MENU

Kvindesjællandsserien - Efterår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
779424
14-08 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK Fårevejle BK Frederikssund Stadion
2 - 1
779420
15-08 2021
Kl. 12:00
Svogerslev BK Lynge-Broby IF Svogerslev Idrætspark
2 - 1
779422
15-08 2021
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Taastrup FC Lyngby Stadion
1 - 1
779423
ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Ringsted Pigefodbold Vallensbæk IF Ringsted Stadion
3 - 4
779425 on
18-08 2021
Kl. 18:30
Fårevejle BK Ringsted Pigefodbold Faarevejle Stadion
3 - 1
779430 to
19-08 2021
Kl. 18:30
Herstedøster IC Oversidder Herstedøster Stadion
779426
to
19-08 2021
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Virum-Sorgenfri BK Frederiksberg Skole, kunstgræs
1 - 3
779427
21-08 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Svogerslev BK Tåstrup Idrætspark
0 - 0
779421
ti
24-08 2021
Kl. 18:45
Herstedøster IC Virum-Sorgenfri BK Herstedøster Stadion
2 - 0
779429
on
25-08 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Frederikssund IK Ølstykke Stadion
2 - 2
779437
28-08 2021
Kl. 10:00
Frederikssund IK Herstedøster IC Frederikssund Stadion
0 - 2
779431
29-08 2021
Kl. 12:00
Svogerslev BK Vallensbæk IF Svogerslev Idrætspark
7 - 1
779435
29-08 2021
Kl. 13:00
Ringsted Pigefodbold Ølstykke FC Ringsted Stadion
2 - 3
779434
29-08 2021
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Fårevejle BK Lyngby Stadion
1 - 4
779432
29-08 2021
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Oversidder Virum Stadion
779439 on
01-09 2021
Kl. 18:45
Oversidder Frederikssund IK
779443
to
02-09 2021
Kl. 18:15
Herstedøster IC Ringsted Pigefodbold Herstedøster Stadion
3 - 2
779428
to
02-09 2021
Kl. 18:30
Vallensbæk IF Lyngby Boldklub Vallensbæk Idrætscenter
3 - 1
779441
04-09 2021
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Lynge-Broby IF Vallensbæk Idrætscenter
0 - 3
779440
04-09 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Virum-Sorgenfri BK Tåstrup Idrætspark
3 - 1
779448
11-09 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Vallensbæk IF Tåstrup Idrætspark
2 - 0
779446
11-09 2021
Kl. 13:00
Lynge-Broby IF Fårevejle BK Frederiksberg Skole, kunstgræs
0 - 0
779449
12-09 2021
Kl. 11:00
Ringsted Pigefodbold Oversidder Ringsted Stadion
779444
12-09 2021
Kl. 12:00
Svogerslev BK Ølstykke FC Svogerslev Idrætspark
0 - 2
779447
12-09 2021
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Herstedøster IC Lyngby Stadion
1 - 4
779445
12-09 2021
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Frederikssund IK Virum Stadion
2 - 1
779451 on
15-09 2021
Kl. 18:45
Oversidder Lyngby Boldklub
779455
to
16-09 2021
Kl. 17:45
Herstedøster IC Svogerslev BK Herstedøster Stadion
1 - 2
779452
18-09 2021
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Virum-Sorgenfri BK Vallensbæk Idrætscenter
2 - 2
779450
18-09 2021
Kl. 10:15
Fårevejle BK Taastrup FC Faarevejle Stadion
2 - 2
779453
18-09 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK Ringsted Pigefodbold Frederikssund Stadion
2 - 3
779454
18-09 2021
Kl. 11:30
Ølstykke FC Lynge-Broby IF Ølstykke Stadion
7 - 1
779442
ti
21-09 2021
Kl. 18:30
Ølstykke FC Lyngby Boldklub Ølstykke Stadion
12 - 0
779419 on
22-09 2021
Kl. 18:45
Oversidder Ølstykke FC
779461
25-09 2021
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Fårevejle BK Vallensbæk Idrætscenter
1 - 2
779458
25-09 2021
Kl. 11:00
Lynge-Broby IF Herstedøster IC Frederiksberg Skole, kunstgræs
0 - 2
779460
25-09 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Ølstykke FC Tåstrup Idrætspark
0 - 6
779456
26-09 2021
Kl. 12:00
Svogerslev BK Oversidder Svogerslev Idrætspark
779459
26-09 2021
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Frederikssund IK Lyngby Stadion
1 - 5
779457
26-09 2021
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Ringsted Pigefodbold Virum Stadion
5 - 2
779463 on
29-09 2021
Kl. 18:45
Oversidder Lynge-Broby IF
779438
to
30-09 2021
Kl. 19:00
Fårevejle BK Svogerslev BK Faarevejle Stadion
0 - 3
779462
02-10 2021
Kl. 10:15
Fårevejle BK Virum-Sorgenfri BK Faarevejle Stadion
UHT

Udehold taberdømt

779465
02-10 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK Svogerslev BK Frederikssund Stadion
2 - 5
779467
02-10 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC Taastrup FC Herstedøster Stadion
1 - 2
779464
03-10 2021
Kl. 11:00
Ringsted Pigefodbold Lyngby Boldklub Ringsted Stadion
0 - 2
779466
ti
05-10 2021
Kl. 19:00
Ølstykke FC Vallensbæk IF Ølstykke Stadion
4 - 1
779471
to
07-10 2021
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Frederikssund IK Frederiksberg Skole, kunstgræs
6 - 1
779473
09-10 2021
Kl. 10:00
Vallensbæk IF Herstedøster IC Vallensbæk Idrætscenter
0 - 4
779468
09-10 2021
Kl. 10:15
Fårevejle BK Ølstykke FC Faarevejle Stadion
0 - 6
779472
09-10 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC Oversidder Tåstrup Idrætspark
779433
09-10 2021
Kl. 12:00
Lynge-Broby IF Taastrup FC Frederiksberg Skole, kunstgræs
2 - 0
779469
10-10 2021
Kl. 12:00
Svogerslev BK Ringsted Pigefodbold Svogerslev Idrætspark
3 - 0
779470
10-10 2021
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Lyngby Boldklub Virum Stadion
1 - 1
779475 on
13-10 2021
Kl. 18:45
Oversidder Vallensbæk IF
779479
16-10 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK Taastrup FC Frederikssund Stadion
1 - 1
779480
16-10 2021
Kl. 13:30
Herstedøster IC Fårevejle BK Herstedøster Stadion
0 - 7
779478
17-10 2021
Kl. 11:00
Ringsted Pigefodbold Lynge-Broby IF Ringsted Stadion
1 - 1
779477
17-10 2021
Kl. 13:30
Lyngby Boldklub Svogerslev BK Lyngby Stadion
0 - 5
779476
17-10 2021
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri BK Ølstykke FC Virumgård kunstgræsbane
1 - 3
779481
23-10 2021
Kl. 12:00
Fårevejle BK Oversidder Faarevejle Stadion
779482
23-10 2021
Kl. 12:00
Svogerslev BK Virum-Sorgenfri BK Svogerslev Idrætspark
0 - 2
779483
23-10 2021
Kl. 12:00
Lynge-Broby IF Lyngby Boldklub Frederiksberg Skole, kunstgræs
1 - 1
779485
23-10 2021
Kl. 12:00
Taastrup FC Ringsted Pigefodbold Tåstrup Idrætspark
1 - 3
779486
23-10 2021
Kl. 12:00
Vallensbæk IF Frederikssund IK Vallensbæk Idrætscenter
3 - 4
779487
23-10 2021
Kl. 12:00
Ølstykke FC Herstedøster IC Ølstykke Stadion
5 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
.

Log ind