MENU

VinterBold U12 Drenge 1 (10) 8v8, Pulje 4 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
618287
20-11 2021
Kl. 09:45
Hvidovre IF 1
!
NB: Hvidovre IF 1 er taberdømt
Fremad Amager 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
618285
20-11 2021
Kl. 11:30
Vallensbæk IF 1 Vanløse IF 2 Vallensbæk Idrætscenter
618284
21-11 2021
Kl. 10:00
B93 1 Aakanden GF B 93 Svanemølleanlæg.
618286
21-11 2021
Kl. 10:00
FB AB Tårnby 1 Kunst, Jens Jessens Vej
618293 on
01-12 2021
Kl. 18:45
B 1903 1 FB B1903
618292
04-12 2021
Kl. 10:00
AB Tårnby 1
!
NB: AB Tårnby 1 er taberdømt
Vallensbæk IF 1 Tårnby Stadion
618291
04-12 2021
Kl. 11:30
Vanløse IF 2 B93 1 Vanløse Idrætspark
618290
05-12 2021
Kl. 09:00
Aakanden GF Hvidovre IF 1 Gentofte Sportspark
618288 fr
17-12 2021
Kl. 18:00
BK Fix 1 B 1903 1 Tingbjerg Idrætspark
618297
18-12 2021
Kl. 09:45
Hvidovre IF 1 Vanløse IF 2
!
NB: Vanløse IF 2 er taberdømt
Avedøre Stadion Kunstgræs
618295
18-12 2021
Kl. 11:30
B93 1 AB Tårnby 1 B 93 Svanemølleanlæg.
618294
19-12 2021
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 Aakanden GF Sundby Idrætspark
618298
19-12 2021
Kl. 10:30
BK Fix 1 FB Tingbjerg Idrætspark
618303 fr
14-01 2022
Kl. 18:45
B 1903 1 B93 1 B1903
618302
15-01 2022
Kl. 10:00
AB Tårnby 1 Hvidovre IF 1 Tårnby Stadion
618301
15-01 2022
Kl. 12:00
FB Vallensbæk IF 1 Kunst, Jens Jessens Vej
618299
16-01 2022
Kl. 09:00
Aakanden GF BK Fix 1 Gentofte Sportspark
618307
29-01 2022
Kl. 09:45
Hvidovre IF 1 B 1903 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
618306
30-01 2022
Kl. 09:00
Aakanden GF Vanløse IF 2 Gentofte Sportspark
618308
30-01 2022
Kl. 10:30
BK Fix 1 Vallensbæk IF 1 Tingbjerg Idrætspark
ANN

Kampen annulleret

618304
30-01 2022
Kl. 11:00
Fremad Amager 2 AB Tårnby 1 Sundby Idrætspark
618305
30-01 2022
Kl. 11:30
B93 1 FB B 93 Svanemølleanlæg.
618300
05-02 2022
Kl. 11:30
Vanløse IF 2 Fremad Amager 2 Vanløse Idrætspark
618289
06-02 2022
Kl. 12:00
Fremad Amager 2 BK Fix 1 Sundby Idrætspark
618309
19-02 2022
Kl. 11:30
Vallensbæk IF 1 B93 1
!
NB: B93 1 er taberdømt
Vallensbæk Idrætscenter
618296 ti
01-03 2022
Kl. 17:15
Vallensbæk IF 1 B 1903 1 Vallensbæk Idrætscenter
618311
05-03 2022
Kl. 10:00
FB Hvidovre IF 1 Kunst, Jens Jessens Vej
618310
05-03 2022
Kl. 11:30
Vanløse IF 2 BK Fix 1 Vanløse Idrætspark
618313
06-03 2022
Kl. 09:30
B 1903 1 Fremad Amager 2 B1903
618312
06-03 2022
Kl. 10:00
AB Tårnby 1 Aakanden GF Tårnby Stadion
618317
12-03 2022
Kl. 09:45
Hvidovre IF 1 Vallensbæk IF 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
618314
12-03 2022
Kl. 10:00
Fremad Amager 2 FB Sundby Idrætspark
618316
12-03 2022
Kl. 10:00
Vanløse IF 2 AB Tårnby 1 Vanløse Idrætspark
618315
13-03 2022
Kl. 09:00
Aakanden GF B 1903 1 Gentofte Sportspark
618318
13-03 2022
Kl. 10:00
BK Fix 1 B93 1 Tingbjerg Idrætspark
618319
19-03 2022
Kl. 10:00
B93 1 Hvidovre IF 1 B 93 Svanemølleanlæg.
618323
19-03 2022
Kl. 11:00
B 1903 1 Vanløse IF 2 B1903
618320
19-03 2022
Kl. 11:30
Vallensbæk IF 1 Fremad Amager 2 Vallensbæk Idrætscenter
618321
20-03 2022
Kl. 10:00
FB Aakanden GF
!
NB: Aakanden GF er taberdømt
Kunst, Jens Jessens Vej
618322
20-03 2022
Kl. 12:00
BK Fix 1 AB Tårnby 1 Tingbjerg Idrætspark
618327
26-03 2022
Kl. 09:45
Hvidovre IF 1 BK Fix 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
618328
26-03 2022
Kl. 10:00
AB Tårnby 1 B 1903 1 Tårnby Stadion
618326
26-03 2022
Kl. 11:30
Vanløse IF 2 FB Vanløse Idrætspark
618325
26-03 2022
Kl. 14:00
Aakanden GF Vallensbæk IF 1 Gentofte Sportspark
618324
27-03 2022
Kl. 12:00
Fremad Amager 2 B93 1 Sundby Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind