MENU

ØOB Oldboys 60 år 7 mands, Kreds 18 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
448627 ma
09-08 2021
Kl. 18:45
IF Lyseng Auning IF Lyseng Idrætspark
1 - 4
448628 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF (2) Oversidder AURA Park (Stavtrup)
448624 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
Harlev IK Freja Oldboys MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
4 - 5
448625 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Nielstrup/Voldum IF E. Trasborg Park
1 - 2
448626 ma
09-08 2021
Kl. 19:00
Ørsted IF Ulstrup OB Ørsted Stadion
0 - 2
448630 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder Harlev IK
448631 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Auning IF Stavtrup IF (2) Auning Stadion
3 - 2
448632 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Ulstrup OB IF Lyseng Ulstrup Stadion
2 - 0
448633 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF Ørsted IF Voldum Stadion
0 - 3
448643 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
Freja Oldboys HOG Hinnerup Randers Stadion
8 - 1
448653 ma
23-08 2021
Kl. 18:45
IF Lyseng Nielstrup/Voldum IF Lyseng Idrætspark
4 - 2
448654 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Stavtrup IF (2) Ulstrup OB AURA Park (Stavtrup)
1 - 6
448650 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Harlev IK Auning IF MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
2 - 4
448651 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Oversidder Freja Oldboys
448652 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
Ørsted IF HOG Hinnerup Ørsted Stadion
7 - 2
448662 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Auning IF Oversidder Auning Stadion
448667 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Ulstrup OB Harlev IK Ulstrup Stadion
4 - 3
448673 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF Stavtrup IF (2) Voldum Stadion
3 - 2
448674 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
HOG Hinnerup IF Lyseng Haldum/Hinnerup Hallen Idrætsanlæg
1 - 10
448675 ma
30-08 2021
Kl. 19:00
Freja Oldboys Ørsted IF Randers Stadion
0 - 2
448687 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Harlev IK Nielstrup/Voldum IF MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
3 - 5
448688 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Oversidder Ulstrup OB
448689 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Auning IF Freja Oldboys Auning Stadion
6 - 0
448706 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
Stavtrup IF (2) HOG Hinnerup AURA Park (Stavtrup)
Udehold taberdømt
448705 ma
06-09 2021
Kl. 18:45
IF Lyseng Ørsted IF Lyseng Idrætspark
1 - 2
448710 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
Ulstrup OB Auning IF Ulstrup Stadion
2 - 1
448711 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
Nielstrup/Voldum IF Oversidder Voldum Stadion
448714 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
HOG Hinnerup Harlev IK Haldum/Hinnerup Hallen Idrætsanlæg
3 - 5
448715 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
Ørsted IF Stavtrup IF (2) Ørsted Stadion
5 - 3
448718 ma
13-09 2021
Kl. 18:30
Freja Oldboys IF Lyseng Randers Stadion
2 - 4
448725 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Harlev IK Ørsted IF MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
0 - 3
448727 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder HOG Hinnerup
Udehold taberdømt
448753 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Auning IF Nielstrup/Voldum IF Auning Stadion
2 - 2
448754 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Ulstrup OB Freja Oldboys Ulstrup Stadion
8 - 4
448756 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Stavtrup IF (2) IF Lyseng AURA Park (Stavtrup)
1 - 1
448757 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
Nielstrup/Voldum IF Ulstrup OB Voldum Stadion
4 - 6
448760 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
HOG Hinnerup Auning IF Haldum/Hinnerup Hallen Idrætsanlæg
2 - 6
448768 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
Ørsted IF Oversidder Ørsted Stadion
448769 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
IF Lyseng Harlev IK Lyseng Idrætspark
4 - 1
448770 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
Freja Oldboys Stavtrup IF (2) Randers Stadion
0 - 3
448771 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Harlev IK Stavtrup IF (2) MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
2 - 3
448775 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder IF Lyseng
448777 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Auning IF Ørsted IF Auning Stadion
3 - 1
448778 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Ulstrup OB HOG Hinnerup Ulstrup Stadion
Udehold taberdømt
448779 ma
11-04 2022
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF Freja Oldboys Voldum Stadion
1 - 2
455299 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF HOG Hinnerup Voldum Stadion
Udehold taberdømt
455312 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Auning IF IF Lyseng Auning Stadion
4 - 1
455318 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder Stavtrup IF (2)
455303 ti
19-04 2022
Kl. 19:15
Ulstrup OB Ørsted IF Ulstrup Stadion
3 - 3
448780 to
21-04 2022
Kl. 19:00
Freja Oldboys Harlev IK Randers Stadion
1 - 8
455321 ma
25-04 2022
Kl. 18:45
IF Lyseng Ulstrup OB Lyseng Idrætspark
0 - 2
455322 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Ørsted IF Nielstrup/Voldum IF Ørsted Stadion
5 - 2
455342 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Freja Oldboys E. Trasborg Park
Hjemmehold taberdømt
455319 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Harlev IK Oversidder MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
455320 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF (2) Auning IF AURA Park (Stavtrup)
1 - 3
455344 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Auning IF Harlev IK Auning Stadion
5 - 2
455345 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Freja Oldboys Oversidder Randers Stadion
455346 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Ørsted IF E. Trasborg Park
Hjemmehold taberdømt
455347 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF IF Lyseng Voldum Stadion
6 - 2
455348 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Ulstrup OB Stavtrup IF (2) Ulstrup Stadion
4 - 4
455352 ma
09-05 2022
Kl. 18:45
IF Lyseng HOG Hinnerup Lyseng Idrætspark
Udehold taberdømt
455353 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Ørsted IF Freja Oldboys Ørsted Stadion
4 - 2
455349 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Auning IF
455351 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF (2) Nielstrup/Voldum IF AURA Park (Stavtrup)
3 - 1
455350 ma
09-05 2022
Kl. 19:10
Harlev IK Ulstrup OB MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
6 - 7
455356 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Ulstrup OB Oversidder Ulstrup Stadion
455357 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Freja Oldboys Auning IF Randers Stadion
0 - 5
455358 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Ørsted IF IF Lyseng Ørsted Stadion
1 - 1
455361 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Stavtrup IF (2) E. Trasborg Park
Hjemmehold taberdømt
455602 ma
23-05 2022
Kl. 18:45
IF Lyseng Freja Oldboys Lyseng Idrætspark
1 - 0
455354 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF Harlev IK Voldum Stadion
4 - 1
455362 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Auning IF Ulstrup OB Auning Stadion
2 - 2
455599 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Nielstrup/Voldum IF
455600 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Harlev IK HOG Hinnerup MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
Udehold taberdømt
455601 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF (2) Ørsted IF AURA Park (Stavtrup)
4 - 7
455611 ma
30-05 2022
Kl. 18:45
IF Lyseng Stavtrup IF (2) Lyseng Idrætspark
4 - 1
455603 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Ørsted IF Harlev IK Ørsted Stadion
6 - 3
455608 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Oversidder E. Trasborg Park
Hjemmehold taberdømt
455609 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Nielstrup/Voldum IF Auning IF Voldum Stadion
2 - 3
455610 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Freja Oldboys Ulstrup OB Randers Stadion
2 - 6
455614 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Auning IF HOG Hinnerup Auning Stadion
Udehold taberdømt
455615 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Ørsted IF
455623 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Harlev IK IF Lyseng MENY Harlev Park - Næshøj Idrætscenter
3 - 4
455624 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF (2) Freja Oldboys AURA Park (Stavtrup)
9 - 0
455612 ti
07-06 2022
Kl. 19:10
Ulstrup OB Nielstrup/Voldum IF Ulstrup Stadion
2 - 3
455625 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Stavtrup IF (2) Harlev IK AURA Park (Stavtrup)
4 - 4
455626 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
IF Lyseng Oversidder Lyseng Idrætspark
455627 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Ørsted IF Auning IF Ørsted Stadion
2 - 6
455628 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
HOG Hinnerup Ulstrup OB E. Trasborg Park
Hjemmehold taberdømt
455630 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Freja Oldboys Nielstrup/Voldum IF Randers Stadion
0 - 6
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Log ind