MENU

U14 Piger 8-mands (08) Efterår, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
661633
ma
09-08 2021
Kl. 18:00
Frederiksværk Fodbold Klub Espergærde IF Frederiksværk Stadion
4 - 1
661632 on
11-08 2021
Kl. 17:30
Nivå-Kokkedal FK IF Skjold Birkerød Karsemosegård
0 - 11
661634
15-08 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Ålholm IF Allerød Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

661637
ti
17-08 2021
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Frederiksværk Fodbold Klub Birkerød Stadion
2 - 1
661635 on
18-08 2021
Kl. 18:00
Ålholm IF Nivå-Kokkedal FK Ålholmskolen
3 - 2
661636
22-08 2021
Kl. 10:00
Espergærde IF Allerød Fodbold Klub Mørdrup Idrætsanlæg
0 - 3
661639 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Frederiksværk Fodbold Klub Ålholm IF Frederiksværk Stadion
UHT

Udehold taberdømt

661638
ti
24-08 2021
Kl. 17:30
Nivå-Kokkedal FK Allerød Fodbold Klub Karsemosegård
1 - 1
661641 ti
24-08 2021
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød Espergærde IF Sjælsøskolen
8 - 1
661643 on
01-09 2021
Kl. 18:00
Ålholm IF IF Skjold Birkerød Ålholmskolen
0 - 7
661644
on
01-09 2021
Kl. 18:00
Allerød Fodbold Klub Frederiksværk Fodbold Klub Allerød Idrætspark
4 - 1
661642
04-09 2021
Kl. 13:00
Nivå-Kokkedal FK Espergærde IF Karsemosegård
3 - 3
661645
ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Frederiksværk Fodbold Klub Nivå-Kokkedal FK Frederiksværk Stadion
1 - 1
661647
ti
07-09 2021
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub IF Skjold Birkerød Allerød Idrætspark
2 - 7
661646
12-09 2021
Kl. 11:00
Espergærde IF Ålholm IF Mørdrup Idrætsanlæg
UHT

Udehold taberdømt

661649 ti
14-09 2021
Kl. 17:00
Espergærde IF Frederiksværk Fodbold Klub Mørdrup Idrætsanlæg
1 - 2
661648 on
15-09 2021
Kl. 18:00
Ålholm IF Allerød Fodbold Klub Ålholmskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

661652
ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Frederiksværk Fodbold Klub IF Skjold Birkerød Frederiksværk Stadion
3 - 1
661653
26-09 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Espergærde IF Allerød Idrætspark
3 - 1
661651
26-09 2021
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK Ålholm IF Karsemosegård
UHT

Udehold taberdømt

661655 ti
28-09 2021
Kl. 17:00
Espergærde IF IF Skjold Birkerød Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 6
661656
on
29-09 2021
Kl. 17:45
Allerød Fodbold Klub Nivå-Kokkedal FK Allerød Idrætspark
2 - 1
661654 on
29-09 2021
Kl. 18:00
Ålholm IF Frederiksværk Fodbold Klub Ålholmskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

661650
fr
01-10 2021
Kl. 17:30
IF Skjold Birkerød Nivå-Kokkedal FK Birkerød Stadion
3 - 0
661657 ma
04-10 2021
Kl. 17:30
Frederiksværk Fodbold Klub Allerød Fodbold Klub Frederiksværk Stadion
HMH
661659 ti
05-10 2021
Kl. 17:30
IF Skjold Birkerød Ålholm IF Birkerød Stadion
UHT

Udehold taberdømt

661658
10-10 2021
Kl. 11:00
Espergærde IF Nivå-Kokkedal FK Mørdrup Idrætsanlæg
2 - 5
661665
on
13-10 2021
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub IF Skjold Birkerød Lyngehallen Kunstgræs
0 - 2
661664
17-10 2021
Kl. 11:00
Ålholm IF Espergærde IF Ålholmskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

661662
17-10 2021
Kl. 11:30
Nivå-Kokkedal FK Frederiksværk Fodbold Klub Karsemosegård
0 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind