MENU

U16 Drenge Øst 1 E 2021 (06) (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
167665
21-08 2021
Kl. 10:00
KFUM BK, Roskilde Gladsaxe-Hero BK Lillevang Idrætscenter
0 - 2
166373
21-08 2021
Kl. 12:00
Oversidder LSF
167664
21-08 2021
Kl. 12:00
Fremad Valby KB Valby IP, tribunen
2 - 4
167661
22-08 2021
Kl. 12:00
B 1903 Karlslunde IF B1903
3 - 2
166374
22-08 2021
Kl. 13:30
Lyngby Bk Ølstykke FC Lyngby Stadion
5 - 0
167911
28-08 2021
Kl. 12:00
Karlslunde IF Lyngby Bk Karlslunde Stadion
3 - 1
167667
29-08 2021
Kl. 12:00
KB KFUM BK, Roskilde Kunst, KB, P. Bangs Vej
10 - 1
167905
29-08 2021
Kl. 12:00
Ølstykke FC Oversidder Ølstykke Stadion
167912
29-08 2021
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK B 1903 Gladsaxe Stadion
4 - 1
167927
04-09 2021
Kl. 10:00
KFUM BK, Roskilde B 1903 Lillevang Idrætscenter
0 - 6
167914
04-09 2021
Kl. 12:00
Oversidder Karlslunde IF
167913
05-09 2021
Kl. 12:00
KB LSF Kunst, KB, P. Bangs Vej
9 - 0
167925
05-09 2021
Kl. 13:30
Lyngby Bk Gladsaxe-Hero BK Lyngby Stadion
1 - 2
167668
on
08-09 2021
Kl. 17:30
LSF Fremad Valby Smørum Idrætscenter
2 - 2
167928
11-09 2021
Kl. 12:00
LSF KFUM BK, Roskilde Smørum Idrætscenter
1 - 0
167947
11-09 2021
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Oversidder Gladsaxe Stadion
167929
12-09 2021
Kl. 12:00
Ølstykke FC KB Ølstykke Stadion
4 - 10
167944
12-09 2021
Kl. 12:00
B 1903 Lyngby Bk B1903
3 - 1
167946
12-09 2021
Kl. 12:00
Karlslunde IF Fremad Valby Karlslunde Stadion
4 - 1
167926
on
15-09 2021
Kl. 18:00
Fremad Valby Ølstykke FC Valby IP, tribunen
5 - 2
167948
on
15-09 2021
Kl. 19:00
KB Karlslunde IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
3 - 4
167952
18-09 2021
Kl. 10:00
KFUM BK, Roskilde Lyngby Bk Lillevang Idrætscenter
0 - 3
167949
18-09 2021
Kl. 12:00
Oversidder B 1903
167950
18-09 2021
Kl. 12:00
LSF Ølstykke FC Smørum Idrætscenter
2 - 2
167951
18-09 2021
Kl. 12:00
Fremad Valby Gladsaxe-Hero BK Valby IP, tribunen
0 - 3
167956
25-09 2021
Kl. 12:00
Karlslunde IF LSF Karlslunde Stadion
4 - 1
167957
25-09 2021
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK KB Gladsaxe Stadion
4 - 0
167954
26-09 2021
Kl. 12:00
Ølstykke FC KFUM BK, Roskilde Ølstykke Stadion
6 - 0
167955
26-09 2021
Kl. 12:00
B 1903 Fremad Valby B1903
2 - 1
167953
26-09 2021
Kl. 13:30
Lyngby Bk Oversidder Lyngby Stadion
168154
02-10 2021
Kl. 10:00
KFUM BK, Roskilde Oversidder Lillevang Idrætscenter
168075
02-10 2021
Kl. 12:00
LSF Gladsaxe-Hero BK Smørum Idrætscenter
0 - 6
168152
02-10 2021
Kl. 12:00
Fremad Valby Lyngby Bk Valby IP, tribunen
3 - 2
168076
03-10 2021
Kl. 12:00
Ølstykke FC Karlslunde IF Ølstykke Stadion
5 - 2
168074
03-10 2021
Kl. 12:00
KB B 1903 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2 - 2
168161
16-10 2021
Kl. 10:00
KFUM BK, Roskilde Karlslunde IF Lillevang Idrætscenter
0 - 4
168163
16-10 2021
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero BK Ølstykke FC Gladsaxe Stadion
1 - 2
168158
16-10 2021
Kl. 12:00
Oversidder Fremad Valby
168159
17-10 2021
Kl. 13:30
Lyngby Bk KB Lyngby Stadion
1 - 4
168160 ti
26-10 2021
Kl. 20:15
B 1903 LSF B1903
6 - 1
168164
30-10 2021
Kl. 16:00
KB Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
168166
30-10 2021
Kl. 16:00
LSF Lyngby Bk Smørum Idrætscenter
2 - 2
168177
30-10 2021
Kl. 16:00
Ølstykke FC B 1903 Ølstykke Stadion
3 - 3
168179
30-10 2021
Kl. 16:00
Fremad Valby KFUM BK, Roskilde Valby IP, tribunen
5 - 2
168180
30-10 2021
Kl. 16:00
Karlslunde IF Gladsaxe-Hero BK Karlslunde Stadion
3 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på turnering@dbukoebenhavn.dk

Log ind