MENU

M+45 11-mands - 2021, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
185033 ma
12-04 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Ejby IF 1968 Sportspladsen i Syd
0 - 2
185034 ma
12-04 2021
Kl. 19:00
Hvalsø IF Oversidder Hvalsø ny Idrætsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

185032
ma
12-04 2021
Kl. 19:00
LSF (2) Torveparkens SK Smørum Idrætscenter
2 - 1
185301 to
15-04 2021
Kl. 18:30
Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter
185302 ma
19-04 2021
Kl. 18:30
Grantoften IF Ishøj IF Grantofteparken
0 - 5
185304
ma
19-04 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 LSF (2) Sportspladsen i Syd
2 - 4
185305 ma
19-04 2021
Kl. 18:45
Oversidder Ejby IF 1968
185306 ma
19-04 2021
Kl. 18:45
Oversidder Hvalsø IF
UHT

Udehold taberdømt

185307 ma
26-04 2021
Kl. 18:30
Grantoften IF Torveparkens SK Grantofteparken
1 - 2
185308 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
LSF (2) Oversidder Smørum Idrætscenter
185321 ma
26-04 2021
Kl. 19:00
Ejby IF 1968 Oversidder Ejby Friluftscenter
185322 to
29-04 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub (1) Albertslund BS 72 Lyngehallen Kunstgræs
3 - 2
185334 ma
03-05 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Grantoften IF Sportspladsen i Syd
UMH
185335 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Hvalsø IF Ejby IF 1968 Hvalsø ny Idrætsplads
3 - 1
185336 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Allerød Fodbold Klub (1)
185337 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder LSF (2)
185324 ma
03-05 2021
Kl. 19:00
Torveparkens SK Ishøj IF Mørkhøj Skole
1 - 5
185338 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Grantoften IF Oversidder Grantofteparken
185339
ma
10-05 2021
Kl. 19:00
LSF (2) Hvalsø IF Smørum Idrætscenter
6 - 0
185340 ma
10-05 2021
Kl. 19:00
Torveparkens SK Albertslund BS 72 Mørkhøj Skole
0 - 1
185341 on
12-05 2021
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub (1) Oversidder Allerød Idrætspark
185035 on
12-05 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub (1) Grantoften IF Lyngehallen Kunstgræs
7 - 0
185344 ma
17-05 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Ishøj IF Sportspladsen i Syd
3 - 1
185346 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Hvalsø IF Allerød Fodbold Klub (1) Hvalsø ny Idrætsplads
2 - 8
185347 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Torveparkens SK
UHT

Udehold taberdømt

185348 ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Oversidder Grantoften IF
185343
ma
17-05 2021
Kl. 19:00
Ejby IF 1968 LSF (2) Ejby Friluftscenter
1 - 2
185303 to
20-05 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub (1) Torveparkens SK Allerød Idrætspark Kunstgræs
UHT

Udehold taberdømt

185349 ti
25-05 2021
Kl. 18:30
Grantoften IF Hvalsø IF Grantofteparken
UHT

Udehold taberdømt

185351 ti
25-05 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Oversidder Sportspladsen i Syd
185350 ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Torveparkens SK Oversidder Mørkhøj Skole
HHT

Hjemmehold taberdømt

185364 to
27-05 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub (1) Ejby IF 1968 Allerød Idrætspark
8 - 0
185366 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
LSF (2) Allerød Fodbold Klub (1) Smørum Idrætscenter
0 - 0
185367 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Ejby IF 1968 Grantoften IF Ejby Friluftscenter
7 - 1
185368 ma
31-05 2021
Kl. 19:00
Hvalsø IF Torveparkens SK Hvalsø ny Idrætsplads
185369 to
03-06 2021
Kl. 19:00
Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter
185370 to
03-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder Albertslund BS 72
185371 ma
07-06 2021
Kl. 18:30
Grantoften IF LSF (2) Grantofteparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

185374 ti
08-06 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub (1) Ishøj IF Allerød Idrætspark
4 - 0
185373 on
09-06 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Hvalsø IF Sportspladsen i Syd
UHT

Udehold taberdømt

185375 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder Oversidder
185376 ma
14-06 2021
Kl. 18:30
Grantoften IF Allerød Fodbold Klub (1) Grantofteparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

185378 ma
14-06 2021
Kl. 18:30
Ejby IF 1968 Albertslund BS 72 Ejby Friluftscenter
8 - 2
185379 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder Hvalsø IF
UHT

Udehold taberdømt

185380 ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Oversidder Ishøj IF
185377
ma
14-06 2021
Kl. 19:00
Torveparkens SK LSF (2) Mørkhøj Skole
0 - 1
185323 to
17-06 2021
Kl. 19:00
Ishøj IF Hvalsø IF Ishøj Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

185381
ti
22-06 2021
Kl. 19:00
LSF (2) Albertslund BS 72 Smørum Idrætscenter
4 - 0
185382 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Ejby IF 1968 Oversidder Ejby Friluftscenter
185383 ti
22-06 2021
Kl. 19:00
Hvalsø IF Oversidder Hvalsø ny Idrætsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

185385 to
24-06 2021
Kl. 19:00
Ishøj IF Grantoften IF Ishøj Idrætscenter
UHT

Udehold taberdømt

185384 to
24-06 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub (1) Torveparkens SK Allerød Idrætspark
9 - 0
185365 ma
28-06 2021
Kl. 19:00
Ishøj IF LSF (2) Ishøj Idrætscenter
9 - 3
185372 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
Torveparkens SK Ejby IF 1968 Mørkhøj Skole
0 - 3
185342 to
12-08 2021
Kl. 18:30
Ishøj IF Ejby IF 1968 Ishøj Idrætscenter
1 - 0
185401 ma
16-08 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Allerød Fodbold Klub (1) Sportspladsen i Syd
0 - 6
185402 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Hvalsø IF Ishøj IF Hvalsø ny Idrætsplads
0 - 3
185403 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder LSF (2)
185404 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder Ejby IF 1968
185400 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Torveparkens SK Grantoften IF Mørkhøj Skole
0 - 3
185432 ma
23-08 2021
Kl. 18:45
Ejby IF 1968 Hvalsø IF Ejby Friluftscenter
3 - 0
185431 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
LSF (2) Oversidder Smørum Idrætscenter
185433 on
25-08 2021
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub (1) Oversidder Allerød Idrætspark
185434 to
26-08 2021
Kl. 18:45
Ishøj IF Torveparkens SK Ishøj Idrætscenter
3 - 0
185435 ma
30-08 2021
Kl. 18:30
Ejby IF 1968 Ishøj IF Ejby Friluftscenter
4 - 1
185436 ma
30-08 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Torveparkens SK Sportspladsen i Syd
3 - 0
185438 ma
30-08 2021
Kl. 18:30
Oversidder Grantoften IF
185439 ma
30-08 2021
Kl. 18:30
Oversidder Allerød Fodbold Klub (1)
185437 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Hvalsø IF LSF (2) Hvalsø ny Idrætsplads
0 - 3
185440 ma
06-09 2021
Kl. 18:15
Grantoften IF Oversidder Grantofteparken
185442 ma
06-09 2021
Kl. 18:15
Torveparkens SK Oversidder Mørkhøj Skole
0 - 3
185441
ma
06-09 2021
Kl. 19:00
LSF (2) Ejby IF 1968 Smørum Idrætscenter
4 - 0
185444 to
09-09 2021
Kl. 19:00
Ishøj IF Albertslund BS 72 Ishøj Idrætscenter
7 - 2
185443 to
09-09 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub (1) Hvalsø IF Allerød Idrætspark
3 - 0
185446 ma
13-09 2021
Kl. 18:00
Ejby IF 1968 Allerød Fodbold Klub (1) Ejby Friluftscenter
2 - 0
185663 ma
13-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder Albertslund BS 72
185664 ma
13-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder Torveparkens SK
UHT

Udehold taberdømt

185541 ma
13-09 2021
Kl. 19:00
Hvalsø IF Grantoften IF Hvalsø ny Idrætsplads
0 - 3
185445
ma
13-09 2021
Kl. 19:00
LSF (2) Ishøj IF Smørum Idrætscenter
2 - 0
185665 ma
20-09 2021
Kl. 17:45
Grantoften IF Ejby IF 1968 Grantofteparken
HHT

Hjemmehold taberdømt

185666 ma
20-09 2021
Kl. 17:45
Torveparkens SK Hvalsø IF Mørkhøj Skole
185667 ma
20-09 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Oversidder Sportspladsen i Syd
185669 on
22-09 2021
Kl. 17:45
Oversidder Ishøj IF
185668 to
23-09 2021
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub (1) LSF (2) Allerød Idrætspark
1 - 1
185672 ma
27-09 2021
Kl. 17:30
Ejby IF 1968 Torveparkens SK Ejby Friluftscenter
3 - 0
185673 ma
27-09 2021
Kl. 19:00
Hvalsø IF Albertslund BS 72 Hvalsø ny Idrætsplads
0 - 3
185670 ma
27-09 2021
Kl. 19:00
LSF (2) Grantoften IF Smørum Idrætscenter
185675 to
30-09 2021
Kl. 17:30
Oversidder Oversidder
185674 to
30-09 2021
Kl. 19:00
Ishøj IF Allerød Fodbold Klub (1) Ishøj Idrætscenter
185429
02-10 2021
Kl. 10:00
Albertslund BS 72 Grantoften IF Sportspladsen i Syd
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
De 2 puljevindere spiller finale søndag den 10. oktober
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen

Vinderen af kampen er Sjællandsmester

DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.

Log ind