MENU

Indendørs U14 drenge (08) håndboldmål B, Pulje 2 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
552873
06-11 2021
Kl. 15:40
Svogerslev BK (1) Tuse IF Blovstrød idrætsanlæg Bane 1
3 - 2
Blovstrød IF
552898
06-11 2021
Kl. 15:50
Gevninge IF Kirke Hyllinge IF Blovstrød idrætsanlæg
2 - 4
Blovstrød IF
552899
06-11 2021
Kl. 16:00
Helsinge Fodbold (2) Svogerslev BK (1) Blovstrød idrætsanlæg
1 - 9
Blovstrød IF
552954
06-11 2021
Kl. 16:10
Tuse IF Gevninge IF Blovstrød idrætsanlæg
3 - 2
Blovstrød IF
553004
06-11 2021
Kl. 16:20
Kirke Hyllinge IF Helsinge Fodbold (2) Blovstrød idrætsanlæg
3 - 1
Blovstrød IF
553010
06-11 2021
Kl. 16:30
Svogerslev BK (1) Gevninge IF Blovstrød idrætsanlæg
5 - 2
Blovstrød IF
553043
06-11 2021
Kl. 16:40
Helsinge Fodbold (2) Tuse IF Blovstrød idrætsanlæg
2 - 6
Blovstrød IF
553059
06-11 2021
Kl. 16:50
Kirke Hyllinge IF Svogerslev BK (1) Blovstrød idrætsanlæg
3 - 3
Blovstrød IF
553091
06-11 2021
Kl. 17:00
Gevninge IF Helsinge Fodbold (2) Blovstrød idrætsanlæg
6 - 1
Blovstrød IF
553566
06-11 2021
Kl. 17:10
Tuse IF Kirke Hyllinge IF Blovstrød idrætsanlæg
5 - 5
Blovstrød IF
553595
27-11 2021
Kl. 17:20
Tuse IF Svogerslev BK (1) Benløsehallen
4 - 3
Benløse IF
553607
27-11 2021
Kl. 17:30
Kirke Hyllinge IF Gevninge IF Benløsehallen
3 - 3
Benløse IF
553646
27-11 2021
Kl. 17:40
Svogerslev BK (1) Helsinge Fodbold (2) Benløsehallen
5 - 2
Benløse IF
553652
27-11 2021
Kl. 17:50
Gevninge IF Tuse IF Benløsehallen
2 - 8
Benløse IF
553666
27-11 2021
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold (2) Kirke Hyllinge IF Benløsehallen
1 - 8
Benløse IF
553694
27-11 2021
Kl. 18:10
Gevninge IF Svogerslev BK (1) Benløsehallen
4 - 4
Benløse IF
553708
27-11 2021
Kl. 18:20
Tuse IF Helsinge Fodbold (2) Benløsehallen
5 - 2
Benløse IF
553727
27-11 2021
Kl. 18:30
Svogerslev BK (1) Kirke Hyllinge IF Benløsehallen
2 - 0
Benløse IF
553728
27-11 2021
Kl. 18:40
Helsinge Fodbold (2) Gevninge IF Benløsehallen
2 - 5
Benløse IF
553788
27-11 2021
Kl. 18:50
Kirke Hyllinge IF Tuse IF Benløsehallen
3 - 3
Benløse IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Indledende: 40 hold.
A = 7 hold forbliver i række A, 3 hold rykker ned i B rækken til mellemrunden 22 eller 23. januar 2022.
B = 3 hold rykker op i A rækken, 3 hold rykke ned i C rækken, resterende bliver i B rækken til mellemrunden 22 eller 23. januar 2022.
C = 3 hold rykker op i B rækken til mellemrunden, resterende bliver i C rækken 22 eller 23. januar 2022

A rækken 10 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 6. eller 7. marts 2022 i Roskilde Hallerne.
B rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 6. eller 7. marts 2022 i Roskilde Hallerne.
C rækken 15 hold og 5 hold går videre til finalestævnet den 6. eller 7. marts 2022 i Roskilde Hallerne.

Log ind