MENU

Old Boys-LP, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
843548 1 ma
23-08 2021
Kl. 18:30
Øster Alling IF Kolind/Perstrup IF Øster Alling Stadion
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
843544 1 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
ØB B 67 ØB.s Anlæg
2
-
5
843546 1 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Lystrup IF VSK Aarhus Lystrup Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
843547 1 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
FC SevenOaks Vonsild FK Damhavens Skolebane
Udehold taberdømt
843549 1 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Bjerre Herred Fodbold (2) Løsning IF Hornsyld Idrætscenter
Udehold taberdømt
843545 1 ma
13-09 2021
Kl. 18:20
Sdr. Hygum B Toftlund IF Sdr. Hygum Stadion
Udehold taberdømt
263434
2 fr
15-10 2021
Kl. 18:00
Hjordkær UIF Hellevad IF Hjordkær Stadion
4
-
1
263430
2 on
20-10 2021
Kl. 19:00
FC SevenOaks Øster Starup/Vester Nebel IF Nørremarkens Kunstgræs (Vejle)
2
-
5
263423 2 ma
25-10 2021
Kl. 19:00
Mejdal-Halgård Fodbold Vorupør B Mejdal Hallen
Udehold taberdømt
263424 2 ma
25-10 2021
Kl. 19:00
Skjern GF Mejrup GU Skjern Idrætspark
Udehold taberdømt
263425 2 ma
25-10 2021
Kl. 19:00
Kolind/Perstrup IF Lystrup IF KPI's Klubhus
1
-
2
263428 2 ma
25-10 2021
Kl. 19:00
Egebjerg IF Horsens Freja Egebjerghallen
1
-
3
263429
2 ma
25-10 2021
Kl. 19:00
Sole IF Bjerre Herred Fodbold (2) Øster Snede Stadion
3
-
4
263431 2 ma
25-10 2021
Kl. 19:00
B 67 AC Odense B 67-Parken
Udehold taberdømt
263432 2 ma
25-10 2021
Kl. 19:00
Sdr. Hygum B Højer IF Rødding Kunstgræsbane
1
-
4
263436 2 ma
25-10 2021
Kl. 19:00
Nord-Als B Egen UI Linak Arena Kunstgræsbane
Udehold taberdømt
263437 2 ma
25-10 2021
Kl. 19:00
Hørup UI Sønderborg Boldklub Thøisen Murerfirma Arena - Ketting
Udehold taberdømt
263426
2 ma
25-10 2021
Kl. 20:00
Funder GF Brædstrup IF JYSK Park (kunstgræs)
2
-
1
263433
2 ma
25-10 2021
Kl. 20:30
Haderslev FK Hammelev SUF Banerne ved Haderslev Idrætscenter
7
-
1
263422 2 ma
25-10 2021
Kl. 20:30
Aalborg Freja Aars IK Kunstgræsbanen Aalborg Freja
2
-
1
263427
2 on
27-10 2021
Kl. 19:00
Saxild IF Østbirk IF Saxild Skole
1
-
3
263435 2 to
28-10 2021
Kl. 19:00
Ensted IF Aabenraa BK Ensted Hallen
Hjemmehold taberdømt
429296 3 ma
15-11 2021
Kl. 19:00
Mejdal-Halgård Fodbold Skjern GF Mejdal Hallen
3
-
1
429301 3 ma
15-11 2021
Kl. 19:00
Bjerre Herred Fodbold (2) Horsens Freja Stouby Stadion
2
-
1
429308
3 ma
15-11 2021
Kl. 19:00
Højer IF Hjordkær UIF Marskhallen
4
-
5
429313
3 ma
15-11 2021
Kl. 19:00
Hørup UI Nord-Als B Linak Arena Kunstgræsbane
3
-
2
429320
3 ma
15-11 2021
Kl. 20:00
Aabenraa BK Haderslev FK Aabenraa Kunstgræsbane
1
-
2
429297
3 on
17-11 2021
Kl. 19:00
Funder GF Østbirk IF JYSK Park (kunstgræs)
2
-
0
429306
3 on
17-11 2021
Kl. 19:30
Øster Starup/Vester Nebel IF B 67 Aagaard Kunstgræsbane
3
-
1
429278 3 on
17-11 2021
Kl. 20:15
Lystrup IF Aalborg Freja tst Kunstgræsbane
0
-
2
337398 4 ma
04-04 2022
Kl. 18:30
Bjerre Herred Fodbold (2) Funder GF Hornsyld Idrætscenter
Udehold taberdømt
337399
4 ma
04-04 2022
Kl. 18:30
Haderslev FK Hørup UI Banerne ved Haderslev Idrætscenter
8
-
4
337400
4 ma
04-04 2022
Kl. 18:30
Hjordkær UIF Øster Starup/Vester Nebel IF Agerskov Ungdomsskole Kunstgræs
2
-
3
337387 4 fr
08-04 2022
Kl. 19:00
Aalborg Freja Mejdal-Halgård Fodbold Frejaparken
4
-
0
468794
5 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Øster Starup/Vester Nebel IF Haderslev FK V.Nebel Sportsplads
2
-
4
468795 5 fr
29-04 2022
Kl. 19:00
Aalborg Freja Bjerre Herred Fodbold (2) Frejaparken
3
-
1
427173 6 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Haderslev FK Aalborg Freja Banerne ved Haderslev Idrætscenter
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Datoplan for landspokalturneringen for M+32:
1. runde: Mandag d. 6. september 2021
2. runde: Mandag d. 25. oktober 2021
3. runde: Mandag d. 15. november 2021
4. runde: Mandag d. 4. april 2022
5. runde: Mandag d. 25. april 2022
6. runde: Mandag d. 16. maj 2022
Finale mod vinderen i øst: Søndag d. 12. juni 2022 (afvikles i vest)

Log ind