MENU

U16 Drenge 1 (06) Efterår, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
763269 fr
13-08 2021
Kl. 18:00
KFUM BK, Roskilde Holmegaard GB Lillevang Idrætscenter
0 - 9
763272
14-08 2021
Kl. 13:30
Oversidder Oversidder
763276
fr
20-08 2021
Kl. 18:00
Holmegaard GB Tuse IF Holmegårdhallen
2 - 3
763275
21-08 2021
Kl. 10:45
Borup IF Fodbold Oversidder Borup Stadion
763277
21-08 2021
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov KFUM BK, Roskilde Bjæverskov Stadion
5 - 2
763274
21-08 2021
Kl. 13:30
Oversidder Lynge-Broby IF
763271
ti
24-08 2021
Kl. 19:00
Ørslev GIF (V) IF Frem Bjæverskov Ørslev Stadion
0 - 10
763285 to
26-08 2021
Kl. 18:30
Oversidder Holmegaard GB
763282 fr
27-08 2021
Kl. 13:30
Oversidder Borup IF Fodbold
763284
fr
27-08 2021
Kl. 18:00
KFUM BK, Roskilde Dianalund IF Lillevang Idrætscenter
HHT

Hjemmehold taberdømt

763268
ti
31-08 2021
Kl. 18:00
Tuse IF Borup IF Fodbold Tusehallen
3 - 2
763287
to
02-09 2021
Kl. 18:00
Lynge-Broby IF Borup IF Fodbold Frederiksberg Skole
4 - 1
763289
04-09 2021
Kl. 10:00
Ørslev GIF (V) KFUM BK, Roskilde Ørslev Stadion
UHT

Udehold taberdømt

763291
04-09 2021
Kl. 11:00
Dianalund IF Tuse IF Dianalund Stadion
2 - 0
763290
04-09 2021
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Oversidder Bjæverskov Stadion
763288
05-09 2021
Kl. 11:00
Holmegaard GB Oversidder Holmegårdhallen
763295 to
09-09 2021
Kl. 18:30
Oversidder Dianalund IF
763292 fr
10-09 2021
Kl. 13:30
Oversidder IF Frem Bjæverskov
763294
11-09 2021
Kl. 10:45
Borup IF Fodbold Holmegaard GB Borup Stadion
4 - 3
763296
11-09 2021
Kl. 11:00
Lynge-Broby IF KFUM BK, Roskilde Frederiksberg Skole
2 - 2
763297
fr
17-09 2021
Kl. 18:00
KFUM BK, Roskilde Tuse IF Lillevang Idrætscenter
0 - 1
763301 fr
17-09 2021
Kl. 18:30
Dianalund IF Oversidder Dianalund Stadion
763299
18-09 2021
Kl. 10:00
Ørslev GIF (V) Oversidder Ørslev Stadion
763300
18-09 2021
Kl. 13:00
IF Frem Bjæverskov Borup IF Fodbold Bjæverskov Stadion
7 - 2
763298
18-09 2021
Kl. 13:00
Holmegaard GB Lynge-Broby IF Holmegårdhallen
2 - 4
763286
ti
21-09 2021
Kl. 17:30
Lynge-Broby IF Ørslev GIF (V) Frederiksberg Skole
11 - 0
763305 to
23-09 2021
Kl. 18:30
Oversidder KFUM BK, Roskilde
763302 fr
24-09 2021
Kl. 13:30
Oversidder Ørslev GIF (V)
763303
25-09 2021
Kl. 10:45
Borup IF Fodbold Dianalund IF Borup Stadion
4 - 4
763306
25-09 2021
Kl. 13:00
Lynge-Broby IF Tuse IF Frederiksberg Skole
5 - 1
763304
26-09 2021
Kl. 13:00
Holmegaard GB IF Frem Bjæverskov Holmegårdhallen
0 - 2
763310
to
30-09 2021
Kl. 18:00
Lynge-Broby IF IF Frem Bjæverskov Frederiksberg Skole
3 - 1
763307 fr
01-10 2021
Kl. 18:00
Tuse IF Oversidder Tuse Kunstgræs 2020
763308 fr
01-10 2021
Kl. 18:00
KFUM BK, Roskilde Oversidder Lillevang Idrætscenter
763309
02-10 2021
Kl. 10:00
Ørslev GIF (V) Borup IF Fodbold Ørslev Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

763311
02-10 2021
Kl. 11:00
Dianalund IF Holmegaard GB Dianalund Stadion
1 - 3
763283
03-10 2021
Kl. 12:00
Tuse IF IF Frem Bjæverskov Tusehallen
1 - 1
763315 to
07-10 2021
Kl. 18:30
Oversidder Lynge-Broby IF
763312 fr
08-10 2021
Kl. 13:30
Oversidder Tuse IF
763314 fr
08-10 2021
Kl. 17:30
Holmegaard GB Ørslev GIF (V) Holmegårdhallen
UHT

Udehold taberdømt

763313
09-10 2021
Kl. 10:45
Borup IF Fodbold KFUM BK, Roskilde Borup Stadion
7 - 3
763273
ti
12-10 2021
Kl. 18:00
Lynge-Broby IF Dianalund IF Frederiksberg Skole
3 - 3
763281
16-10 2021
Kl. 10:15
Dianalund IF Ørslev GIF (V) Dianalund Stadion
UHT

Udehold taberdømt

763316
30-10 2021
Kl. 11:00
IF Frem Bjæverskov Dianalund IF Bjæverskov Stadion
2 - 3
763293
30-10 2021
Kl. 11:30
Tuse IF Ørslev GIF (V) Tusehallen
UHT

Udehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
.

Log ind