MENU

Serie 3 , Pulje 4 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
967137
on
11-08 2021
Kl. 18:00
Avedøre IF Brøndby Strand IK Avedøre Stadion
2
-
0
967145 on
11-08 2021
Kl. 18:30
Glostrup Ishøj IF Østervangsbanerne
2
-
5
967139
14-08 2021
Kl. 12:45
Ejby IF 1968 BSF Ejby Friluftscenter
4
-
3
967119
14-08 2021
Kl. 13:00
Herlev IF BK Vest, Rødovre Herlev IF Engen
3
-
5
967136
14-08 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC Oversidder Herstedøster Stadion
967144
14-08 2021
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 T.G. 80 IF Sportspladsen i Syd
2
-
1
967163
fr
20-08 2021
Kl. 19:00
Ishøj IF Albertslund BS 72 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
3
-
3
967166
21-08 2021
Kl. 11:00
BSF Herstedøster IC Ballerup Idrætspark
1
-
1
967179
21-08 2021
Kl. 11:30
BK Vest, Rødovre Glostrup Nørrekær
2
-
1
967178
21-08 2021
Kl. 13:30
T.G. 80 IF Ejby IF 1968 Selsmoseskolen
1
-
4
967164
21-08 2021
Kl. 15:30
Oversidder Avedøre IF
967182
on
25-08 2021
Kl. 18:00
Avedøre IF Herlev IF Avedøre Stadion
1
-
0
967193
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Glostrup Brøndby Strand IK Østervangsbanerne
1
-
1
967184
28-08 2021
Kl. 12:00
Ejby IF 1968 Ishøj IF Ejby Friluftscenter
2
-
1
967181
28-08 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC T.G. 80 IF Herstedøster Stadion
3
-
2
967192
28-08 2021
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 BK Vest, Rødovre Sportspladsen i Syd
2
-
2
967183
28-08 2021
Kl. 15:30
Oversidder BSF
967200
fr
03-09 2021
Kl. 19:00
Ishøj IF Herstedøster IC Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
6
967207
04-09 2021
Kl. 11:00
BSF Avedøre IF Ballerup Idrætspark
3
-
0
967209
04-09 2021
Kl. 13:00
BK Vest, Rødovre Ejby IF 1968 Nørrekær
3
-
2
967201
04-09 2021
Kl. 13:00
Herlev IF Glostrup Herlev IF Engen
3
-
4
967208
04-09 2021
Kl. 13:30
T.G. 80 IF Oversidder Selsmoseskolen
967231
on
08-09 2021
Kl. 18:00
Avedøre IF Glostrup Avedøre Stadion
3
-
3
967236
11-09 2021
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Herlev IF Sportspladsen i Syd
5
-
1
967234
11-09 2021
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Brøndby Strand IK Ejby Friluftscenter
1
-
2
967235
11-09 2021
Kl. 13:30
BSF T.G. 80 IF Ballerup Idrætspark
1
-
4
967230
11-09 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC BK Vest, Rødovre Herstedøster Stadion
2
-
2
967232
11-09 2021
Kl. 15:30
Oversidder Ishøj IF
967241
fr
17-09 2021
Kl. 18:30
Glostrup Albertslund BS 72 Østervangsbanerne
2
-
6
967238
18-09 2021
Kl. 13:00
Herlev IF Ejby IF 1968 Herlev IF Engen
0
-
5
967242
18-09 2021
Kl. 13:00
BK Vest, Rødovre Oversidder Nørrekær
967240
18-09 2021
Kl. 13:30
T.G. 80 IF Avedøre IF Selsmoseskolen
2
-
4
967237 ti
21-09 2021
Kl. 19:00
Ishøj IF BSF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
4
-
1
967243 ti
21-09 2021
Kl. 19:00
Brøndby Strand IK Herstedøster IC Langbjergskolen
2
-
2
967438
on
22-09 2021
Kl. 18:00
Avedøre IF Albertslund BS 72 Avedøre Stadion
2
-
1
967506
25-09 2021
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Glostrup Ejby Friluftscenter
4
-
2
967507
25-09 2021
Kl. 13:00
BSF BK Vest, Rødovre Ballerup Idrætspark
3
-
3
967508
25-09 2021
Kl. 13:30
T.G. 80 IF Ishøj IF Selsmoseskolen
3
-
2
967244
25-09 2021
Kl. 15:30
Herstedøster IC Herlev IF Herstedøster Stadion
2
-
2
967505
25-09 2021
Kl. 15:30
Oversidder Brøndby Strand IK
967180 on
29-09 2021
Kl. 18:30
Brøndby Strand IK Herlev IF Langbjergskolen
1
-
2
967519
fr
01-10 2021
Kl. 18:30
Glostrup Herstedøster IC Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2
-
4
967509 fr
01-10 2021
Kl. 19:00
Ishøj IF Avedøre IF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
6
-
1
967532
02-10 2021
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK BSF Langbjergskolen
5
-
2
967510
02-10 2021
Kl. 13:00
Herlev IF Oversidder Herlev IF Engen
Hjemmehold taberdømt
967520
02-10 2021
Kl. 13:30
BK Vest, Rødovre T.G. 80 IF Espelunden Kunstgræs
2
-
3
967518
02-10 2021
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Ejby IF 1968 Sportspladsen i Syd
6
-
1
967535
on
06-10 2021
Kl. 17:30
Avedøre IF Ejby IF 1968 Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
5
967533
fr
08-10 2021
Kl. 19:00
Ishøj IF BK Vest, Rødovre Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
0
-
3
967538
09-10 2021
Kl. 11:00
BSF Herlev IF Ballerup Idrætspark
5
-
3
967539
09-10 2021
Kl. 13:30
T.G. 80 IF Brøndby Strand IK Selsmoseskolen
3
-
3
967534
09-10 2021
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Herstedøster IC Sportspladsen i Syd
2
-
1
967537
09-10 2021
Kl. 15:30
Oversidder Glostrup
967542
on
13-10 2021
Kl. 17:30
Avedøre IF BK Vest, Rødovre Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
4
967554
fr
15-10 2021
Kl. 18:30
Glostrup BSF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
1
-
2
967541
16-10 2021
Kl. 13:00
Herlev IF T.G. 80 IF Herlev IF Engen
Hjemmehold taberdømt
967543
16-10 2021
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Herstedøster IC Ejby Friluftscenter
4
-
2
967544
16-10 2021
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Oversidder Sportspladsen i Syd
967556 fr
22-10 2021
Kl. 19:00
Ishøj IF Herlev IF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
3
-
2
967572
23-10 2021
Kl. 11:00
BSF Albertslund BS 72 Ballerup Idrætspark
3
-
4
967573
23-10 2021
Kl. 13:00
T.G. 80 IF Glostrup Gadehaveskolen kunstgræs
3
-
3
967571
23-10 2021
Kl. 13:00
Oversidder Ejby IF 1968
967575
23-10 2021
Kl. 13:20
BK Vest, Rødovre Brøndby Strand IK Espelunden Kunstgræs
3
-
1
967559
23-10 2021
Kl. 15:30
Herstedøster IC Avedøre IF Herstedøster Stadion
7
-
1
967229
30-10 2021
Kl. 14:00
Brøndby Strand IK Albertslund BS 72 Langbjergskolen
2
-
4
967555
07-11 2021
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Ishøj IF Langbjergskolen
6
-
1
967576 fr
01-04 2022
Kl. 19:00
Ishøj IF Glostrup Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
1
-
1
967578
02-04 2022
Kl. 12:45
BSF Ejby IF 1968 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
967580
02-04 2022
Kl. 13:00
BK Vest, Rødovre Herlev IF Espelunden Kunstgræs
Udehold taberdømt
967579
02-04 2022
Kl. 14:30
T.G. 80 IF Albertslund BS 72 Gadehaveskolen kunstgræs
2
-
8
967577
02-04 2022
Kl. 15:30
Oversidder Herstedøster IC
967597
03-04 2022
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Avedøre IF Langbjergskolen
4
-
0
967698 on
06-04 2022
Kl. 17:30
Avedøre IF Oversidder Avedøre Stadion
967937
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Glostrup BK Vest, Rødovre Østervangsbanerne
3
-
3
967598
09-04 2022
Kl. 10:30
Herlev IF Brøndby Strand IK Herlev IF Engen
0
-
8
967699
09-04 2022
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 T.G. 80 IF Ejby Friluftscenter
5
-
1
967700
09-04 2022
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Ishøj IF Sportspladsen i Syd
1
-
0
967599
09-04 2022
Kl. 15:30
Herstedøster IC BSF Herstedøster Stadion
4
-
5
972374 fr
15-04 2022
Kl. 12:00
Ishøj IF Ejby IF 1968 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
4
-
0
972397
16-04 2022
Kl. 11:00
BSF Oversidder Ballerup Idrætspark
972394
16-04 2022
Kl. 13:00
Herlev IF Avedøre IF Herlev IF Engen
Udehold taberdømt
972400
16-04 2022
Kl. 13:00
BK Vest, Rødovre Albertslund BS 72 Nørrekær
0
-
0
972399
16-04 2022
Kl. 14:00
T.G. 80 IF Herstedøster IC Gadehaveskolen kunstgræs
0
-
2
972413
17-04 2022
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Glostrup Langbjergskolen
4
-
1
972421 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Glostrup Herlev IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2
-
3
972415
23-04 2022
Kl. 12:00
Avedøre IF BSF Avedøre Stadion
2
-
5
972419
23-04 2022
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 BK Vest, Rødovre Ejby Friluftscenter
5
-
1
972414
23-04 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC Ishøj IF Herstedøster Stadion
0
-
0
972420
23-04 2022
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Brøndby Strand IK Sportspladsen i Syd
1
-
1
972416
23-04 2022
Kl. 15:30
Oversidder T.G. 80 IF
972429 fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Glostrup Avedøre IF Østervangsbanerne
0
-
4
972422 fr
29-04 2022
Kl. 19:00
Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
972427
30-04 2022
Kl. 11:30
Herlev IF Albertslund BS 72 Herlev IF Engen
Hjemmehold taberdømt
972434
30-04 2022
Kl. 13:00
BK Vest, Rødovre Herstedøster IC Nørrekær
5
-
0
972428
30-04 2022
Kl. 13:30
T.G. 80 IF BSF Selsmoseskolen
1
-
3
972435
01-05 2022
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Ejby IF 1968 Langbjergskolen
4
-
2
973273
07-05 2022
Kl. 11:00
BSF Ishøj IF Ballerup Idrætspark
4
-
2
973269
07-05 2022
Kl. 12:00
Avedøre IF T.G. 80 IF Avedøre Stadion
0
-
2
973268
07-05 2022
Kl. 13:00
Herstedøster IC Brøndby Strand IK Herstedøster Stadion
2
-
1
973272
07-05 2022
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Herlev IF Ejby Friluftscenter
5
-
1
973274
07-05 2022
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Glostrup Sportspladsen i Syd
Udehold taberdømt
973270
07-05 2022
Kl. 15:30
Oversidder BK Vest, Rødovre
973275
fr
13-05 2022
Kl. 12:00
Ishøj IF T.G. 80 IF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
2
-
5
973291 fr
13-05 2022
Kl. 12:00
Glostrup Ejby IF 1968 Østervangsbanerne
Hjemmehold taberdømt
973276
14-05 2022
Kl. 13:00
Herlev IF Herstedøster IC Herlev IF Engen
0
-
2
973293
14-05 2022
Kl. 13:00
BK Vest, Rødovre BSF Nørrekær
2
-
1
973277
14-05 2022
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 Avedøre IF Sportspladsen i Syd
Udehold taberdømt
973295
15-05 2022
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Oversidder Langbjergskolen
973335
21-05 2022
Kl. 10:30
BSF Brøndby Strand IK Ballerup Idrætspark
2
-
3
973332
21-05 2022
Kl. 12:00
Avedøre IF Ishøj IF Avedøre Stadion
2
-
5
973336
21-05 2022
Kl. 13:00
T.G. 80 IF BK Vest, Rødovre Selsmoseskolen
2
-
1
973334
21-05 2022
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Albertslund BS 72 Ejby Friluftscenter
2
-
2
973331
21-05 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC Glostrup Herstedøster Stadion
12
-
0
973333
21-05 2022
Kl. 15:30
Oversidder Herlev IF
Udehold taberdømt
973338
fr
27-05 2022
Kl. 18:30
Ejby IF 1968 Avedøre IF Ejby Friluftscenter
5
-
0
973340 fr
27-05 2022
Kl. 18:30
Glostrup Oversidder Østervangsbanerne
973341
28-05 2022
Kl. 13:00
BK Vest, Rødovre Ishøj IF Nørrekær
1
-
4
973339
28-05 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC Albertslund BS 72 Herstedøster Stadion
2
-
1
973342
29-05 2022
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK T.G. 80 IF Langbjergskolen
6
-
1
973452
04-06 2022
Kl. 11:00
BSF Glostrup Ballerup Idrætspark
1
-
3
973343
04-06 2022
Kl. 13:00
Ishøj IF Brøndby Strand IK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
0
-
9
973476
04-06 2022
Kl. 13:00
BK Vest, Rødovre Avedøre IF Nørrekær
5
-
2
973344
04-06 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC Ejby IF 1968 Herstedøster Stadion
1
-
1
973474
04-06 2022
Kl. 13:30
T.G. 80 IF Herlev IF Selsmoseskolen
Udehold taberdømt
973345
04-06 2022
Kl. 15:30
Oversidder Albertslund BS 72
973337 ti
07-06 2022
Kl. 18:30
Herlev IF BSF Herlev IF Engen
Hjemmehold taberdømt
973483 fr
10-06 2022
Kl. 18:30
Glostrup T.G. 80 IF Østervangsbanerne
3
-
2
973479
11-06 2022
Kl. 12:00
Avedøre IF Herstedøster IC Avedøre Stadion
3
-
5
973481
11-06 2022
Kl. 13:00
Ejby IF 1968 Oversidder Ejby Friluftscenter
973484
11-06 2022
Kl. 13:00
Brøndby Strand IK BK Vest, Rødovre Langbjergskolen
3
-
2
973478
11-06 2022
Kl. 13:00
Herlev IF Ishøj IF Herlev IF Engen
Hjemmehold taberdømt
973482
11-06 2022
Kl. 15:00
Albertslund BS 72 BSF Sportspladsen i Syd
4
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind