MENU

Serie 4, Pulje 8 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
524686
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF BK Avarta (2) Slangerup Stadion Kunst
1 - 0
524685
14-08 2021
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Vestegnen FK Sportspladsen i Syd
2 - 2
524682
14-08 2021
Kl. 14:00
Albertslund IF (1) CFK Albertslund Stadion
4 - 3
524680
15-08 2021
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) Brøndbyernes IF Avedøre Stadion
2 - 2
524689 fr
20-08 2021
Kl. 18:30
CFK FC Hvidovre (2) Charlotteskolen
0 - 5
524701
21-08 2021
Kl. 14:00
Greve Fodbold Lejerbo BK Greve Idræts Center
2 - 1
524687
22-08 2021
Kl. 11:00
BK Avarta (2) Albertslund BS 72 Espelunden Kunstgræs
0 - 4
524691
22-08 2021
Kl. 11:30
BK Vest, Rødovre Slangerup & Omegn IF Nørrekær
1 - 3
524690
22-08 2021
Kl. 14:00
Vestegnen FK Albertslund IF (1) Vallensbæk Idrætscenter
0 - 5
525508
28-08 2021
Kl. 12:00
BK Friheden Lejerbo BK Strandmarkens Fritidscenter
4 - 2
525564
28-08 2021
Kl. 13:00
Slangerup & Omegn IF Greve Fodbold Slangerup Stadion Kunst
1 - 1
525509
28-08 2021
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF CFK Brøndby Stadion
7 - 3
524702
29-08 2021
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) Vestegnen FK Avedøre Stadion
3 - 1
525510 ti
31-08 2021
Kl. 18:15
Albertslund IF (1) BK Avarta (2) Albertslund Stadion
3 - 2
525515 ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 BK Vest, Rødovre Sportspladsen i Syd
Udehold taberdømt
525567
04-09 2021
Kl. 12:00
BK Friheden CFK Strandmarkens Fritidscenter
7 - 1
525566
04-09 2021
Kl. 13:30
Lejerbo BK Slangerup & Omegn IF Gungehusskolen
1 - 2
525574
04-09 2021
Kl. 14:00
Greve Fodbold Albertslund BS 72 Greve Idræts Center
4 - 2
525565
05-09 2021
Kl. 11:00
BK Avarta (2) FC Hvidovre (2) Espelundens Idrætsanlæg
2 - 3
525568
05-09 2021
Kl. 15:00
Vestegnen FK Brøndbyernes IF Vallensbæk Idrætscenter
0 - 4
525573
05-09 2021
Kl. 15:00
BK Vest, Rødovre Albertslund IF (1) Nørrekær
4 - 3
524681
ti
07-09 2021
Kl. 17:45
BK Friheden Greve Fodbold Strandmarkens Fritidscenter
2 - 3
524677 on
08-09 2021
Kl. 18:00
Lejerbo BK BK Vest, Rødovre Gungehusskolen
3 - 3
525622 fr
10-09 2021
Kl. 18:30
CFK Vestegnen FK Charlotteskolen
3 - 5
525603
11-09 2021
Kl. 12:00
BK Friheden Slangerup & Omegn IF Strandmarkens Fritidscenter
2 - 2
525644
11-09 2021
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Lejerbo BK Sportspladsen i Syd
1 - 2
525611
11-09 2021
Kl. 14:00
Albertslund IF (1) Greve Fodbold Albertslund Stadion
2 - 2
525604
11-09 2021
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF BK Avarta (2) Brøndby Stadion
7 - 1
525575
12-09 2021
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) BK Vest, Rødovre Avedøre Stadion
1 - 0
525657
18-09 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold FC Hvidovre (2) Greve Idræts Center
1 - 2
525647
18-09 2021
Kl. 13:30
Lejerbo BK Albertslund IF (1) Gungehusskolen
2 - 2
525655
18-09 2021
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF Albertslund BS 72 Slangerup Stadion Kunst
0 - 0
525646
19-09 2021
Kl. 11:00
BK Avarta (2) CFK Espelundens Idrætsanlæg
2 - 2
525656
19-09 2021
Kl. 11:30
BK Vest, Rødovre Brøndbyernes IF Nørrekær
1 - 6
525648
19-09 2021
Kl. 14:00
Vestegnen FK BK Friheden Vallensbæk Idrætscenter
2 - 7
525662 fr
24-09 2021
Kl. 18:00
CFK BK Vest, Rødovre Charlotteskolen
Udehold taberdømt
525659
25-09 2021
Kl. 12:00
BK Friheden Albertslund BS 72 Strandmarkens Fritidscenter
1 - 3
525661
25-09 2021
Kl. 14:00
Albertslund IF (1) Slangerup & Omegn IF Albertslund Stadion
3 - 1
525660
25-09 2021
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF Greve Fodbold Brøndby Stadion
5 - 1
525658
26-09 2021
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) Lejerbo BK Avedøre Stadion
0 - 2
528021
26-09 2021
Kl. 15:00
Vestegnen FK BK Avarta (2) Vallensbæk Idrætscenter
3 - 6
528052
02-10 2021
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Albertslund IF (1) Sportspladsen i Syd
3 - 2
528051
02-10 2021
Kl. 13:30
Lejerbo BK Brøndbyernes IF Gungehusskolen
3 - 0
528060
02-10 2021
Kl. 14:00
Greve Fodbold CFK Greve Idræts Center
6 - 1
528056
02-10 2021
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF FC Hvidovre (2) Slangerup Stadion Kunst
2 - 2
528050
03-10 2021
Kl. 11:00
BK Avarta (2) BK Friheden Espelundens Idrætsanlæg
2 - 5
528059
03-10 2021
Kl. 11:30
BK Vest, Rødovre Vestegnen FK Nørrekær
528067
09-10 2021
Kl. 11:00
Albertslund BS 72 FC Hvidovre (2) Sportspladsen i Syd
0 - 0
528068
09-10 2021
Kl. 12:00
BK Friheden Albertslund IF (1) Strandmarkens Fritidscenter
Udehold taberdømt
528069
09-10 2021
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF Slangerup & Omegn IF Brøndby Stadion
3 - 3
528066
10-10 2021
Kl. 11:00
BK Avarta (2) BK Vest, Rødovre Espelundens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
528070
10-10 2021
Kl. 12:00
CFK Lejerbo BK Charlotteskolen
1 - 5
528071
10-10 2021
Kl. 14:00
Vestegnen FK Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
3 - 3
528073
16-10 2021
Kl. 12:00
BK Friheden BK Vest, Rødovre Strandmarkens Fritidscenter
Udehold taberdømt
528077
16-10 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold BK Avarta (2) Greve Idræts Center
Udehold taberdømt
528075
16-10 2021
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Brøndbyernes IF Sportspladsen i Syd
6 - 3
528072
16-10 2021
Kl. 13:30
Lejerbo BK Vestegnen FK Gungehusskolen
5 - 4
528074
16-10 2021
Kl. 14:00
Albertslund IF (1) FC Hvidovre (2) Albertslund Stadion
2 - 2
528076
16-10 2021
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF CFK Slangerup Stadion Kunst
4 - 2
528084
23-10 2021
Kl. 11:40
BK Vest, Rødovre Greve Fodbold Espelunden Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
528080
23-10 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Albertslund IF (1) Brøndby Stadion
0 - 7
528078
23-10 2021
Kl. 14:00
BK Avarta (2) Lejerbo BK Espelunden Kunstgræs
0 - 3
528079
24-10 2021
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) BK Friheden Avedøre Stadion
4 - 1
528081
24-10 2021
Kl. 12:00
CFK Albertslund BS 72 Charlotteskolen
4 - 5
528083
24-10 2021
Kl. 14:00
Vestegnen FK Slangerup & Omegn IF Vallensbæk Idrætscenter
1 - 12
524688
30-10 2021
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF BK Friheden Brøndby Stadion
3 - 4
528090 to
31-03 2022
Kl. 20:00
Vestegnen FK Albertslund BS 72 Vallensbæk Idrætscenter
1 - 7
528089 fr
01-04 2022
Kl. 18:30
CFK Albertslund IF (1) Hedehusene Idrætspark
Udehold taberdømt
528092
02-04 2022
Kl. 15:00
Greve Fodbold BK Friheden Greve Idræts Center
1 - 2
528088
02-04 2022
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF FC Hvidovre (2) Brøndby Stadion
3 - 3
528091
02-04 2022
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre Lejerbo BK Nørrekær
Hjemmehold taberdømt
528097
09-04 2022
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 BK Avarta (2) Sportspladsen i Syd
2 - 1
528096
09-04 2022
Kl. 14:00
Albertslund IF (1) Vestegnen FK Albertslund Stadion
0 - 4
528095
09-04 2022
Kl. 14:15
BK Friheden Brøndbyernes IF Avedøre Stadion Kunstgræs
4 - 1
528098
09-04 2022
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF BK Vest, Rødovre Slangerup Stadion Kunst
Udehold taberdømt
528094
10-04 2022
Kl. 13:00
FC Hvidovre (2) CFK Avedøre Stadion
2 - 0
528087 ti
12-04 2022
Kl. 19:00
BK Avarta (2) Slangerup & Omegn IF Espelundens Idrætsanlæg
0 - 5
528093
on
13-04 2022
Kl. 18:30
Lejerbo BK Greve Fodbold Gungehusskolen
2 - 2
528100
16-04 2022
Kl. 13:30
Lejerbo BK BK Friheden Gungehusskolen
3 - 1
528106
16-04 2022
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre Albertslund BS 72 Nørrekær
Hjemmehold taberdømt
528105
16-04 2022
Kl. 16:00
Vestegnen FK FC Hvidovre (2) Vallensbæk Idrætscenter
2 - 3
528099
17-04 2022
Kl. 11:00
BK Avarta (2) Albertslund IF (1) Espelundens Idrætsanlæg
3 - 1
528109
on
20-04 2022
Kl. 18:30
Greve Fodbold Slangerup & Omegn IF Greve Idræts Center
1 - 0
528111
fr
22-04 2022
Kl. 18:30
CFK BK Friheden Hedehusene idrætspark Kunstgræs
3 - 6
528113
23-04 2022
Kl. 14:00
Albertslund IF (1) BK Vest, Rødovre Albertslund Stadion
Udehold taberdømt
528114
23-04 2022
Kl. 14:00
Albertslund BS 72 Greve Fodbold Sportspladsen i Syd
3 - 0
528115
23-04 2022
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF Lejerbo BK Slangerup Stadion Kunst
1 - 3
528112
23-04 2022
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF Vestegnen FK Brøndby Stadion
8 - 1
528110
24-04 2022
Kl. 13:00
FC Hvidovre (2) BK Avarta (2) Avedøre Stadion
2 - 3
528117
30-04 2022
Kl. 13:30
Lejerbo BK Albertslund BS 72 Gungehusskolen
3 - 1
528122
30-04 2022
Kl. 14:45
Greve Fodbold Albertslund IF (1) Greve Idræts Center
2 - 3
528119
30-04 2022
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF BK Friheden Slangerup Stadion Kunst
1 - 3
528121
30-04 2022
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre FC Hvidovre (2) Nørrekær
Hjemmehold taberdømt
528118
30-04 2022
Kl. 16:00
Vestegnen FK CFK Vallensbæk Idrætscenter
8 - 0
528116
01-05 2022
Kl. 11:00
BK Avarta (2) Brøndbyernes IF Espelundens Idrætsanlæg
2 - 1
528124
07-05 2022
Kl. 12:00
BK Friheden Vestegnen FK Strandmarkens Fritidscenter
Udehold taberdømt
528126
07-05 2022
Kl. 14:00
Albertslund IF (1) Lejerbo BK Albertslund Stadion
2 - 8
528128
07-05 2022
Kl. 14:30
Albertslund BS 72 Slangerup & Omegn IF Sportspladsen i Syd
Udehold taberdømt
528125
07-05 2022
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF BK Vest, Rødovre Brøndby Stadion
Udehold taberdømt
528127
08-05 2022
Kl. 12:00
CFK BK Avarta (2) Hedehusene Idrætspark
1 - 3
528103
ti
10-05 2022
Kl. 18:30
CFK Brøndbyernes IF Hedehusene Idrætspark
4 - 2
528132
14-05 2022
Kl. 12:00
Slangerup & Omegn IF Albertslund IF (1) Slangerup Stadion Kunst
Udehold taberdømt
528131
14-05 2022
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 BK Friheden Sportspladsen i Syd
2 - 1
528130
14-05 2022
Kl. 13:30
Lejerbo BK FC Hvidovre (2) Gungehusskolen
12 - 0
528134
14-05 2022
Kl. 14:00
Greve Fodbold Brøndbyernes IF Greve Idræts Center
Hjemmehold taberdømt
528133
14-05 2022
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre CFK Nørrekær
Hjemmehold taberdømt
528129
15-05 2022
Kl. 11:00
BK Avarta (2) Vestegnen FK Espelundens Idrætsanlæg
4 - 1
528123
on
18-05 2022
Kl. 18:00
Greve Fodbold FC Hvidovre (2) Greve Idræts Center
1 - 2
528136 to
19-05 2022
Kl. 19:00
BK Friheden BK Avarta (2) Strandmarkens Fritidscenter
5 - 2
528138
21-05 2022
Kl. 14:00
Albertslund IF (1) Albertslund BS 72 Albertslund Stadion
0 - 5
528140
21-05 2022
Kl. 15:30
Vestegnen FK BK Vest, Rødovre Vallensbæk Idrætscenter
528137
21-05 2022
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF Lejerbo BK Brøndby Stadion
1 - 6
528135
22-05 2022
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) Slangerup & Omegn IF Avedøre Stadion
2 - 5
528139
22-05 2022
Kl. 12:00
CFK Greve Fodbold Hedehusene Idrætspark
Udehold taberdømt
528141
28-05 2022
Kl. 13:30
Lejerbo BK CFK Gungehusskolen
5 - 0
528142
28-05 2022
Kl. 14:00
Albertslund IF (1) BK Friheden Albertslund Stadion
2 - 6
528147
28-05 2022
Kl. 14:00
Greve Fodbold Vestegnen FK Greve Idræts Center
Udehold taberdømt
528144
28-05 2022
Kl. 15:30
FC Hvidovre (2) Albertslund BS 72 Avedøre Stadion
2 - 3
528145
28-05 2022
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF Brøndbyernes IF Slangerup Stadion Kunst
2 - 2
528146
28-05 2022
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre BK Avarta (2) Nørrekær
Hjemmehold taberdømt
528150
04-06 2022
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF Albertslund BS 72 Brøndby Stadion
1 - 4
528524
04-06 2022
Kl. 15:30
BK Vest, Rødovre BK Friheden Nørrekær
Hjemmehold taberdømt
528152
04-06 2022
Kl. 16:00
Vestegnen FK Lejerbo BK Vallensbæk Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
528148
05-06 2022
Kl. 11:00
BK Avarta (2) Greve Fodbold Espelundens Idrætsanlæg
1 - 8
528149
05-06 2022
Kl. 11:30
FC Hvidovre (2) Albertslund IF (1) Avedøre Stadion
6 - 1
528151
05-06 2022
Kl. 12:00
CFK Slangerup & Omegn IF Charlotteskolen
4 - 1
528525
11-06 2022
Kl. 11:00
Lejerbo BK BK Avarta (2) Gungehusskolen
Udehold taberdømt
528529
11-06 2022
Kl. 11:00
Slangerup & Omegn IF Vestegnen FK Slangerup Stadion Kunst
Udehold taberdømt
528526
11-06 2022
Kl. 12:00
BK Friheden FC Hvidovre (2) Strandmarkens Fritidscenter
9 - 1
528527
11-06 2022
Kl. 14:00
Albertslund IF (1) Brøndbyernes IF Albertslund Stadion
0 - 1
532129
11-06 2022
Kl. 14:00
Greve Fodbold BK Vest, Rødovre Greve Idræts Center
Udehold taberdømt
528528
11-06 2022
Kl. 14:15
Albertslund BS 72 CFK Sportspladsen i Syd
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind