MENU

VinterBold U8 Drenge 1 (14) 5v5, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Rolighedsvej 25 4700 Næstved
496541 Kl. 10:00 Greve Fodbold BK Friheden 1
496542 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 1 Oversidder
496543 Kl. 10:20 BK Friheden 1 Oversidder
496544 Kl. 10:20 Greve Fodbold Himmelev-Veddelev BK 1
496545 Kl. 10:40 Greve Fodbold Oversidder
496546 Kl. 10:40 BK Friheden 1 Himmelev-Veddelev BK 1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst - lille kunst Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
496547 Kl. 10:00 B 1908 1 AB Tårnby Gemmas Alle kunst - lille kunst
496548 Kl. 10:00 Ørestad IF Oversidder Gemmas Alle kunst - lille kunst
496549 Kl. 10:20 AB Tårnby Oversidder
496550 Kl. 10:20 B 1908 1 Ørestad IF Gemmas Alle kunst - lille kunst
496551 Kl. 10:40 B 1908 1 Oversidder
496552 Kl. 10:40 AB Tårnby Ørestad IF Gemmas Alle kunst - lille kunst
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
496553 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2A
496554 Kl. 10:00 Tårnby FF Oversidder Kunst 5 mands 2B
496555 Kl. 10:25 Sundby BK 1 Oversidder Kunst 5 mands 2A
496556 Kl. 10:25 Hvidovre IF 1 Tårnby FF Kunst 5 mands 2B
496557 Kl. 10:50 Hvidovre IF 1 Oversidder Kunst 5 mands 2A
496558 Kl. 10:50 Sundby BK 1 Tårnby FF Kunst 5 mands 2B
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg Rolighedsvej 25 4700 Næstved
496565 Kl. 10:00 Ørestad IF Oversidder
496566 Kl. 10:00 Tårnby FF Oversidder 1
496567 Kl. 10:20 Oversidder Oversidder
496568 Kl. 10:20 Ørestad IF Tårnby FF
!
NB: Tårnby FF er taberdømt
1
496569 Kl. 10:40 Oversidder Tårnby FF
496570 Kl. 10:40 Ørestad IF Oversidder
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-6 (kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
496559 Kl. 09:00 Greve Fodbold B 1908 1 Bane 8-6 (kunstgræs)
496560 Kl. 09:00 Sundby BK 1 Oversidder 1
496561 Kl. 09:20 B 1908 1 Oversidder 1
496562 Kl. 09:20 Greve Fodbold Sundby BK 1 Bane 8-6 (kunstgræs)
496563 Kl. 09:40 B 1908 1 Sundby BK 1 Bane 8-6 (kunstgræs)
496564 Kl. 09:40 Greve Fodbold Oversidder 1
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
496571 Kl. 15:30 AB Tårnby Hvidovre IF 1 Kunst 2
496572 Kl. 15:30 BK Friheden 1
!
NB: BK Friheden 1 er taberdømt
Himmelev-Veddelev BK 1 Kunst 2
496573 Kl. 15:55 Hvidovre IF 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Kunst 2
496574 Kl. 15:55 AB Tårnby BK Friheden 1
!
NB: BK Friheden 1 er taberdømt
Kunst 2
496575 Kl. 16:20 Hvidovre IF 1 BK Friheden 1
!
NB: BK Friheden 1 er taberdømt
Kunst 2
496576 Kl. 16:20 AB Tårnby Himmelev-Veddelev BK 1 Kunst 2
Arrangør:
lørdag den. 11-12 2021
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
496583 Kl. 09:45 AB Tårnby Sundby BK 1 1
496584 Kl. 09:45 BK Friheden 1 Tårnby FF 1
496585 Kl. 10:10 Sundby BK 1 Tårnby FF 1
496586 Kl. 10:10 AB Tårnby BK Friheden 1 1
496587 Kl. 10:35 AB Tårnby Tårnby FF 1
496588 Kl. 10:35 Sundby BK 1 BK Friheden 1 1
lørdag den. 11-12 2021
Spillested:
Himmelev Idrætspark Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
496577 Kl. 09:00 Greve Fodbold Himmelev-Veddelev BK 1
496578 Kl. 09:00 Oversidder Oversidder
496579 Kl. 09:20 Himmelev-Veddelev BK 1 Oversidder
496580 Kl. 09:20 Greve Fodbold Oversidder
496581 Kl. 09:40 Greve Fodbold Oversidder
496582 Kl. 09:40 Himmelev-Veddelev BK 1 Oversidder
Arrangør:
lørdag den. 11-12 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
496589 Kl. 12:00 B 1908 1 Ørestad IF
496590 Kl. 12:00 Hvidovre IF 1 Oversidder 1
496591 Kl. 12:25 Ørestad IF Oversidder 1
496592 Kl. 12:25 B 1908 1 Hvidovre IF 1
496593 Kl. 12:50 B 1908 1 Oversidder 1
496594 Kl. 12:50 Ørestad IF Hvidovre IF 1
Arrangør:
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg 1 Rolighedsvej 25 4700 Næstved
496595 Kl. 11:00 AB Tårnby BK Friheden 1 1
ANN

Kampen annulleret

496596 Kl. 11:00 Oversidder Oversidder 1
496597 Kl. 11:20 BK Friheden 1 Oversidder 1
496598 Kl. 11:20 AB Tårnby Oversidder 1
496599 Kl. 11:40 AB Tårnby Oversidder 1
496600 Kl. 11:40 BK Friheden 1 Oversidder 1
Arrangør:
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
496601 Kl. 10:00 B 1908 1 Sundby BK 1 Kunst 5 mands 2A
496602 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 1 Oversidder Kunst 5 mands 2B
496604 Kl. 10:25 B 1908 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Kunst 5 mands 2B
496605 Kl. 10:25 B 1908 1 Oversidder Kunst 5 mands 2A
496606 Kl. 10:50 Sundby BK 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Kunst 5 mands 2B
496603 Kl. 10:50 Sundby BK 1 Oversidder Kunst 5 mands 2A
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
496607 Kl. 10:00 Greve Fodbold Ørestad IF
496608 Kl. 10:00 Hvidovre IF 1 Tårnby FF
496609 Kl. 10:20 Ørestad IF Tårnby FF
496610 Kl. 10:20 Greve Fodbold Hvidovre IF 1
496611 Kl. 10:40 Greve Fodbold Tårnby FF
496612 Kl. 10:40 Ørestad IF Hvidovre IF 1
lørdag den. 05-02 2022
Spillested:
Himmelev Idrætspark Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
496625 Kl. 09:00 Sundby BK 1 BK Friheden 1
496626 Kl. 09:00 Himmelev-Veddelev BK 1 Oversidder
496627 Kl. 09:20 BK Friheden 1 Oversidder
496628 Kl. 09:20 Sundby BK 1 Himmelev-Veddelev BK 1
496629 Kl. 09:40 Sundby BK 1 Oversidder
496630 Kl. 09:40 BK Friheden 1 Himmelev-Veddelev BK 1
Arrangør:
lørdag den. 05-02 2022
Spillested:
Kalvebod Fælled Skole Kalvebod Fælled Skole Else Alfelts Vej 2 2300 København S
496619 Kl. 12:15 Greve Fodbold AB Tårnby
!
NB: AB Tårnby er taberdømt
Kalvebod Fælled Skole
496620 Kl. 12:15 Ørestad IF Oversidder Kalvebod Fælled Skole
496621 Kl. 12:40 AB Tårnby Oversidder Kalvebod Fælled Skole
496622 Kl. 12:40 Greve Fodbold Ørestad IF Kalvebod Fælled Skole
496623 Kl. 13:05 Greve Fodbold Oversidder Kalvebod Fælled Skole
496624 Kl. 13:05 AB Tårnby
!
NB: AB Tårnby er taberdømt
Ørestad IF Kalvebod Fælled Skole
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
496613 Kl. 15:00 B 1908 1 Hvidovre IF 1 Kunst 2
496614 Kl. 15:00 Oversidder Tårnby FF Aflastningen (11-mands)
496615 Kl. 15:20 Hvidovre IF 1 Tårnby FF Kunst 2
496616 Kl. 15:20 B 1908 1 Oversidder Kunst 2
496617 Kl. 15:40 B 1908 1 Tårnby FF Kunst 2
496618 Kl. 15:40 Hvidovre IF 1 Oversidder Kunst 2
Arrangør:
lørdag den. 05-03 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
496709 Kl. 12:00 B 1908 1 Ørestad IF
496710 Kl. 12:00 Sundby BK 1 BK Friheden 1
496711 Kl. 12:20 Ørestad IF BK Friheden 1
496712 Kl. 12:20 B 1908 1 Sundby BK 1
496713 Kl. 12:40 B 1908 1 BK Friheden 1
496714 Kl. 12:40 Ørestad IF Sundby BK 1
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Greve Idræts Center Kunstgræs Bane 8-6 (kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
496715 Kl. 10:20 Greve Fodbold AB Tårnby Bane 8-6 (kunstgræs)
496716 Kl. 10:20 Hvidovre IF 1 Oversidder 1
496717 Kl. 10:40 AB Tårnby Oversidder 1
496718 Kl. 10:40 Greve Fodbold Hvidovre IF 1 Bane 8-6 (kunstgræs)
496719 Kl. 11:00 Greve Fodbold Oversidder
496720 Kl. 11:00 AB Tårnby Hvidovre IF 1 Bane 8-6 (kunstgræs)
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
496631 Kl. 15:15 Himmelev-Veddelev BK 1 Tårnby FF 1
496632 Kl. 15:15 Oversidder Oversidder 1
496633 Kl. 15:40 Tårnby FF Oversidder 1
496634 Kl. 15:40 Himmelev-Veddelev BK 1 Oversidder 1
496707 Kl. 16:05 Himmelev-Veddelev BK 1 Oversidder 1
496708 Kl. 16:05 Tårnby FF Oversidder 1
Arrangør:
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
496727 Kl. 08:30 BK Friheden 1 Oversidder 1
496728 Kl. 08:30 Tårnby FF Oversidder 1
496729 Kl. 08:55 Oversidder Oversidder 1
496730 Kl. 08:55 BK Friheden 1 Tårnby FF 1
ANN

Kampen annulleret

496731 Kl. 09:20 BK Friheden 1 Oversidder 1
496732 Kl. 09:20 Oversidder Tårnby FF 1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle kunst - lille kunst Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
496733 Kl. 10:00 AB Tårnby Ørestad IF Gemmas Alle kunst - lille kunst
496734 Kl. 10:00 Sundby BK 1 Himmelev-Veddelev BK 1 Gemmas Alle kunst - lille kunst
496735 Kl. 10:20 Ørestad IF Himmelev-Veddelev BK 1 Gemmas Alle kunst - lille kunst
496736 Kl. 10:20 AB Tårnby Sundby BK 1 Gemmas Alle kunst - lille kunst
496737 Kl. 10:40 AB Tårnby Himmelev-Veddelev BK 1 Gemmas Alle kunst - lille kunst
496738 Kl. 10:40 Ørestad IF Sundby BK 1 Gemmas Alle kunst - lille kunst
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Kunst 2 Byvej 72 2650 Hvidovre
496721 Kl. 09:00 Greve Fodbold B 1908 1 Kunst 2
496722 Kl. 09:00 Hvidovre IF 1 Oversidder Kunst 2
496723 Kl. 09:20 B 1908 1 Oversidder Kunst 2
496724 Kl. 09:20 Greve Fodbold Hvidovre IF 1 Kunst 2
496725 Kl. 09:40 Greve Fodbold Oversidder Kunst 2
496726 Kl. 09:40 B 1908 1 Hvidovre IF 1 Kunst 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind