MENU

M+32 1 7M Efterår (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
211965
ma
23-08 2021
Kl. 19:15
Vigerslev Fremad Valby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
5
211895 ti
24-08 2021
Kl. 19:15
Pan Fodbold Vanløse 2 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
6
211867 on
25-08 2021
Kl. 18:00
CSC CSC 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
4
211868 on
25-08 2021
Kl. 19:30
Tårnby FF Tårnby FF 2 Vestamager Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
211983 ti
31-08 2021
Kl. 19:15
Fremad Valby 2 Sønderbro Fight Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
3
212103 on
01-09 2021
Kl. 20:30
Vanløse 2 Tårnby FF Vanløse Idrætspark
4
-
0
212043
05-09 2021
Kl. 13:45
CSC 2 Vigerslev Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
3
212113 on
08-09 2021
Kl. 18:00
Vigerslev Tårnby FF 2 Kunst, Valby IP, tribunen
6
-
2
212114 fr
10-09 2021
Kl. 18:00
Sønderbro Fight Pan Fodbold Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
212112
12-09 2021
Kl. 13:00
Tårnby FF FC Ryparken Vestamager Idrætsanlæg
2
-
4
212163 ma
13-09 2021
Kl. 20:30
Vanløse 2 Vigerslev Vanløse Idrætspark
7
-
2
212110 ti
14-09 2021
Kl. 19:15
Fremad Valby 2 CSC 2 Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
5
212121 ti
14-09 2021
Kl. 19:15
Pan Fodbold Tårnby FF Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
3
212102 ti
14-09 2021
Kl. 20:20
Tårnby FF 2 CSC Vestamager Idrætsanlæg
1
-
3
212165
18-09 2021
Kl. 12:00
FC Ryparken CSC Ryparken Idrætsanlæg
2
-
2
212115
19-09 2021
Kl. 13:45
CSC 2 Sønderbro Fight Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
2
212170 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Vigerslev FC Ryparken Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
6
212167 ti
21-09 2021
Kl. 19:15
Fremad Valby 2 Vanløse 2 Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
4
212168 to
23-09 2021
Kl. 20:15
CSC Pan Fodbold Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
6
212171
25-09 2021
Kl. 14:00
Sønderbro Fight Tårnby FF Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
0
212169
26-09 2021
Kl. 13:45
CSC 2 Tårnby FF 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
6
-
1
211982 ma
27-09 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight FC Ryparken Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
0
212225 ti
28-09 2021
Kl. 19:15
Pan Fodbold Vigerslev Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
2
212226 on
29-09 2021
Kl. 20:30
Vanløse 2 CSC 2 Vanløse Idrætspark
6
-
2
212172
02-10 2021
Kl. 11:30
Tårnby FF CSC Vestamager Idrætsanlæg
0
-
4
212173
02-10 2021
Kl. 11:30
Tårnby FF 2 Sønderbro Fight Vestamager Idrætsanlæg
2
-
0
212228
02-10 2021
Kl. 12:00
FC Ryparken Fremad Valby 2 Ryparken Idrætsanlæg
5
-
0
212232 ma
04-10 2021
Kl. 18:00
Vigerslev Tårnby FF Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
5
212229 ti
05-10 2021
Kl. 19:15
Fremad Valby 2 Pan Fodbold Kunst, Valby IP, tribunen
Hjemmehold taberdømt
212258 on
06-10 2021
Kl. 20:15
Sønderbro Fight CSC Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
1
212230
10-10 2021
Kl. 13:45
CSC 2 FC Ryparken Kløvermarkens Idrætsanlæg
7
-
0
212259 ma
11-10 2021
Kl. 20:15
CSC Vigerslev Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
1
212323 ti
12-10 2021
Kl. 19:15
Pan Fodbold CSC 2 Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
1
212116 ti
12-10 2021
Kl. 20:00
Tårnby FF 2 Fremad Valby 2 Vestamager Idrætsanlæg
4
-
1
212267
16-10 2021
Kl. 10:00
Tårnby FF Fremad Valby 2 Vestamager Idrætsanlæg
7
-
2
212352
16-10 2021
Kl. 12:00
FC Ryparken Tårnby FF 2 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
3
212351
16-10 2021
Kl. 18:00
Sønderbro Fight Vanløse 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
212106 ti
19-10 2021
Kl. 19:30
FC Ryparken Pan Fodbold Ryparken Idrætsanlæg
2
-
2
212111 on
20-10 2021
Kl. 20:15
CSC Vanløse 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
212231 to
21-10 2021
Kl. 20:00
Tårnby FF 2 Vanløse 2 Vestamager Idrætsanlæg
3
-
5
212381 ma
25-10 2021
Kl. 18:00
Vigerslev Sønderbro Fight Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
4
212353 ti
26-10 2021
Kl. 19:15
Fremad Valby 2 CSC Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
7
212382 on
27-10 2021
Kl. 20:30
Vanløse 2 FC Ryparken Vanløse Idrætspark
5
-
4
212380
31-10 2021
Kl. 11:30
Tårnby FF 2 Pan Fodbold Vestamager Idrætsanlæg
6
-
4
212379
31-10 2021
Kl. 13:45
CSC 2 Tårnby FF Kløvermarkens Idrætsanlæg
8
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
De tre bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op

Nedrykning:
Nr. 7,8, 9 og 10 rykker ned

Log ind