MENU

VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4, Pulje 4 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
898918
14-11 2021
Kl. 11:00
FC Lejre (1) Greve Fodbold (2) Lejrehallen Kunstbanen
3 - 0
898917
20-11 2021
Kl. 10:00
Ishøj IF T.G. 80 IF Ishøj Idrætscenter
0 - 8
898944
20-11 2021
Kl. 11:00
Rosenhøj BK BK Avarta Avedøre Stadion Kunstgræs
4 - 3
898916
20-11 2021
Kl. 11:00
Hvidovre IF Albertslund IF Avedøre Stadion Kunstgræs
4 - 13
898945
21-11 2021
Kl. 12:00
FB Orient GI Jens Jessens Vej
3 - 0
898949
27-11 2021
Kl. 10:30
Greve Fodbold (2) Ishøj IF Greve Idræts Center
7 - 1
898946
04-12 2021
Kl. 10:00
BK Avarta FB Espelunden Kunstgræs
2 - 1
898947
05-12 2021
Kl. 10:00
Albertslund IF Rosenhøj BK Albertslund Stadion Kunstgræs
2 - 3
898950
05-12 2021
Kl. 10:00
Orient GI FC Lejre (1) Rødovre Stadion Kunst
1 - 6
898948
05-12 2021
Kl. 14:00
T.G. 80 IF Hvidovre IF Gadehaveskolen kunstgræs
11 - 2
898954
18-12 2021
Kl. 09:45
Rosenhøj BK T.G. 80 IF Avedøre Stadion Kunstgræs
Kamp udsat
898953
18-12 2021
Kl. 10:00
Ishøj IF Orient GI Ishøj Idrætscenter
3 - 6
898951
19-12 2021
Kl. 10:00
BK Avarta Albertslund IF Espelunden Kunstgræs
4 - 1
898952
19-12 2021
Kl. 14:15
Hvidovre IF Greve Fodbold (2) Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 1
898959
08-01 2022
Kl. 10:30
Greve Fodbold (2) Rosenhøj BK Greve Idræts Center
3 - 1
898968
16-01 2022
Kl. 11:30
BK Avarta Greve Fodbold (2) Espelunden Kunstgræs
2 - 6
899090
22-01 2022
Kl. 10:30
Greve Fodbold (2) Albertslund IF Greve Idræts Center
11 - 1
898956
23-01 2022
Kl. 10:30
Albertslund IF FB Albertslund Stadion Kunstgræs
5 - 2
898958
30-01 2022
Kl. 11:00
FC Lejre (1) Ishøj IF Osted Stadion, kunst
9 - 0
898967
30-01 2022
Kl. 12:00
Orient GI Hvidovre IF Rødovre Stadion Kunst
1 - 4
898969
05-02 2022
Kl. 09:45
Hvidovre IF FC Lejre (1) Avedøre Stadion Kunstgræs
1 - 4
899085
05-02 2022
Kl. 09:45
Rosenhøj BK Orient GI Avedøre Stadion Kunstgræs
8 - 0
899084
05-02 2022
Kl. 10:00
Albertslund IF T.G. 80 IF Albertslund Stadion Kunstgræs
1 - 2
899086
05-02 2022
Kl. 12:00
FB Ishøj IF Jens Jessens Vej
3 - 3
899087
13-02 2022
Kl. 10:00
Ishøj IF Hvidovre IF Ishøj Idrætscenter
1 - 5
899089
13-02 2022
Kl. 11:00
FC Lejre (1) Rosenhøj BK Lejrehallen Kunstbanen
3 - 2
899091
13-02 2022
Kl. 12:00
Orient GI BK Avarta Rødovre Stadion Kunst
1 - 1
899096
05-03 2022
Kl. 10:00
FB Hvidovre IF Jens Jessens Vej
2 - 1
899093
05-03 2022
Kl. 10:30
Albertslund IF Orient GI Albertslund Stadion Kunstgræs
3 - 2
899092
06-03 2022
Kl. 10:00
BK Avarta FC Lejre (1) Espelunden Kunstgræs
1 - 2
899095 ti
08-03 2022
Kl. 17:15
Ishøj IF Rosenhøj BK Ishøj Idrætscenter
2 - 5
898957 to
10-03 2022
Kl. 17:30
T.G. 80 IF BK Avarta Gadehaveskolen kunstgræs
2 - 1
899100
12-03 2022
Kl. 10:00
FB Greve Fodbold (2) Jens Jessens Vej
2 - 2
899098
12-03 2022
Kl. 10:30
Ishøj IF BK Avarta Ishøj Idrætscenter
1 - 5
899101
13-03 2022
Kl. 10:00
Orient GI T.G. 80 IF Rødovre Stadion Kunst
1 - 4
899097
13-03 2022
Kl. 11:00
Hvidovre IF Rosenhøj BK Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 8
899099
13-03 2022
Kl. 11:00
FC Lejre (1) Albertslund IF Lejrehallen Kunstbanen
Udehold taberdømt
899094 to
17-03 2022
Kl. 17:00
T.G. 80 IF Greve Fodbold (2) Gadehaveskolen kunstgræs
1 - 1
899165
19-03 2022
Kl. 09:45
Rosenhøj BK FB Avedøre Stadion Kunstgræs
4 - 0
899103
19-03 2022
Kl. 12:00
Albertslund IF Ishøj IF Albertslund Stadion Kunstgræs
6 - 5
899102
20-03 2022
Kl. 10:00
BK Avarta Hvidovre IF Espelunden Kunstgræs
3 - 2
899164
20-03 2022
Kl. 14:00
T.G. 80 IF FC Lejre (1) Gadehaveskolen kunstgræs
5 - 2
898955
26-03 2022
Kl. 10:00
FB FC Lejre (1) Jens Jessens Vej
1 - 0
899166
26-03 2022
Kl. 10:30
Greve Fodbold (2) Orient GI Greve Idræts Center
3 - 1
899088
27-03 2022
Kl. 12:00
T.G. 80 IF FB Gadehaveskolen kunstgræs
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind