|
498041
|
sø21-11 2021
|
10:40
|
|
|
Fløng Hallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
498042
|
sø21-11 2021
|
10:50
|
|
|
Fløng Hallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
|
498043
|
sø21-11 2021
|
11:00
|
|
|
Fløng Hallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
|
498044
|
sø21-11 2021
|
11:10
|
|
|
Fløng Hallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
498045
|
sø21-11 2021
|
11:20
|
|
|
Fløng Hallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
498046
|
sø21-11 2021
|
11:30
|
|
|
Fløng Hallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
|
498047
|
sø21-11 2021
|
11:40
|
|
|
Fløng Hallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
498048
|
sø21-11 2021
|
11:50
|
|
|
Fløng Hallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
498049
|
sø21-11 2021
|
12:00
|
|
|
Fløng Hallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
498050
|
sø21-11 2021
|
12:10
|
|
|
Fløng Hallen
Bane 1 |
|
Fløng-Hedehusene Fodbold
|
|
|
|
498051
|
sø05-12 2021
|
10:40
|
|
|
Tune Hallen
Hal 1 |
|
Tune IF
|
|
|
498052
|
sø05-12 2021
|
10:50
|
|
|
Tune Hallen
Hal 1 |
HHT
|
Tune IF
|
|
|
498053
|
sø05-12 2021
|
11:00
|
|
|
Tune Hallen
Hal 1 |
UHT
|
Tune IF
|
|
|
498054
|
sø05-12 2021
|
11:10
|
|
|
Tune Hallen
Hal 1 |
|
Tune IF
|
|
|
498055
|
sø05-12 2021
|
11:20
|
|
|
Tune Hallen
Hal 1 |
ANN
|
Tune IF
|
|
|
498056
|
sø05-12 2021
|
11:30
|
|
|
Tune Hallen
Hal 1 |
|
Tune IF
|
|
|
498057
|
sø05-12 2021
|
11:40
|
|
|
Tune Hallen
Hal 1 |
UHT
|
Tune IF
|
|
|
498058
|
sø05-12 2021
|
11:50
|
|
|
Tune Hallen
Hal 1 |
UHT
|
Tune IF
|
|
|
498059
|
sø05-12 2021
|
12:00
|
|
|
Tune Hallen
Hal 1 |
HHT
|
Tune IF
|
|
|
498060
|
sø05-12 2021
|
12:10
|
|
|
Tune Hallen
Hal 1 |
HHT
|
Tune IF
|
|
Indledende: 35 hold.
A = 15 hold forbliver i række A til mellemrunden 29 eller 30. januar 2022.
B = 20 hold rykker ned i række B til mellemrunden 29 eller 30. januar 2022.
A rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 5. eller 6. marts 2022 i Roskilde Hallerne.
B rækken 20 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 5. eller 6. marts 2022 i Roskilde Hallerne.