MENU

U6 Drenge (16) 3v3 Forår, Pulje 4 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Mangler arrangør Kontakt DBU København 2100 København Ø
128560 Kl. 12:30 Oversidder Oversidder
128561 Kl. 12:30 B.93 4 B 93 5
128562 Kl. 12:55 Oversidder Valby BK 1
128563 Kl. 12:55 B 93 5 KB 4
128564 Kl. 13:20 Valby BK 1 B.93 4
128565 Kl. 13:20 KB 4 Oversidder
128566 Kl. 13:45 B.93 4 Oversidder
128567 Kl. 13:45 Oversidder B 93 5
128568 Kl. 14:10 Valby BK 1 KB 4
søndag den. 01-05 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 4 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
128569 Kl. 10:00 Husum BK 1 KB 8 Bane 4
128570 Kl. 10:00 Oversidder Hvidovre IF 4 Bane 4
128571 Kl. 10:25 Husum BK 1 FA 2000 4 Bane 4
128572 Kl. 10:25 Hvidovre IF 4 Vanløse IF 4 Bane 4
128573 Kl. 10:50 FA 2000 4 Oversidder Bane 4
128574 Kl. 10:50 Vanløse IF 4 KB 8 Bane 4
128575 Kl. 11:15 Oversidder Husum BK 1 Bane 4
128576 Kl. 11:15 KB 8 Hvidovre IF 4 Bane 4
128577 Kl. 11:40 FA 2000 4 Vanløse IF 4 Bane 4
lørdag den. 07-05 2022
Spillested:
Valby IP, tribunen 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
128587 Kl. 10:00 Valby BK 1 KB 8 1
128588 Kl. 10:00 Vanløse IF 4 Oversidder 1
128589 Kl. 10:25 Valby BK 1 Oversidder 1
128590 Kl. 10:25 Oversidder B.93 4 1
128591 Kl. 10:50 Oversidder Vanløse IF 4 1
128592 Kl. 10:50 B.93 4 KB 8 1
128593 Kl. 11:15 Vanløse IF 4 Valby BK 1 1
128594 Kl. 11:15 KB 8 Oversidder 1
128595 Kl. 11:40 Oversidder B.93 4 1
Arrangør:
søndag den. 08-05 2022
Spillested:
Husumparken 1 Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
128578 Kl. 10:00 Oversidder B 93 5 1
128579 Kl. 10:00 FA 2000 4 Hvidovre IF 4
128580 Kl. 10:25 Oversidder KB 4 1
128581 Kl. 10:25 Hvidovre IF 4 Husum BK 1
128582 Kl. 10:50 KB 4 FA 2000 4
128583 Kl. 10:50 Husum BK 1 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
1
128584 Kl. 11:15 FA 2000 4 Oversidder 1
128585 Kl. 11:15 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
Hvidovre IF 4 1
128586 Kl. 11:40 KB 4 Husum BK 1
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
128596 Kl. 14:00 B.93 4 FA 2000 4
128597 Kl. 14:00 Vanløse IF 4 Oversidder
128598 Kl. 14:25 B.93 4 KB 4
128599 Kl. 14:25 Oversidder KB 8
128600 Kl. 14:50 KB 4 Vanløse IF 4
128601 Kl. 14:50 KB 8 FA 2000 4
128602 Kl. 15:15 Vanløse IF 4 B.93 4
128603 Kl. 15:15 FA 2000 4 Oversidder
128604 Kl. 15:40 KB 4 KB 8
Arrangør:
søndag den. 22-05 2022
Spillested:
Husumparken Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
128605 Kl. 12:15 Valby BK 1 Oversidder
128606 Kl. 12:15 Husum BK 1 Oversidder
128607 Kl. 12:40 Valby BK 1 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
1
128608 Kl. 12:40 Oversidder Hvidovre IF 4
128609 Kl. 13:05 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
Husum BK 1 1
128610 Kl. 13:05 Hvidovre IF 4 Oversidder
128611 Kl. 13:30 Husum BK 1 Valby BK 1
128612 Kl. 13:30 Oversidder Oversidder
128613 Kl. 13:55 B 93 5
!
NB: B 93 5 er taberdømt
Hvidovre IF 4 1
Arrangør:
lørdag den. 11-06 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. 1 Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
128624 Kl. 13:00 KB 8 Oversidder 1
128625 Kl. 13:00 FA 2000 4 Valby BK 1 1
128626 Kl. 13:25 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
B 93 5 1
128627 Kl. 13:25 Valby BK 1 Oversidder 1
128628 Kl. 13:50 B 93 5 FA 2000 4 1
128629 Kl. 13:50 Oversidder Oversidder 1
128630 Kl. 14:15 FA 2000 4 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
1
128631 Kl. 14:15 Oversidder Valby BK 1 1
128632 Kl. 14:40 B 93 5 Oversidder 1
søndag den. 12-06 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
128614 Kl. 10:00 Oversidder Hvidovre IF 4 Bane 3
128616 Kl. 10:00 Husum BK 1 B.93 4 Bane 3
128617 Kl. 10:25 Oversidder Vanløse IF 4 Bane 3
128618 Kl. 10:25 B.93 4 KB 4 Bane 3
128619 Kl. 10:50 Vanløse IF 4 Husum BK 1 Bane 3
128620 Kl. 10:50 KB 4 Hvidovre IF 4 Bane 3
128621 Kl. 11:15 Husum BK 1 Oversidder Bane 3
128622 Kl. 11:15 Hvidovre IF 4 B.93 4 Bane 3
128623 Kl. 11:40 Vanløse IF 4 KB 4 Bane 3
Arrangør:
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Nandrupvej's Idrætsanlæg Nandrupsvej Bane 1-3 Nandrupvej 10 2000 Frederiksberg
128633 Kl. 11:00 Oversidder Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
128634 Kl. 11:00 Oversidder FA 2000 4 Nandrupsvej Bane 1-3
128639 Kl. 11:25 Oversidder Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
128640 Kl. 11:25 Oversidder FA 2000 4 Nandrupsvej Bane 1-3
128635 Kl. 11:50 Oversidder KB 4 Nandrupsvej Bane 1-3
128636 Kl. 11:50 FA 2000 4 Husum BK 1
!
NB: Husum BK 1 er taberdømt
Nandrupsvej Bane 1-3
128637 Kl. 12:15 KB 4 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
128641 Kl. 12:15 KB 4
!
NB: KB 4 er taberdømt
Husum BK 1 Nandrupsvej Bane 1-3
128638 Kl. 12:40 Husum BK 1 Oversidder Nandrupsvej Bane 1-3
søndag den. 19-06 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
128642 Kl. 10:00 Valby BK 1 Hvidovre IF 4
128643 Kl. 10:00 B 93 5 Vanløse IF 4
128644 Kl. 10:25 Valby BK 1 B.93 4
128645 Kl. 10:25 Vanløse IF 4 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
1
128646 Kl. 10:50 B.93 4 B 93 5
128647 Kl. 10:50 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Hvidovre IF 4 1
128648 Kl. 11:15 B 93 5 Valby BK 1
128649 Kl. 11:15 Hvidovre IF 4 Vanløse IF 4
128650 Kl. 11:40 B.93 4 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind