MENU

VinterBold U11 Piger 2 (11) 8v8, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
641259
14-11 2021
Kl. 10:00
Husum Bk Avedøre IF Husumparken
641249
20-11 2021
Kl. 09:00
Greve Fodbold Fremad Valby Greve Idræts Center
641251
20-11 2021
Kl. 10:30
LSF (2) B.1908 Smørum Idrætscenter
641250
21-11 2021
Kl. 09:45
Ringsted Dame FK Avedøre IF
!
NB: Avedøre IF er taberdømt
Ringsted Stadion
641252
21-11 2021
Kl. 10:00
Tårnby FF Herlufsholm GF
!
NB: Herlufsholm GF er taberdømt
Vestamager Idrætsanlæg
641248
21-11 2021
Kl. 10:00
Husum Bk Dragør BK Husumparken
641256 ma
29-11 2021
Kl. 17:30
Avedøre IF Greve Fodbold Avedøre Stadion
641257
04-12 2021
Kl. 10:00
Herlufsholm GF Ringsted Dame FK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
641254
04-12 2021
Kl. 11:15
Dragør BK LSF (2) Dragør Bk
641255
04-12 2021
Kl. 13:30
Fremad Valby Husum Bk
!
NB: Husum Bk er taberdømt
Kunst, Valby IP, tribunen
641253
05-12 2021
Kl. 12:00
B.1908 Tårnby FF Sundby Idrætspark
641260
18-12 2021
Kl. 09:00
Greve Fodbold Herlufsholm GF
!
NB: Herlufsholm GF er taberdømt
Greve Idræts Center
641261
18-12 2021
Kl. 10:30
LSF (2) Fremad Valby Smørum Idrætscenter
641262
19-12 2021
Kl. 10:00
Tårnby FF Ringsted Dame FK Vestamager Idrætsanlæg
641258
19-12 2021
Kl. 12:00
B.1908 Dragør BK Sundby Idrætspark
641266 ma
10-01 2022
Kl. 17:30
Avedøre IF LSF (2) Avedøre Stadion Kunstgræs
641267
15-01 2022
Kl. 10:00
Herlufsholm GF Husum Bk
!
NB: Husum Bk er taberdømt
SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
641264
15-01 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby B.1908 Kunst, Valby IP, tribunen
641263
15-01 2022
Kl. 12:30
Dragør BK Tårnby FF Dragør Bk
641265
16-01 2022
Kl. 09:45
Ringsted Dame FK Greve Fodbold Ringsted Stadion
641271
29-01 2022
Kl. 10:30
LSF (2) Herlufsholm GF
!
NB: Herlufsholm GF er taberdømt
Smørum Idrætscenter
641270
29-01 2022
Kl. 11:15
Dragør BK Fremad Valby Dragør Bk
641269
30-01 2022
Kl. 10:00
Husum Bk Ringsted Dame FK Husumparken
641268
30-01 2022
Kl. 11:30
B.1908 Avedøre IF Sundby Idrætspark
641272
30-01 2022
Kl. 14:00
Tårnby FF Greve Fodbold Vestamager Idrætsanlæg
641273
26-02 2022
Kl. 09:00
Greve Fodbold Husum Bk Greve Idræts Center
641276 ma
28-02 2022
Kl. 17:30
Avedøre IF Dragør BK Avedøre Stadion Kunstgræs
641277
05-03 2022
Kl. 11:30
Herlufsholm GF B.1908 SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
641274
05-03 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby Tårnby FF Kunst, Valby IP, tribunen
641275
06-03 2022
Kl. 09:45
Ringsted Dame FK LSF (2) Ringsted Stadion
641281
12-03 2022
Kl. 10:30
LSF (2) Greve Fodbold Smørum Idrætscenter
641279
12-03 2022
Kl. 12:30
Dragør BK Herlufsholm GF Dragør Bk
641282
13-03 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF Husum Bk Vestamager Idrætsanlæg
641280
13-03 2022
Kl. 13:30
Fremad Valby Avedøre IF Kunst, Valby IP, tribunen
641278
13-03 2022
Kl. 13:30
B.1908 Ringsted Dame FK Sundby Idrætspark
641286
19-03 2022
Kl. 10:00
Tårnby FF Avedøre IF Vestamager Idrætsanlæg
641287
19-03 2022
Kl. 11:30
Herlufsholm GF Fremad Valby SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
641285
20-03 2022
Kl. 09:45
Ringsted Dame FK Dragør BK Ringsted Stadion
641283
20-03 2022
Kl. 10:00
Husum Bk LSF (2) Husumparken
641292 ma
21-03 2022
Kl. 23:59
Avedøre IF Herlufsholm GF Avedøre Stadion
641289 on
23-03 2022
Kl. 18:00
Dragør BK Greve Fodbold Dragør Bk
641284
26-03 2022
Kl. 09:00
Greve Fodbold B.1908 Greve Idræts Center
641291
26-03 2022
Kl. 10:30
LSF (2) Tårnby FF Smørum Idrætscenter
641290
27-03 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby Ringsted Dame FK Kunst, Valby IP, tribunen
641288
27-03 2022
Kl. 12:00
B.1908 Husum Bk Sundby Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind