MENU

U13 Drenge Liga 5 (B)(2009) 8M - efterår 2021, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
165981
to
19-08 2021
Kl. 18:00
Båring GF Korup-Ubberud Ungdom Båring GF.s anlæg
4 - 2
165982
21-08 2021
Kl. 10:00
Otterup B & IK Søndersø BK Nordfyns Bank Arena
3 - 2
165976
21-08 2021
Kl. 11:00
Nr. Aaby IK Ringe BK Nr.Aaby Idrætspark
1 - 3
165980
22-08 2021
Kl. 10:00
Morud IF Glamsbjerg IF MORUD VVS-EL STADION
3 - 2
165990 to
26-08 2021
Kl. 17:00
SSV Højfyn Morud IF Albani Arena Vissenbjerg
7 - 2
165988
28-08 2021
Kl. 11:00
Korup-Ubberud Ungdom Otterup B & IK Løvtop Road (Ubberud)
1 - 0
165983
29-08 2021
Kl. 10:00
Nr. Aaby IK MG & BK Nr.Aaby Idrætspark
1 - 2
165989
ma
30-08 2021
Kl. 17:30
Glamsbjerg IF Båring GF Glamsbjerg Stadion
1 - 4
165996
04-09 2021
Kl. 09:30
Søndersø BK Korup-Ubberud Ungdom Søndersø Stadion
2 - 1
165994
04-09 2021
Kl. 10:30
Båring GF SSV Højfyn Båring GF.s anlæg
6 - 5
165995
05-09 2021
Kl. 10:00
Otterup B & IK Glamsbjerg IF Nordfyns Bank Arena
3 - 0
166008 to
09-09 2021
Kl. 17:00
SSV Højfyn Otterup B & IK Albani Arena Vissenbjerg
2 - 0
165992 to
09-09 2021
Kl. 18:00
MG & BK Ringe BK MG & BK.s anlæg
0 - 8
165993
to
09-09 2021
Kl. 19:00
Morud IF Nr. Aaby IK MORUD VVS-EL STADION
8 - 4
166012
11-09 2021
Kl. 10:30
Ringe BK Korup-Ubberud Ungdom Ringe Stadion
1 - 2
166005
12-09 2021
Kl. 10:00
Nr. Aaby IK Båring GF Nr.Aaby Idrætspark
1 - 3
165979 ma
13-09 2021
Kl. 17:30
MG & BK SSV Højfyn MG & BK.s anlæg
0 - 15
166006
to
16-09 2021
Kl. 18:00
MG & BK Morud IF MG & BK.s anlæg
5 - 4
166014
18-09 2021
Kl. 10:30
Båring GF MG & BK Båring GF.s anlæg
12 - 2
166016
18-09 2021
Kl. 11:00
Søndersø BK SSV Højfyn Søndersø Stadion
2 - 4
166022
18-09 2021
Kl. 11:00
Korup-Ubberud Ungdom Glamsbjerg IF Løvtop Road (Ubberud)
3 - 0
166013
19-09 2021
Kl. 10:00
Morud IF Ringe BK MORUD VVS-EL STADION
1 - 6
166007 on
22-09 2021
Kl. 17:45
Glamsbjerg IF Søndersø BK Glamsbjerg Stadion
1 - 1
166015
on
22-09 2021
Kl. 18:00
Otterup B & IK Nr. Aaby IK Nordfyns Bank Arena
3 - 3
166026 to
23-09 2021
Kl. 17:00
SSV Højfyn Korup-Ubberud Ungdom Albani Arena Vissenbjerg
6 - 4
166025
25-09 2021
Kl. 12:00
Morud IF Båring GF MORUD VVS-EL STADION
2 - 7
166023
25-09 2021
Kl. 13:00
Nr. Aaby IK Søndersø BK Nr.Aaby Idrætspark
1 - 4
166027
26-09 2021
Kl. 13:00
Ringe BK Glamsbjerg IF Ringe Stadion
3 - 1
165991 on
29-09 2021
Kl. 18:30
Ringe BK Søndersø BK Ringe Stadion
7 - 4
166024 to
30-09 2021
Kl. 18:00
MG & BK Otterup B & IK MG & BK.s anlæg
2 - 4
166029
02-10 2021
Kl. 10:00
Otterup B & IK Morud IF Nordfyns Bank Arena
5 - 1
166028
02-10 2021
Kl. 10:30
Båring GF Ringe BK Båring GF.s anlæg
2 - 2
166030
02-10 2021
Kl. 11:00
Søndersø BK MG & BK Søndersø Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

166092 ma
04-10 2021
Kl. 17:30
Glamsbjerg IF SSV Højfyn Glamsbjerg Stadion
3 - 5
166091 ti
05-10 2021
Kl. 17:30
Korup-Ubberud Ungdom Nr. Aaby IK Løvtop Road (Ubberud)
6 - 0
166097
09-10 2021
Kl. 10:00
Ringe BK SSV Højfyn Ringe Stadion
0 - 3
166096
09-10 2021
Kl. 10:30
Båring GF Otterup B & IK Båring GF.s anlæg
4 - 1
166093
10-10 2021
Kl. 10:00
Nr. Aaby IK Glamsbjerg IF Nr.Aaby Idrætspark
2 - 3
166094
10-10 2021
Kl. 13:00
MG & BK Korup-Ubberud Ungdom MG & BK.s anlæg
1 - 4
168320 on
13-10 2021
Kl. 17:30
Glamsbjerg IF MG & BK Glamsbjerg Stadion
2 - 2
168321 to
14-10 2021
Kl. 17:00
SSV Højfyn Nr. Aaby IK Albani Arena Vissenbjerg
8 - 0
166099
16-10 2021
Kl. 09:30
Søndersø BK Båring GF Søndersø Stadion
5 - 6
166108
16-10 2021
Kl. 11:00
Korup-Ubberud Ungdom Morud IF Løvtop Road (Ubberud)
UHT

Udehold taberdømt

166098
16-10 2021
Kl. 11:00
Otterup B & IK Ringe BK Nordfyns Bank Arena
0 - 2
166095
30-10 2021
Kl. 10:00
Morud IF Søndersø BK MORUD VVS-EL STADION
HHT

Hjemmehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
030821: Ringe indtrådt. 

Log ind