MENU

VinterBOLD 8-mands U-13 piger 2, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
900839
13-11 2021
Kl. 11:15
Jyllinge FC Roskilde Pigefodbold Spraglehøj Idrætsanlæg
0 - 6
900837
20-11 2021
Kl. 10:20
BSF B. 1973, Herlev Ballerup Idrætspark
2 - 3
900838
20-11 2021
Kl. 11:30
Brøndbyernes IF Vallensbæk IF Brøndby Stadion
2 - 2
900840
21-11 2021
Kl. 12:45
Herstedøster IC FB Albertslund Stadion Kunstgræs
3 - 0
900836
21-11 2021
Kl. 14:15
Hvidovre IF Greve Fodbold Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 8
900845
04-12 2021
Kl. 10:00
FB Brøndbyernes IF Kunst, Jens Jessens Vej
0 - 6
900843
05-12 2021
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev Hvidovre IF Elverroad Kunstgræs
8 - 2
900844
05-12 2021
Kl. 10:15
Vallensbæk IF BSF Vallensbæk Idrætscenter
1 - 3
900841
05-12 2021
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold Herstedøster IC Himmelev Idrætspark
3 - 1
900842
05-12 2021
Kl. 12:00
Greve Fodbold Jyllinge FC Greve Idræts Center
5 - 2
900849
18-12 2021
Kl. 10:00
Jyllinge FC B. 1973, Herlev Spraglehøj Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
900850
19-12 2021
Kl. 10:00
Herstedøster IC Brøndbyernes IF Albertslund Stadion Kunstgræs
4 - 0
900846
19-12 2021
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold Greve Fodbold Himmelev Idrætspark
3 - 1
900847
09-01 2022
Kl. 10:15
Vallensbæk IF Hvidovre IF Vallensbæk Idrætscenter
4 - 0
900938
15-01 2022
Kl. 12:00
Herstedøster IC BSF Albertslund Stadion Kunstgræs
1 - 2
900848
16-01 2022
Kl. 10:20
BSF FB Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
6 - 1
900939
23-01 2022
Kl. 10:20
BSF Hvidovre IF Ballerup Idrætspark
16 - 1
900855
29-01 2022
Kl. 10:00
FB Hvidovre IF Kunst, Jens Jessens Vej
2 - 2
900853
29-01 2022
Kl. 11:30
Brøndbyernes IF BSF Brøndby Stadion
4 - 4
900854
30-01 2022
Kl. 10:15
Vallensbæk IF Jyllinge FC Vallensbæk Idrætscenter
900851
30-01 2022
Kl. 12:00
Greve Fodbold Herstedøster IC Greve Idræts Center
Hjemmehold taberdømt
900936
05-02 2022
Kl. 10:30
Greve Fodbold B. 1973, Herlev Greve Idræts Center
1 - 3
900863
06-02 2022
Kl. 09:45
Hvidovre IF Brøndbyernes IF Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 4
900856
06-02 2022
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold Vallensbæk IF Himmelev Idrætspark
0 - 0
900937
06-02 2022
Kl. 15:00
Jyllinge FC FB Spraglehøj Idrætsanlæg
0 - 6
900941
12-02 2022
Kl. 11:30
Brøndbyernes IF Jyllinge FC Brøndby Stadion
0 - 0
900943
12-02 2022
Kl. 12:00
FB Roskilde Pigefodbold Kunst, Jens Jessens Vej
1 - 1
900942
13-02 2022
Kl. 10:15
Vallensbæk IF Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
1 - 0
900947
05-03 2022
Kl. 11:15
Jyllinge FC BSF Spraglehøj Idrætsanlæg
2 - 3
900945
06-03 2022
Kl. 10:15
Greve Fodbold FB Greve Idræts Center
3 - 2
900948
06-03 2022
Kl. 11:15
Herstedøster IC Hvidovre IF Albertslund Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
900944
06-03 2022
Kl. 13:00
Roskilde Pigefodbold Brøndbyernes IF Himmelev Idrætspark
2 - 2
900950
12-03 2022
Kl. 10:20
BSF Roskilde Pigefodbold Ballerup Idrætspark
2 - 2
900951
12-03 2022
Kl. 11:30
Brøndbyernes IF Greve Fodbold Brøndby Stadion
2 - 1
900953
12-03 2022
Kl. 12:00
FB B. 1973, Herlev Kunst, Jens Jessens Vej
3 - 7
900852
13-03 2022
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev Roskilde Pigefodbold Elverroad Kunstgræs
1 - 6
900952
13-03 2022
Kl. 10:00
Herstedøster IC Vallensbæk IF Albertslund Stadion Kunstgræs
3 - 0
900949
13-03 2022
Kl. 16:00
Hvidovre IF Jyllinge FC Avedøre Stadion Kunstgræs
0 - 3
900955
19-03 2022
Kl. 10:30
Greve Fodbold BSF Greve Idræts Center
2 - 1
900957
19-03 2022
Kl. 11:15
Jyllinge FC Herstedøster IC Spraglehøj Idrætsanlæg
1 - 4
900956
20-03 2022
Kl. 09:30
B. 1973, Herlev Brøndbyernes IF Elverroad Kunstgræs
2 - 4
900958
20-03 2022
Kl. 10:15
Vallensbæk IF FB Vallensbæk Idrætscenter
1 - 3
900954
20-03 2022
Kl. 11:45
Roskilde Pigefodbold Hvidovre IF Himmelev Idrætspark
Udehold taberdømt
900946
26-03 2022
Kl. 09:25
B. 1973, Herlev Vallensbæk IF Elverroad Kunstgræs
6 - 0
900940
03-04 2022
Kl. 10:15
B. 1973, Herlev Herstedøster IC Elverroad Kunstgræs
1 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der skal ikke udfyldes holdkort i VinterBold

Log ind