Idrætsplads, Kunstgræs
|
|
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
|
|
697086
|
lø17-04 2021
|
12:00
|
|
|
Nordhallen
|
|
|
|
|
697084
|
lø17-04 2021
|
13:00
|
|
|
Ejby Stadion
|
|
|
|
|
697085
|
sø18-04 2021
|
12:00
|
|
|
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
|
|
|
|
697082
|
ma19-04 2021
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
697090
|
fr23-04 2021
|
18:30
|
|
|
Skælskør Stadion Kunstgræs
|
|
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
|
|
|
697088
|
fr23-04 2021
|
19:00
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
697091
|
sø25-04 2021
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
697089
|
sø25-04 2021
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
697087
|
sø25-04 2021
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
|
697092
|
on28-04 2021
|
18:30
|
|
|
Såby Stadion
|
|
|
|
697094
|
on28-04 2021
|
18:30
|
|
|
Kværkeby Stadion
|
|
|
|
697095
|
on28-04 2021
|
19:00
|
|
|
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
|
|
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
1
|
|
697093
|
on28-04 2021
|
19:00
|
|
|
Ejby Stadion
|
|
|
|
697100
|
fr07-05 2021
|
18:30
|
|
|
Skælskør Stadion Kunstgræs
|
|
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
|
|
697098
|
fr07-05 2021
|
19:00
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
697101
|
lø08-05 2021
|
10:00
|
|
|
|
|
|
|
697097
|
ma10-05 2021
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
697104
|
fr14-05 2021
|
18:30
|
|
|
Kværkeby Stadion
|
|
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
3
|
|
697478
|
lø15-05 2021
|
12:00
|
|
|
Nordhallen
|
|
|
|
697103
|
lø15-05 2021
|
13:00
|
|
|
Ejby Stadion
|
|
|
|
697102
|
sø16-05 2021
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
697477
|
on19-05 2021
|
19:00
|
|
|
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
|
|
|
|
697079
|
fr21-05 2021
|
18:30
|
|
|
Kværkeby Stadion
|
|
|
|
697080
|
fr21-05 2021
|
18:30
|
|
|
Skælskør Stadion Kunstgræs
|
|
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|
697078
|
lø22-05 2021
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
697081
|
sø23-05 2021
|
11:30
|
|
|
|
|
|
|
697077
|
ti25-05 2021
|
19:00
|
|
|
Ringsted Stadion
|
|
|
|
697481
|
on26-05 2021
|
19:00
|
|
|
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
|
|
|
|
697480
|
fr28-05 2021
|
18:00
|
|
|
Såby Stadion
|
|
|
|
697482
|
lø29-05 2021
|
10:00
|
|
|
Skælskør Stadion
|
|
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|
697564
|
lø29-05 2021
|
11:00
|
|
|
|
|
|
|
697479
|
ma31-05 2021
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
697567
|
fr04-06 2021
|
18:45
|
|
|
Kværkeby Stadion
|
|
|
|
697565
|
fr04-06 2021
|
19:00
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
|
|
697568
|
lø05-06 2021
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
697569
|
lø05-06 2021
|
12:00
|
|
|
Nordhallen
|
|
|
|
697566
|
sø06-06 2021
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
697099
|
ti08-06 2021
|
18:00
|
|
|
Såby Stadion
|
|
|
|
697574
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Korsør Gl. Stadion Kunstgræs OMK ved Korsør ny sta
|
UHT
|
|
|
697571
|
fr11-06 2021
|
18:00
|
|
|
Såby Stadion
|
|
|
|
697573
|
lø12-06 2021
|
12:30
|
|
|
Skælskør Stadion
|
|
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|
697572
|
lø12-06 2021
|
13:00
|
|
|
Ejby Stadion
|
|
|
|
697570
|
sø13-06 2021
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
697096
|
sø13-06 2021
|
15:00
|
|
|
Nordhallen
|
|
|
Turneringsafslutning:
De 5 puljevindere spiller kampe om Sjællandsmesterskabet, førstnævnte pulje har hjemmebane.
Kvartfinale:
Kamp 1: Onsdag den 16. juni kl. 19.00: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 2
Semifinaler:
Kamp 2: Søndag den 20. juni kl. 12:00: Vinder pulje 1 - Vinder af pulje 2/3
Kamp 3: Søndag den 20. juni kl. 12.00: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Finale: Onsdag den 23. juni kl. 19:00: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3