MENU

VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 2, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
894440
20-11 2021
Kl. 12:00
LSF Hundested IK Smørum Idrætscenter
Udehold taberdømt
894442
21-11 2021
Kl. 10:45
B. 1973, Herlev Ramløse IF Elverroad Kunstgræs
1 - 2
894485
21-11 2021
Kl. 11:00
Albertslund IF Oversidder Albertslund Stadion
894441
21-11 2021
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød AB Birkerød Stadion
4 - 4
894486
04-12 2021
Kl. 11:15
Farum BK Albertslund IF Stavnsholt
5 - 2
894489
04-12 2021
Kl. 12:15
Ramløse IF IF Skjold Birkerød Helsinge Stadion Kunstgræs
2 - 2
894490
04-12 2021
Kl. 23:59
Oversidder B. 1973, Herlev
894487
05-12 2021
Kl. 11:00
Hundested IK Hareskov IF Hundested Stadion
894488
05-12 2021
Kl. 13:00
AB LSF Akademisk Boldklub
5 - 3
894483
11-12 2021
Kl. 10:00
Hareskov IF Farum BK Birkevang
Hjemmehold taberdømt
894491
18-12 2021
Kl. 10:00
Farum BK Hundested IK Stavnsholt
6 - 4
894507
18-12 2021
Kl. 11:30
Hareskov IF AB Birkevang
5 - 1
894508
19-12 2021
Kl. 10:00
Albertslund IF B. 1973, Herlev Albertslund Stadion Kunstgræs
1 - 4
894506
19-12 2021
Kl. 12:30
IF Skjold Birkerød Oversidder Birkerød Stadion
894492
16-01 2022
Kl. 10:30
LSF Ramløse IF Smørum Idrætscenter
5 - 1
894509
22-01 2022
Kl. 11:00
Hundested IK Albertslund IF Hundested Stadion
2 - 2
894510
29-01 2022
Kl. 14:00
AB Farum BK Akademisk Boldklub
1 - 1
894512
29-01 2022
Kl. 14:00
Ramløse IF Hareskov IF Helsinge Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
894513
29-01 2022
Kl. 23:59
Oversidder LSF
894511
30-01 2022
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev IF Skjold Birkerød Elverroad Kunstgræs
2 - 3
894517 on
02-02 2022
Kl. 23:59
Hareskov IF Oversidder Birkevang
894516
05-02 2022
Kl. 11:00
Hundested IK AB Hundested Stadion
1 - 5
894518
05-02 2022
Kl. 11:30
Albertslund IF IF Skjold Birkerød Albertslund Stadion Kunstgræs
2 - 0
894514
05-02 2022
Kl. 11:30
Farum BK Ramløse IF Stavnsholt
4 - 0
894515
05-02 2022
Kl. 12:00
LSF B. 1973, Herlev Smørum Idrætscenter
2 - 1
894520
12-02 2022
Kl. 11:00
AB Albertslund IF Akademisk Boldklub
2 - 3
894519
12-02 2022
Kl. 12:00
IF Skjold Birkerød LSF Birkerød Stadion
1 - 5
894523
12-02 2022
Kl. 23:59
Oversidder Farum BK
894521
26-02 2022
Kl. 09:15
B. 1973, Herlev Hareskov IF Elverroad Kunstgræs
5 - 1
894525 on
02-03 2022
Kl. 11:00
Hundested IK Oversidder Hundested Stadion
894524
05-03 2022
Kl. 11:30
Farum BK B. 1973, Herlev Stavnsholt
6 - 0
894527
05-03 2022
Kl. 11:30
Hareskov IF IF Skjold Birkerød Birkevang
Kamp udsat
894528
06-03 2022
Kl. 09:15
Albertslund IF LSF Albertslund Stadion Kunstgræs
3 - 3
894539 on
09-03 2022
Kl. 17:45
AB B. 1973, Herlev Akademisk Boldklub
4 - 1
894529
12-03 2022
Kl. 10:30
LSF Hareskov IF Smørum Idrætscenter
3 - 0
894530
12-03 2022
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Farum BK Birkerød Stadion
1 - 8
894532
13-03 2022
Kl. 10:45
Albertslund IF Ramløse IF Albertslund Stadion Kunstgræs
4 - 1
894531
13-03 2022
Kl. 12:00
B. 1973, Herlev Hundested IK Elverroad Kunstgræs
7 - 1
894533
13-03 2022
Kl. 23:59
Oversidder AB
894526 on
16-03 2022
Kl. 17:45
AB Ramløse IF Akademisk Boldklub
4 - 1
894537
19-03 2022
Kl. 10:00
Farum BK LSF Stavnsholt
5 - 0
894538
19-03 2022
Kl. 11:00
Hundested IK IF Skjold Birkerød Hundested Stadion
Hjemmehold taberdømt
894540
19-03 2022
Kl. 11:30
Hareskov IF Albertslund IF Birkevang
Hjemmehold taberdømt
894541
19-03 2022
Kl. 12:00
Ramløse IF Oversidder Ramløsehallen
894522
26-03 2022
Kl. 11:00
Ramløse IF Hundested IK Helsinge Stadion Kunstgræs
3 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind