MENU

VinterBold U12 Drenge 2 (10) 8v8, Pulje 3 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
620563
13-11 2021
Kl. 11:30
Albertslund IF 1 Karlslunde IF 1 Albertslund Stadion Kunstgræs
620566
14-11 2021
Kl. 09:45
Hvidovre IF 3 Greve Fodbold Avedøre Stadion Kunstgræs
620561
20-11 2021
Kl. 11:30
Brøndbyernes IF 3 Taastrup FC Brøndby Stadion
620562
20-11 2021
Kl. 11:30
Vallensbæk IF 2 BSF Vallensbæk Idrætscenter
620567
21-11 2021
Kl. 10:00
FA 2000 BK Friheden Jens Jessens Vej
620810
27-11 2021
Kl. 11:30
BSF Brøndbyernes IF 3 Top Danmark Hallen, kunstgræs
620591
04-12 2021
Kl. 11:20
Taastrup FC Hvidovre IF 3 NyBolig Park - Kunstgræs
620813
04-12 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Albertslund IF 1 Avedøre Stadion Kunstgræs
620811
05-12 2021
Kl. 09:15
Karlslunde IF 1 Vallensbæk IF 2 Karlslunde Stadion
620568
05-12 2021
Kl. 10:30
Greve Fodbold FA 2000 Greve Idræts Center
621944
18-12 2021
Kl. 10:00
FA 2000 Albertslund IF 1 Jens Jessens Vej
621942
18-12 2021
Kl. 11:30
Vallensbæk IF 2 BK Friheden
!
NB: BK Friheden er taberdømt
Vallensbæk Idrætscenter
621943
19-12 2021
Kl. 09:45
Hvidovre IF 3 BSF Avedøre Stadion Kunstgræs
621922
19-12 2021
Kl. 10:30
Greve Fodbold Taastrup FC Greve Idræts Center
621939
08-01 2022
Kl. 11:30
Brøndbyernes IF 3 Karlslunde IF 1 Brøndby Stadion
621946
08-01 2022
Kl. 11:30
BSF Greve Fodbold Top Danmark Hallen, kunstgræs
621945
15-01 2022
Kl. 11:20
Taastrup FC FA 2000 NyBolig Park - Kunstgræs
621969
15-01 2022
Kl. 14:15
BK Friheden Brøndbyernes IF 3 Avedøre Stadion Kunstgræs
621968
16-01 2022
Kl. 10:30
Karlslunde IF 1 Hvidovre IF 3 Karlslunde Stadion
621951
22-01 2022
Kl. 10:00
Albertslund IF 1 Vallensbæk IF 2 Albertslund Stadion Kunstgræs
621972
29-01 2022
Kl. 11:20
Taastrup FC BSF NyBolig Park - Kunstgræs
621971
29-01 2022
Kl. 11:30
Brøndbyernes IF 3 Albertslund IF 1 Brøndby Stadion
621988
30-01 2022
Kl. 09:45
Hvidovre IF 3 BK Friheden Avedøre Stadion Kunstgræs
621989
30-01 2022
Kl. 12:00
FA 2000 Vallensbæk IF 2 Jens Jessens Vej
622014
06-02 2022
Kl. 11:30
BSF Karlslunde IF 1 Top Danmark Hallen, kunstgræs
621970
26-02 2022
Kl. 10:30
Greve Fodbold Karlslunde IF 1 Greve Idræts Center
621992
26-02 2022
Kl. 11:30
BSF FA 2000 Top Danmark Hallen, kunstgræs
622008
05-03 2022
Kl. 09:00
Albertslund IF 1 Hvidovre IF 3 Albertslund Stadion Kunstgræs
622010
05-03 2022
Kl. 14:15
BK Friheden Greve Fodbold Avedøre Stadion Kunstgræs
622009
06-03 2022
Kl. 10:30
Karlslunde IF 1 Taastrup FC Karlslunde Stadion
621990
06-03 2022
Kl. 11:30
Vallensbæk IF 2 Brøndbyernes IF 3 Vallensbæk Idrætscenter
622071
12-03 2022
Kl. 12:00
FA 2000 Brøndbyernes IF 3 Jens Jessens Vej
622024
12-03 2022
Kl. 16:00
Hvidovre IF 3 Vallensbæk IF 2 Avedøre Stadion Kunstgræs
622011
13-03 2022
Kl. 09:00
Greve Fodbold Albertslund IF 1 Greve Idræts Center
622012
13-03 2022
Kl. 14:00
Taastrup FC BK Friheden NyBolig Park - Kunstgræs
622484
19-03 2022
Kl. 09:00
Albertslund IF 1 Taastrup FC Albertslund Stadion Kunstgræs
622482
19-03 2022
Kl. 11:30
Brøndbyernes IF 3 Hvidovre IF 3 Brøndby Stadion
622509
19-03 2022
Kl. 14:15
BK Friheden BSF Avedøre Stadion Kunstgræs
622485
20-03 2022
Kl. 10:00
FA 2000 Karlslunde IF 1 Jens Jessens Vej
622483
20-03 2022
Kl. 11:30
Vallensbæk IF 2 Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
622512
26-03 2022
Kl. 10:15
BSF Albertslund IF 1 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
622510
27-03 2022
Kl. 09:00
Greve Fodbold Brøndbyernes IF 3 Greve Idræts Center
622514
27-03 2022
Kl. 09:15
Karlslunde IF 1 BK Friheden Karlslunde Stadion
622513
27-03 2022
Kl. 09:45
Hvidovre IF 3 FA 2000 Avedøre Stadion Kunstgræs
622511
27-03 2022
Kl. 11:20
Taastrup FC Vallensbæk IF 2 NyBolig Park - Kunstgræs
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind