MENU

Kvindeserie 2 - Efterår, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
779986
15-08 2021
Kl. 13:30
Oversidder Allerød Fodbold Klub
779987
ma
16-08 2021
Kl. 19:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Brødeskov IF Vejby Idrætsplads
0 - 2
779990
22-08 2021
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Oversidder Hørsholm Idrætspark
779988
22-08 2021
Kl. 14:00
Brødeskov IF Espergærde IF Brødeskov Stadion Kunst
3 - 3
779989
22-08 2021
Kl. 14:00
Allerød Fodbold Klub VTF (Vejby/Tisvilde) Allerød Idrætspark
1 - 0
779985 ti
24-08 2021
Kl. 18:30
Espergærde IF Hørsholm-Usserød IK Mørdrup Idrætsanlæg
8 - 1
779993
29-08 2021
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Allerød Fodbold Klub Hørsholm Idrætspark
0 - 8
779992
29-08 2021
Kl. 13:30
Oversidder Brødeskov IF
779994
05-09 2021
Kl. 12:00
Espergærde IF Allerød Fodbold Klub Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 2
779995
05-09 2021
Kl. 15:00
Brødeskov IF Hørsholm-Usserød IK Brødeskov Stadion Kunst
UHT

Udehold taberdømt

779996 on
08-09 2021
Kl. 18:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Oversidder Vejby Idrætsplads
779999
12-09 2021
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK VTF (Vejby/Tisvilde) Hørsholm Idrætspark
0 - 3
779997
12-09 2021
Kl. 13:30
Oversidder Espergærde IF
UHT

Udehold taberdømt

779998
12-09 2021
Kl. 14:00
Allerød Fodbold Klub Brødeskov IF Allerød Idrætspark
1 - 2
780008
ti
14-09 2021
Kl. 18:45
VTF (Vejby/Tisvilde) Espergærde IF Tisvilde Stadion
4 - 3
780002
19-09 2021
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Espergærde IF Hørsholm Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

780001
19-09 2021
Kl. 14:00
Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
780000
ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Brødeskov IF VTF (Vejby/Tisvilde) Brødeskov Stadion Kunst
0 - 1
780003
26-09 2021
Kl. 12:00
Espergærde IF Brødeskov IF Mørdrup Idrætsanlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

780004
26-09 2021
Kl. 13:30
Oversidder Hørsholm-Usserød IK
780005
ma
27-09 2021
Kl. 18:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Allerød Fodbold Klub Tisvilde Stadion
1 - 5
779991
03-10 2021
Kl. 12:00
Espergærde IF VTF (Vejby/Tisvilde) Mørdrup Idrætsanlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

780007
03-10 2021
Kl. 14:00
Allerød Fodbold Klub Hørsholm-Usserød IK Allerød Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

780006
03-10 2021
Kl. 16:00
Brødeskov IF Oversidder Brødeskov Stadion Kunst
780012
10-10 2021
Kl. 13:00
Hørsholm-Usserød IK Brødeskov IF Hørsholm Idrætspark
0 - 5
780010
10-10 2021
Kl. 13:30
Oversidder VTF (Vejby/Tisvilde)
780011
10-10 2021
Kl. 14:00
Allerød Fodbold Klub Espergærde IF Allerød Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

780014
on
13-10 2021
Kl. 19:15
Brødeskov IF Allerød Fodbold Klub Brødeskov Stadion Kunst
0 - 7
780013
17-10 2021
Kl. 12:00
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

780015
17-10 2021
Kl. 13:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Hørsholm-Usserød IK Vejby Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
.

Log ind