|
946769
|
fr13-08 2021
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
946758
|
lø14-08 2021
|
15:00
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
|
946768
|
lø14-08 2021
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
|
946767
|
lø14-08 2021
|
15:30
|
|
|
Skibby Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
946770
|
sø15-08 2021
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
946771
|
lø21-08 2021
|
12:00
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
|
946774
|
lø21-08 2021
|
13:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
946776
|
lø21-08 2021
|
13:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
946775
|
lø21-08 2021
|
13:15
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
946772
|
lø21-08 2021
|
15:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
946773
|
lø21-08 2021
|
15:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
946757
|
to26-08 2021
|
19:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
946779
|
lø28-08 2021
|
11:00
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
946780
|
lø28-08 2021
|
12:30
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
946781
|
lø28-08 2021
|
14:00
|
|
|
Birkerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
946777
|
lø28-08 2021
|
15:00
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
946778
|
lø28-08 2021
|
15:30
|
|
|
Møllegårdhallen
|
|
|
|
946782
|
ti31-08 2021
|
18:45
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
946787
|
to02-09 2021
|
19:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
946783
|
lø04-09 2021
|
12:00
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
946784
|
lø04-09 2021
|
13:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
946785
|
lø04-09 2021
|
13:00
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
946786
|
lø04-09 2021
|
13:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
946788
|
lø04-09 2021
|
13:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
946940
|
ti07-09 2021
|
18:30
|
|
|
Skibby Stadion
|
|
|
|
946951
|
fr10-09 2021
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
946789
|
lø11-09 2021
|
15:00
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
946944
|
lø11-09 2021
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
946942
|
lø11-09 2021
|
15:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
946945
|
lø11-09 2021
|
15:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
946959
|
lø18-09 2021
|
12:00
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
946963
|
lø18-09 2021
|
13:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
HHT
|
|
|
946965
|
lø18-09 2021
|
13:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
946967
|
lø18-09 2021
|
13:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
946962
|
lø18-09 2021
|
15:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
947003
|
lø25-09 2021
|
13:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
946976
|
lø25-09 2021
|
15:00
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
946985
|
lø25-09 2021
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
946984
|
lø25-09 2021
|
15:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
946986
|
lø25-09 2021
|
15:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
946977
|
lø25-09 2021
|
15:30
|
|
|
Møllegårdhallen
|
|
|
|
947006
|
fr01-10 2021
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
947004
|
lø02-10 2021
|
12:00
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
947005
|
lø02-10 2021
|
13:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
947008
|
lø02-10 2021
|
13:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
947009
|
lø02-10 2021
|
13:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
947007
|
sø03-10 2021
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
947022
|
lø09-10 2021
|
12:00
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
947039
|
lø09-10 2021
|
13:00
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
947041
|
lø09-10 2021
|
13:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
947024
|
lø09-10 2021
|
15:00
|
|
|
Stavnsholt
|
|
|
|
947037
|
lø09-10 2021
|
15:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
947028
|
lø09-10 2021
|
15:30
|
|
|
Skibby Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
953149
|
fr15-10 2021
|
18:30
|
|
|
Birkerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
947043
|
lø16-10 2021
|
13:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
953168
|
lø16-10 2021
|
13:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
953144
|
lø16-10 2021
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
953141
|
lø16-10 2021
|
15:30
|
|
|
Møllegårdhallen
|
|
|
|
953167
|
sø17-10 2021
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
946964
|
on20-10 2021
|
18:45
|
|
|
Stenløse Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
953169
|
lø23-10 2021
|
12:00
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
953173
|
lø23-10 2021
|
13:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
953174
|
lø23-10 2021
|
13:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
953170
|
lø23-10 2021
|
15:00
|
|
|
Stavnsholt
|
HHT
|
|
|
953171
|
lø23-10 2021
|
15:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
953172
|
lø23-10 2021
|
15:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
953182
|
lø02-04 2022
|
13:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
HHT
|
|
|
953183
|
lø02-04 2022
|
13:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
953184
|
lø02-04 2022
|
13:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
953175
|
lø02-04 2022
|
13:15
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
953180
|
lø02-04 2022
|
15:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
953181
|
lø02-04 2022
|
15:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
953233
|
fr08-04 2022
|
19:00
|
|
|
Top Danmark Hallen, kunstgræs
|
HHT
|
|
|
953187
|
lø09-04 2022
|
14:00
|
|
|
Skibby Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
953197
|
lø09-04 2022
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
953186
|
lø09-04 2022
|
15:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
953185
|
lø09-04 2022
|
15:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
953239
|
sø10-04 2022
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
953240
|
lø16-04 2022
|
12:00
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
953567
|
lø16-04 2022
|
13:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
HHT
|
|
|
953568
|
lø16-04 2022
|
13:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
953569
|
lø16-04 2022
|
13:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
953242
|
lø16-04 2022
|
15:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
953241
|
ti19-04 2022
|
19:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
953603
|
fr22-04 2022
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
953600
|
lø23-04 2022
|
13:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
953572
|
lø23-04 2022
|
14:00
|
|
|
Møllegårdhallen
|
|
|
|
953571
|
lø23-04 2022
|
15:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
953573
|
lø23-04 2022
|
15:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
953604
|
sø24-04 2022
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
953605
|
lø30-04 2022
|
11:00
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
953606
|
lø30-04 2022
|
13:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
953607
|
lø30-04 2022
|
13:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
HHT
|
|
|
953617
|
lø30-04 2022
|
13:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
953608
|
sø01-05 2022
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
HHT
|
|
|
953616
|
sø01-05 2022
|
13:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
953632
|
fr06-05 2022
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
953619
|
lø07-05 2022
|
14:00
|
|
|
Skibby Stadion Kunstgræs
|
UHT
|
|
|
953618
|
lø07-05 2022
|
15:00
|
|
|
Farum Park
|
UHT
|
|
|
953621
|
lø07-05 2022
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
953620
|
lø07-05 2022
|
15:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
953631
|
lø07-05 2022
|
15:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
|
|
|
953649
|
to12-05 2022
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
953648
|
lø14-05 2022
|
13:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
953657
|
lø14-05 2022
|
13:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
953661
|
lø14-05 2022
|
13:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
953647
|
lø14-05 2022
|
15:30
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
UHT
|
|
|
953656
|
sø15-05 2022
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
953687
|
lø21-05 2022
|
13:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
HHT
|
|
|
953682
|
lø21-05 2022
|
14:00
|
|
|
Møllegårdhallen
|
|
|
|
953685
|
lø21-05 2022
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
953684
|
lø21-05 2022
|
15:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
953686
|
lø21-05 2022
|
15:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
UHT
|
|
|
953703
|
fr27-05 2022
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
953701
|
lø28-05 2022
|
13:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
954270
|
lø28-05 2022
|
13:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
|
|
|
953702
|
lø28-05 2022
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
954260
|
sø29-05 2022
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
954269
|
ti31-05 2022
|
19:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
953681
|
on01-06 2022
|
18:30
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
954290
|
to02-06 2022
|
19:00
|
|
|
Gryden
|
|
|
|
954287
|
lø04-06 2022
|
13:00
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
HHT
|
|
|
954281
|
lø04-06 2022
|
15:00
|
|
|
Farum Park
|
|
|
|
954284
|
lø04-06 2022
|
15:15
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
954286
|
lø04-06 2022
|
15:30
|
|
|
Dalby Stadion
|
UHT
|
|
|
954278
|
lø04-06 2022
|
15:30
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
UHT
|
|
|
954291
|
to09-06 2022
|
19:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
954294
|
fr10-06 2022
|
19:00
|
|
|
Birkerød Stadion Kunstgræs
|
HHT
|
|
|
954292
|
lø11-06 2022
|
12:00
|
|
|
Skibby Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
954296
|
lø11-06 2022
|
13:00
|
|
|
Blovstrød idrætsanlæg
|
HHT
|
|
|
954293
|
lø11-06 2022
|
15:00
|
|
|
Lundtofte Idrætsplads
|
|
|
|
954295
|
sø12-06 2022
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
UHT
|
|
Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1