MENU

VinterBold U9 Drenge 4 (13) 5v5, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 13-11 2021
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
391450 Kl. 09:45 Brøndbyernes IF 4 Borup IF Fodbold 1
391451 Kl. 09:45 Karlslunde IF 3 BK Friheden 2 1
391452 Kl. 10:10 Borup IF Fodbold BK Friheden 2 1
391456 Kl. 10:10 Brøndbyernes IF 4 Karlslunde IF 3 1
391457 Kl. 10:35 Brøndbyernes IF 4 BK Friheden 2
!
NB: BK Friheden 2 er taberdømt
1
391458 Kl. 10:35 Borup IF Fodbold Karlslunde IF 3 1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-6 (kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
391444 Kl. 09:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 2
!
NB: Fløng-Hedehusene Fodbold 2 er taberdømt
Greve Fodbold 6 Bane 8-6 (kunstgræs)
391445 Kl. 09:00 Herfølge BK 3 Hareskov IF 3 Bane 8-6 (kunstgræs)
391559 Kl. 09:00 Herlufsholm GF 3 Greve Fodbold 5 Bane 8-7 (Kunstgræs)
391561 Kl. 09:00 Ringsted IF 2 Herlufsholm GF 4 Bane 8-7 (Kunstgræs)
391586 Kl. 09:25 Greve Fodbold 5 Herlufsholm GF 4 Bane 8-7 (Kunstgræs)
391587 Kl. 09:25 Herlufsholm GF 3 Ringsted IF 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
391446 Kl. 09:25 Greve Fodbold 6 Hareskov IF 3 Bane 8-6 (kunstgræs)
391447 Kl. 09:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Herfølge BK 3 Bane 8-6 (kunstgræs)
391448 Kl. 09:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 2
!
NB: Fløng-Hedehusene Fodbold 2 er taberdømt
Hareskov IF 3 Bane 8-6 (kunstgræs)
391449 Kl. 09:50 Greve Fodbold 6 Herfølge BK 3 Bane 8-6 (kunstgræs)
973423 Kl. 09:50 Herlufsholm GF 3 Herlufsholm GF 4 Bane 8-7 (Kunstgræs)
973424 Kl. 09:50 Greve Fodbold 5 Ringsted IF 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Solrød Idrætscenter Kunst 16 (5M) Tingsryds Alle 27 2680 Solrød Strand
351190 Kl. 10:00 Greve Fodbold 6 Herfølge BK 3 Kunst 16 (5M)
985884 Kl. 10:00 Borup IF Fodbold Herlufsholm GF 3 1
351191 Kl. 10:25 Herlufsholm GF 3 Herfølge BK 3 Kunst 15 (5M)
351213 Kl. 10:25 Borup IF Fodbold Greve Fodbold 6 1
351214 Kl. 10:50 Herlufsholm GF 3 Greve Fodbold 6 Kunst 16 (5M)
370847 Kl. 10:50 Borup IF Fodbold Herfølge BK 3 1
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Hedehusene idrætspark Kunstgræs Stenbuen 34 2640 Hedehusene
973425 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Brøndbyernes IF 4
973426 Kl. 10:00 Greve Fodbold 5 Herlufsholm GF 4
973427 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF 4 Herlufsholm GF 4
973428 Kl. 10:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Greve Fodbold 5
973433 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 4 Greve Fodbold 5
985857 Kl. 10:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Herlufsholm GF 4
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Karlslunde Stadion Kunst C - 5-mands Kongens Enge 42 2690 Karlslunde
985869 Kl. 10:00 Karlslunde IF 3 BK Friheden 2 Kunst C - 5-mands
985870 Kl. 10:00 Ringsted IF 2 Hareskov IF 3 Kunst D - 5-mands
985871 Kl. 10:25 BK Friheden 2 Hareskov IF 3 Kunst C - 5-mands
985881 Kl. 10:25 Karlslunde IF 3 Ringsted IF 2 Kunst D - 5-mands
985882 Kl. 10:50 BK Friheden 2 Ringsted IF 2 Kunst C - 5-mands
985883 Kl. 10:50 Karlslunde IF 3 Hareskov IF 3 Kunst D - 5-mands
Arrangør:
lørdag den. 11-12 2021
Spillested:
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) 1 Herlufsholm Alle 233 4700 Næstved
382811 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Herfølge BK 3 1
382812 Kl. 10:00 BK Friheden 2
!
NB: BK Friheden 2 er taberdømt
Herlufsholm GF 4 1
387286 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 4
!
NB: Brøndbyernes IF 4 er taberdømt
Karlslunde IF 3 1
387287 Kl. 10:00 Herlufsholm GF 3 Hareskov IF 3
!
NB: Hareskov IF 3 er taberdømt
1
387288 Kl. 10:25 Karlslunde IF 3 Hareskov IF 3
!
NB: Hareskov IF 3 er taberdømt
1
387289 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF 4
!
NB: Brøndbyernes IF 4 er taberdømt
Herlufsholm GF 3 1
387265 Kl. 10:25 Herfølge BK 3 Herlufsholm GF 4 1
387273 Kl. 10:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 BK Friheden 2
!
NB: BK Friheden 2 er taberdømt
1
387274 Kl. 10:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Herlufsholm GF 4 1
387275 Kl. 10:50 Herfølge BK 3 BK Friheden 2
!
NB: BK Friheden 2 er taberdømt
1
387290 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 4 Hareskov IF 3
!
NB: Hareskov IF 3 er taberdømt
1
387291 Kl. 10:50 Karlslunde IF 3 Herlufsholm GF 3 1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Mangler arrangør Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang) Kontakt DBU København 2100 København Ø
387276 Kl. 10:00 Borup IF Fodbold Greve Fodbold 5 Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
387281 Kl. 10:00 Greve Fodbold 6 Ringsted IF 2 Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
387282 Kl. 10:25 Greve Fodbold 5 Ringsted IF 2 Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
387283 Kl. 10:25 Borup IF Fodbold Greve Fodbold 6 Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
387284 Kl. 10:50 Borup IF Fodbold Ringsted IF 2 Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
387285 Kl. 10:50 Greve Fodbold 5 Greve Fodbold 6 Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-6 (kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
387292 Kl. 09:00 Borup IF Fodbold Greve Fodbold 6 Bane 8-6 (kunstgræs)
387296 Kl. 09:00 Herlufsholm GF 4
!
NB: Herlufsholm GF 4 er taberdømt
Hareskov IF 3 1
393917 Kl. 09:00 Brøndbyernes IF 4 Greve Fodbold 5 Bane 8-7 (Kunstgræs)
393918 Kl. 09:00 Herfølge BK 3 BK Friheden 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
393919 Kl. 09:25 Greve Fodbold 5 BK Friheden 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
393930 Kl. 09:25 Brøndbyernes IF 4 Herfølge BK 3 Bane 8-7 (Kunstgræs)
387297 Kl. 09:25 Greve Fodbold 6 Hareskov IF 3 Bane 8-6 (kunstgræs)
387298 Kl. 09:25 Borup IF Fodbold Herlufsholm GF 4
!
NB: Herlufsholm GF 4 er taberdømt
1
387299 Kl. 09:50 Borup IF Fodbold Hareskov IF 3 Bane 8-6 (kunstgræs)
393916 Kl. 09:50 Greve Fodbold 6 Herlufsholm GF 4
!
NB: Herlufsholm GF 4 er taberdømt
1
393931 Kl. 09:50 Brøndbyernes IF 4 BK Friheden 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
393932 Kl. 09:50 Greve Fodbold 5 Herfølge BK 3 Bane 8-7 (Kunstgræs)
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Ringsted Stadion Kunstgræs Anlægsvej 15 4100 Ringsted
393933 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Karlslunde IF 3
393934 Kl. 10:00 Herlufsholm GF 3 Ringsted IF 2
393935 Kl. 10:25 Karlslunde IF 3 Ringsted IF 2
393936 Kl. 10:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Herlufsholm GF 3
393937 Kl. 10:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Ringsted IF 2
393940 Kl. 10:50 Karlslunde IF 3 Herlufsholm GF 3
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
393941 Kl. 10:00 Brøndbyernes IF 4 Herlufsholm GF 3
393942 Kl. 10:00 BK Friheden 2 Ringsted IF 2
!
NB: Ringsted IF 2 er taberdømt
1
393943 Kl. 10:25 Herlufsholm GF 3 Ringsted IF 2
!
NB: Ringsted IF 2 er taberdømt
1
393944 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF 4 BK Friheden 2
393945 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 4 Ringsted IF 2
!
NB: Ringsted IF 2 er taberdømt
1
394761 Kl. 10:50 Herlufsholm GF 3 BK Friheden 2
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-6 (kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
395173 Kl. 10:20 Greve Fodbold 5 Greve Fodbold 6 Bane 8-6 (kunstgræs)
395174 Kl. 10:20 Herfølge BK 3 Hareskov IF 3 Bane 8-6 (kunstgræs)
395175 Kl. 10:45 Greve Fodbold 6 Hareskov IF 3 Bane 8-6 (kunstgræs)
395176 Kl. 10:45 Greve Fodbold 5 Herfølge BK 3 Bane 8-6 (kunstgræs)
395238 Kl. 11:10 Greve Fodbold 5 Hareskov IF 3 Bane 8-6 (kunstgræs)
395243 Kl. 11:10 Greve Fodbold 6 Herfølge BK 3 Bane 8-6 (kunstgræs)
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Karlslunde Stadion Kunst C - 5-mands Kongens Enge 42 2690 Karlslunde
394762 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Borup IF Fodbold Kunst C - 5-mands
394764 Kl. 10:00 Karlslunde IF 3 Herlufsholm GF 4 Kunst D - 5-mands
394765 Kl. 10:25 Borup IF Fodbold Herlufsholm GF 4 Kunst A - 5-mands
394766 Kl. 10:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Karlslunde IF 3 Kunst B - 5-mands
394785 Kl. 10:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Herlufsholm GF 4 Kunst C - 5-mands
394823 Kl. 10:50 Borup IF Fodbold Karlslunde IF 3 Kunst D - 5-mands
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Hedehusene idrætspark Kunstgræs Stenbuen 34 2640 Hedehusene
395412 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Borup IF Fodbold
395419 Kl. 10:00 Herlufsholm GF 3 BK Friheden 2
395438 Kl. 10:25 Borup IF Fodbold BK Friheden 2
395439 Kl. 10:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Herlufsholm GF 3
395440 Kl. 10:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 BK Friheden 2
395441 Kl. 10:50 Borup IF Fodbold Herlufsholm GF 3
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-6 (kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
395250 Kl. 09:00 Brøndbyernes IF 4 Karlslunde IF 3 Bane 8-6 (kunstgræs)
395254 Kl. 09:00 Greve Fodbold 5 Greve Fodbold 6 Bane 8-6 (kunstgræs)
395255 Kl. 09:25 Karlslunde IF 3 Greve Fodbold 6 Bane 8-6 (kunstgræs)
395256 Kl. 09:25 Brøndbyernes IF 4 Greve Fodbold 5 Bane 8-6 (kunstgræs)
395400 Kl. 09:50 Brøndbyernes IF 4 Greve Fodbold 6 Bane 8-6 (kunstgræs)
395401 Kl. 09:50 Karlslunde IF 3 Greve Fodbold 5 Bane 8-6 (kunstgræs)
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) 1 Herlufsholm Alle 233 4700 Næstved
395244 Kl. 10:00 Herfølge BK 3 Ringsted IF 2
!
NB: Ringsted IF 2 er taberdømt
1
395245 Kl. 10:00 Herlufsholm GF 4 Hareskov IF 3 1
395246 Kl. 10:25 Ringsted IF 2
!
NB: Ringsted IF 2 er taberdømt
Hareskov IF 3 1
395247 Kl. 10:25 Herfølge BK 3 Herlufsholm GF 4 1
395248 Kl. 10:50 Herfølge BK 3 Hareskov IF 3 1
395249 Kl. 10:50 Ringsted IF 2
!
NB: Ringsted IF 2 er taberdømt
Herlufsholm GF 4 1
Arrangør:
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs) 1 Herlufsholm Alle 233 4700 Næstved
395515 Kl. 10:25 BK Friheden 2 Herlufsholm GF 4 1
395516 Kl. 10:25 Greve Fodbold 6
!
NB: Greve Fodbold 6 er taberdømt
Ringsted IF 2 1
395551 Kl. 10:50 Greve Fodbold 6
!
NB: Greve Fodbold 6 er taberdømt
Herlufsholm GF 4 1
395552 Kl. 10:50 BK Friheden 2 Ringsted IF 2 1
395503 Kl. 12:00 Greve Fodbold 6
!
NB: Greve Fodbold 6 er taberdømt
BK Friheden 2 1
395514 Kl. 12:00 Ringsted IF 2 Herlufsholm GF 4
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Borup Stadion, kunstgræs Kunst D 5:5 M/vejen og skoven Hovedgaden 65 4140 Borup
395555 Kl. 10:00 Borup IF Fodbold Karlslunde IF 3 Kunst D 5:5 M/vejen og skoven
395556 Kl. 10:00 Greve Fodbold 5 Herfølge BK 3 1
395557 Kl. 10:25 Karlslunde IF 3 Herfølge BK 3 1
395558 Kl. 10:25 Borup IF Fodbold Greve Fodbold 5 Kunst E 5:5 M/ Vejen og klubben
395559 Kl. 10:50 Borup IF Fodbold Herfølge BK 3 Kunst E 5:5 M/ Vejen og klubben
397171 Kl. 10:50 Karlslunde IF 3 Greve Fodbold 5 1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Brøndby Stadion Brøndby Stadion 30 2605 Brøndby
395444 Kl. 10:00 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Brøndbyernes IF 4
395445 Kl. 10:00 Herlufsholm GF 3 Hareskov IF 3
395446 Kl. 10:25 Brøndbyernes IF 4 Hareskov IF 3
395447 Kl. 10:25 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Herlufsholm GF 3
395468 Kl. 10:50 Fløng-Hedehusene Fodbold 2 Hareskov IF 3
395469 Kl. 10:50 Brøndbyernes IF 4 Herlufsholm GF 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind