MENU

U19 Drenge 1 (03-04) Efterår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
680938
on
11-08 2021
Kl. 18:00
Frederiksværk Fodbold Klub Ølstykke FC Frederiksværk Stadion
5 - 3
680935
14-08 2021
Kl. 12:30
Helsingør IF Fodbold Frederikssund FB Helsingør Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

680932
15-08 2021
Kl. 14:00
Espergærde IF Gilleleje FK Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 1
680939
15-08 2021
Kl. 15:00
Nivå-Kokkedal FK Oversidder Karsemosegård
680942
21-08 2021
Kl. 13:00
Oversidder Espergærde IF
680941
22-08 2021
Kl. 12:00
Gilleleje FK Frederiksværk Fodbold Klub Nellerupgård Stadion
5 - 2
680943
22-08 2021
Kl. 13:00
Frederikssund FB Blovstrød IF Frederikssund Stadion
2 - 4
680949
22-08 2021
Kl. 13:30
Oversidder Helsingør IF Fodbold
680990 on
25-08 2021
Kl. 18:00
Frederiksværk Fodbold Klub Oversidder Frederiksværk Stadion
680986 to
26-08 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Gilleleje FK Ølstykke Stadion
2 - 2
680989
28-08 2021
Kl. 13:30
Blovstrød IF Oversidder Blovstrød idrætsanlæg
680940 on
01-09 2021
Kl. 18:30
Ølstykke FC Nivå-Kokkedal FK Ølstykke Stadion
4 - 2
681008
to
02-09 2021
Kl. 18:00
Helsingør IF Fodbold Blovstrød IF Helsingør Idrætspark
1 - 5
681007
04-09 2021
Kl. 13:00
Oversidder Ølstykke FC
681006
05-09 2021
Kl. 12:00
Gilleleje FK Nivå-Kokkedal FK Nellerupgård Stadion
4 - 2
681615
05-09 2021
Kl. 13:30
Oversidder Espergærde IF
680934 on
08-09 2021
Kl. 18:15
Blovstrød IF Oversidder Blovstrød idrætsanlæg
681616 to
09-09 2021
Kl. 18:30
Ølstykke FC Frederikssund FB Ølstykke Stadion
UHT

Udehold taberdømt

681620
11-09 2021
Kl. 14:00
Frederiksværk Fodbold Klub Oversidder Frederiksværk Stadion
681629
11-09 2021
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK Blovstrød IF Karsemosegård
0 - 3
681619
12-09 2021
Kl. 12:00
Gilleleje FK Oversidder Nellerupgård Stadion
681617
12-09 2021
Kl. 14:00
Espergærde IF Helsingør IF Fodbold Mørdrup Idrætsanlæg
3 - 1
681633
18-09 2021
Kl. 12:30
Helsingør IF Fodbold Frederiksværk Fodbold Klub Helsingør Idrætspark
6 - 1
681631
18-09 2021
Kl. 13:30
Blovstrød IF Espergærde IF Blovstrød idrætsanlæg
4 - 1
681632
19-09 2021
Kl. 13:00
Oversidder Nivå-Kokkedal FK
681634
19-09 2021
Kl. 13:00
Frederikssund FB Gilleleje FK Frederikssund Stadion
0 - 3
681637
19-09 2021
Kl. 13:30
Oversidder Ølstykke FC
681639 to
23-09 2021
Kl. 18:30
Ølstykke FC Helsingør IF Fodbold Ølstykke Stadion
UHT

Udehold taberdømt

681641
25-09 2021
Kl. 13:00
Oversidder Frederikssund FB
681643
25-09 2021
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK Espergærde IF Karsemosegård
HHT

Hjemmehold taberdømt

681640
26-09 2021
Kl. 12:00
Gilleleje FK Oversidder Nellerupgård Stadion
681650
02-10 2021
Kl. 12:30
Helsingør IF Fodbold Gilleleje FK Helsingør Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

681649
02-10 2021
Kl. 13:30
Blovstrød IF Ølstykke FC Blovstrød idrætsanlæg
1 - 5
681652
02-10 2021
Kl. 15:30
Nivå-Kokkedal FK Frederikssund FB Karsemosegård
UHT

Udehold taberdømt

681653
03-10 2021
Kl. 13:30
Oversidder Oversidder
681648
03-10 2021
Kl. 14:00
Espergærde IF Frederiksværk Fodbold Klub Mørdrup Idrætsanlæg
7 - 0
681654 to
07-10 2021
Kl. 18:30
Ølstykke FC Espergærde IF Ølstykke Stadion
2 - 1
681642
to
07-10 2021
Kl. 19:30
Frederiksværk Fodbold Klub Blovstrød IF Frederiksværk Stadion
4 - 2
681656
09-10 2021
Kl. 13:00
Oversidder Helsingør IF Fodbold
681657
09-10 2021
Kl. 14:00
Frederiksværk Fodbold Klub Nivå-Kokkedal FK Frederiksværk Stadion
10 - 0
681658
10-10 2021
Kl. 13:00
Frederikssund FB Oversidder Frederikssund Stadion
680988
10-10 2021
Kl. 14:00
Espergærde IF Frederikssund FB Mørdrup Idrætsanlæg
5 - 3
681655 on
13-10 2021
Kl. 18:30
Gilleleje FK Blovstrød IF Nellerupgård Stadion
5 - 2
680991 on
13-10 2021
Kl. 19:15
Nivå-Kokkedal FK Helsingør IF Fodbold Karsemosegård Kunstgræs
1 - 3
681009
to
14-10 2021
Kl. 19:30
Frederikssund FB Frederiksværk Fodbold Klub Frederikssund Stadion
3 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
.

Log ind