MENU

M+ 40 2 7M Efterår //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
510133 ma
16-08 2021
Kl. 22:00
Amager FF Oversidder Kastrup IA ved Diget
507896 ti
17-08 2021
Kl. 19:00
Hellas 2 Hellas 3 Engdraget
8 - 7
508076 ti
17-08 2021
Kl. 20:00
Fremad Amager Oversidder Sundby Idrætspark
507897 ti
17-08 2021
Kl. 20:30
HIK Heimdal Gentofte Sportspark
5 - 2
512627 on
18-08 2021
Kl. 20:00
Gentofte FK 2 Sundby KFUM Gentofte Sportspark
2 - 2
516144 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
Oversidder Hellas 2
516171 ma
23-08 2021
Kl. 22:00
Oversidder Fremad Amager
516173 on
25-08 2021
Kl. 18:00
Heimdal Pioneren Fælledparken
5 - 3
512914 to
26-08 2021
Kl. 19:00
Hellas 3 HIK Engdraget
HMH
516172 fr
27-08 2021
Kl. 18:00
Fix Gentofte FK 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
UHT

Udehold taberdømt

517390 ma
30-08 2021
Kl. 22:00
Hellas 2 Oversidder Engdraget
532611 ti
31-08 2021
Kl. 20:00
Fremad Amager Sundby KFUM Sundby Idrætspark
3 - 3
532607 ti
31-08 2021
Kl. 20:30
HIK Pioneren Gentofte Sportspark
3 - 0
532613 on
01-09 2021
Kl. 20:00
Gentofte FK 2 Heimdal Gentofte Sportspark
6 - 1
532610 to
02-09 2021
Kl. 18:45
Hellas 3 Oversidder Engdraget
532612 to
02-09 2021
Kl. 20:00
Amager FF Fix Kastrup IA ved Diget
2 - 5
609144
04-09 2021
Kl. 11:00
Heimdal Sundby KFUM Fælledparken
3 - 1
532616 ma
06-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder HIK
532617 ma
06-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder Hellas 3
532615 ti
07-09 2021
Kl. 18:00
Pioneren Gentofte FK 2 Vigerslevparken
2 - 4
609172 ti
07-09 2021
Kl. 18:30
Hellas 3 Fremad Amager Engdraget
4 - 2
532717 on
08-09 2021
Kl. 18:00
Heimdal Amager FF Fælledparken
3 - 2
532614
11-09 2021
Kl. 10:00
Sundby KFUM Hellas 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1 - 3
574878 ma
13-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder Oversidder
532718 ti
14-09 2021
Kl. 18:30
Hellas 2 Fix Engdraget
6 - 3
573729 ti
14-09 2021
Kl. 20:30
HIK Gentofte FK 2 Gentofte Sportspark
1 - 5
574877 on
15-09 2021
Kl. 20:00
Fremad Amager Heimdal Sundby Idrætspark
0 - 2
574876 to
16-09 2021
Kl. 18:30
Hellas 3 Sundby KFUM Engdraget
4 - 2
574879
18-09 2021
Kl. 10:00
Amager FF Pioneren Kastrup IA ved Diget
3 - 1
609166 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
Hellas 2 HIK Engdraget
5 - 3
574950 ti
21-09 2021
Kl. 18:00
Pioneren Fremad Amager Vigerslevparken
0 - 3
574989 ti
21-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder HIK
576060 on
22-09 2021
Kl. 18:00
Heimdal Hellas 2 Fælledparken
5 - 2
574990 on
22-09 2021
Kl. 20:00
Gentofte FK 2 Amager FF Gentofte Sportspark
3 - 2
576059 fr
24-09 2021
Kl. 18:00
Fix Hellas 3 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
5 - 1
574937
25-09 2021
Kl. 10:00
Sundby KFUM Oversidder Kløvermarkens Idrætsanlæg
586980 ma
27-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder Fix
596432 ma
27-09 2021
Kl. 22:00
Oversidder Sundby KFUM
586706 ti
28-09 2021
Kl. 20:30
HIK Amager FF Gentofte Sportspark
3 - 2
575254 on
29-09 2021
Kl. 17:45
Hellas 3 Heimdal Engdraget
2 - 2
586963 on
29-09 2021
Kl. 20:00
Fremad Amager Gentofte FK 2 Sundby Idrætspark
0 - 5
576062 to
30-09 2021
Kl. 17:45
Hellas 2 Pioneren Engdraget
3 - 2
532618
02-10 2021
Kl. 12:00
Fix Fremad Amager Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
8 - 1
596443 ti
05-10 2021
Kl. 18:00
Pioneren Hellas 3 Vigerslevparken
1 - 1
596474 ti
05-10 2021
Kl. 18:00
Fix Oversidder Gadelandet
512647 ti
05-10 2021
Kl. 20:00
Amager FF Sundby KFUM Kastrup IA ved Diget
2 - 2
609061 ti
05-10 2021
Kl. 20:30
HIK Fix Gentofte Sportspark
2 - 4
596473 on
06-10 2021
Kl. 20:00
Gentofte FK 2 Hellas 2 Gentofte Sportspark
4 - 3
596472
09-10 2021
Kl. 10:00
Amager FF Fremad Amager Kastrup IA ved Diget
3 - 0
596475
09-10 2021
Kl. 11:00
Heimdal Oversidder Fælledparken
609058 ma
11-10 2021
Kl. 22:00
Oversidder Pioneren
609059 ma
11-10 2021
Kl. 22:00
Oversidder Heimdal
596481 ti
12-10 2021
Kl. 17:15
Hellas 2 Amager FF Engdraget
7 - 2
507894 ti
12-10 2021
Kl. 17:15
Pioneren Fix Vigerslevparken
6 - 3
597412 ti
12-10 2021
Kl. 20:30
HIK Fremad Amager Gentofte Sportspark
UHT

Udehold taberdømt

608864 on
13-10 2021
Kl. 17:15
Gentofte FK 2 Hellas 3 Engdraget
8 - 1
596480
16-10 2021
Kl. 10:00
Sundby KFUM Fix Kløvermarkens Idrætsanlæg
1 - 2
609060 ma
18-10 2021
Kl. 22:00
Pioneren Oversidder Vigerslevparken
609122 ti
19-10 2021
Kl. 20:00
Fremad Amager Hellas 2 Sundby Idrætspark
1 - 4
609130 on
20-10 2021
Kl. 20:00
Gentofte FK 2 Oversidder Gentofte Sportspark
609177 ma
25-10 2021
Kl. 22:00
Oversidder Amager FF
609178 ma
25-10 2021
Kl. 22:00
Oversidder Gentofte FK 2
609123 ti
26-10 2021
Kl. 20:15
Amager FF Hellas 3 Kastrup IA ved Diget
2 - 6
609180 on
27-10 2021
Kl. 19:30
Fix Heimdal Tingbjerg Idrætspark
4 - 3
596442 to
28-10 2021
Kl. 20:15
Sundby KFUM HIK HIK
5 - 0
609165
30-10 2021
Kl. 10:00
Sundby KFUM Pioneren Kløvermarkens Idrætsanlæg
3 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144
Oprykning:
De to bedst placerede oprykningsberettigede hold rykker op

Log ind