MENU

Herrer Serie 4 - Efterår 2021, Pulje 72 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
606132
to
12-08 2021
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus (3) FFD Kralupy (1) Holme Skole
1 - 3
606133
14-08 2021
Kl. 15:00
HEI (1) Viby IF (1) Invita Arena, Skæring
3 - 1
606139
on
18-08 2021
Kl. 17:45
FFD Kralupy (1) JAI, Aarhus Holme Skole
6 - 2
606135
to
19-08 2021
Kl. 17:30
Prügelknabe IK ASA, Aarhus Rosenvangsskolen
1 - 3
606136
to
19-08 2021
Kl. 18:00
Viby IF (1) IF Lyseng MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
2 - 2
606140
to
19-08 2021
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM Århus (3) HEI (1) Ellehøjskolen
4 - 3
606149
21-08 2021
Kl. 11:45
IF Lyseng Fuglebakken KFUM Århus (3) Lyseng Idrætspark
3 - 7
606141
22-08 2021
Kl. 13:00
JAI, Aarhus Prügelknabe IK JAI's Anlæg
7 - 3
606150
22-08 2021
Kl. 17:00
HEI (1) FFD Kralupy (1) Invita Arena, Skæring
3 - 1
606151
ti
24-08 2021
Kl. 18:30
ASA, Aarhus Viby IF (1) Robotize Park
1 - 3
606171
fr
27-08 2021
Kl. 19:00
HEI (1) IF Lyseng Invita Arena, Skæring
3 - 3
606168
28-08 2021
Kl. 12:00
Prügelknabe IK FFD Kralupy (1) Rosenvangsskolen
UHT

Udehold taberdømt

606176
28-08 2021
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM Århus (3) ASA, Aarhus Ellehøjskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

606175
29-08 2021
Kl. 16:00
Viby IF (1) JAI, Aarhus Viby Idrætspark
0 - 6
606121
on
01-09 2021
Kl. 18:30
JAI, Aarhus IF Lyseng JAI's Anlæg
4 - 2
606237
05-09 2021
Kl. 12:00
ASA, Aarhus HEI (1) Robotize Park
0 - 2
606122
on
08-09 2021
Kl. 17:30
FFD Kralupy (1) ASA, Aarhus Holme Skole
2 - 1
606124
on
08-09 2021
Kl. 19:30
Viby IF (1) Fuglebakken KFUM Århus (3) MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
2 - 1
606239
11-09 2021
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM Århus (3) Prügelknabe IK Ellehøjskolen
UHT

Udehold taberdømt

606247
11-09 2021
Kl. 15:00
HEI (1) JAI, Aarhus Invita Arena, Skæring
5 - 3
606240
12-09 2021
Kl. 13:55
IF Lyseng ASA, Aarhus Lyseng Idrætspark
0 - 3
606128 ti
14-09 2021
Kl. 20:15
IF Lyseng Prügelknabe IK Lyseng Idrætspark
4 - 2
606241
on
15-09 2021
Kl. 17:30
FFD Kralupy (1) Viby IF (1) Holme Skole
1 - 2
606238
to
16-09 2021
Kl. 18:00
JAI, Aarhus Fuglebakken KFUM Århus (3) JAI's Anlæg
2 - 2
606248 fr
17-09 2021
Kl. 19:00
HEI (1) Prügelknabe IK Invita Arena, Skæring
4 - 1
606261
18-09 2021
Kl. 15:30
ASA, Aarhus FFD Kralupy (1) Robotize Park
3 - 2
606257
19-09 2021
Kl. 13:00
IF Lyseng JAI, Aarhus Lyseng Idrætspark
4 - 2
606262
on
22-09 2021
Kl. 20:00
Fuglebakken KFUM Århus (3) Viby IF (1) Viby Idrætspark
3 - 2
606265
25-09 2021
Kl. 11:00
FFD Kralupy (1) Fuglebakken KFUM Århus (3) Holme Skole
HHT

Hjemmehold taberdømt

606264
25-09 2021
Kl. 15:00
Prügelknabe IK IF Lyseng Rosenvangsskolen
0 - 3
606273
25-09 2021
Kl. 16:15
JAI, Aarhus ASA, Aarhus JAI's Anlæg
4 - 3
606272
26-09 2021
Kl. 16:00
Viby IF (1) HEI (1) Viby Idrætspark
3 - 2
606211
on
29-09 2021
Kl. 17:30
Prügelknabe IK Viby IF (1) Rosenvangsskolen
1 - 2
606277
02-10 2021
Kl. 15:00
HEI (1) Fuglebakken KFUM Århus (3) Invita Arena, Skæring
4 - 0
606274
02-10 2021
Kl. 16:00
ASA, Aarhus Prügelknabe IK Robotize Park
UHT

Udehold taberdømt

606276
02-10 2021
Kl. 16:15
JAI, Aarhus FFD Kralupy (1) JAI's Anlæg
1 - 1
606275
03-10 2021
Kl. 13:45
IF Lyseng Viby IF (1) Lyseng Idrætspark
2 - 3
606120 ti
05-10 2021
Kl. 20:15
Prügelknabe IK HEI (1) Invita Arena, Skæring
0 - 4
606134
fr
08-10 2021
Kl. 19:00
ASA, Aarhus JAI, Aarhus Robotize Park (ASA kunstgræs)
4 - 1
606279
09-10 2021
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM Århus (3) IF Lyseng Ellehøjskolen
3 - 3
606280
10-10 2021
Kl. 11:00
FFD Kralupy (1) HEI (1) Holme Skole
1 - 1
606278
10-10 2021
Kl. 12:00
Prügelknabe IK JAI, Aarhus Rosenvangsskolen
1 - 7
606236
on
13-10 2021
Kl. 20:15
FFD Kralupy (1) IF Lyseng Lyseng Idrætspark
1 - 2
606282
17-10 2021
Kl. 11:00
FFD Kralupy (1) Prügelknabe IK Holme Skole
HHT

Hjemmehold taberdømt

606283
17-10 2021
Kl. 13:45
IF Lyseng HEI (1) Lyseng Idrætspark
606285
17-10 2021
Kl. 14:00
JAI, Aarhus Viby IF (1) JAI's Anlæg
606287
17-10 2021
Kl. 14:00
ASA, Aarhus Fuglebakken KFUM Århus (3) Robotize Park
UHT

Udehold taberdømt

606291
23-10 2021
Kl. 12:00
Fuglebakken KFUM Århus (3) JAI, Aarhus Ellehøjskolen
606289
24-10 2021
Kl. 10:30
IF Lyseng FFD Kralupy (1) Lyseng Idrætspark
606288
24-10 2021
Kl. 12:00
Viby IF (1) Prügelknabe IK Viby Idrætspark
606290
24-10 2021
Kl. 15:00
HEI (1) ASA, Aarhus Invita Arena, Skæring
606281 ti
26-10 2021
Kl. 19:45
Viby IF (1) ASA, Aarhus MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
606292
31-10 2021
Kl. 13:00
Prügelknabe IK Fuglebakken KFUM Århus (3) Rosenvangsskolen
606293
31-10 2021
Kl. 13:00
ASA, Aarhus IF Lyseng Robotize Park
606294
31-10 2021
Kl. 13:00
FFD Kralupy (1) Viby IF (1) Holme Skole
606295
31-10 2021
Kl. 13:00
JAI, Aarhus HEI (1) JAI's Anlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind