MENU

U13 Piger 1 (09) 8:8 Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
105676 on
06-04 2022
Kl. 17:45
FC Damsø 2 Nørrebro United Vanløse Idrætspark
4
-
2
105673
09-04 2022
Kl. 10:00
Brønshøj 2 B 1908 (1) Tingbjerg Idrætspark
0
-
4
105674
09-04 2022
Kl. 10:00
B93 3 Dragør BK B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
6
105678 ma
11-04 2022
Kl. 22:00
KFUM FC Damsø 2 Emdrupparken
Kamp annulleret
105683 on
13-04 2022
Kl. 18:00
Dragør BK Hvidovre IF 2 Dragør Bk
14
-
0
105682 to
14-04 2022
Kl. 12:00
Vestia 2 B 1908 (2) Bavnehøj Idrætsanlæg
Ude- og hjemmehold taberdømt
105672
on
20-04 2022
Kl. 17:00
Hvidovre IF 2 Vestia 2 Avedøre Skole
1
-
2
105684
23-04 2022
Kl. 10:00
Brønshøj 2 Nørrebro United Tingbjerg Idrætspark
5
-
4
105688
23-04 2022
Kl. 10:00
FC Damsø 2 Vestia 2 Vanløse Idrætspark
0
-
2
105685
24-04 2022
Kl. 10:00
B93 3 Hvidovre IF 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
2
105686
24-04 2022
Kl. 10:00
B 1908 (1) JIF Hakoah Sundby Idrætspark
8
-
0
105687
24-04 2022
Kl. 12:00
FA 2000 2 KFUM Jens Jessens Vej
Kamp annulleret
105690 ma
25-04 2022
Kl. 22:00
KFUM Brønshøj 2 Emdrupparken
Kamp annulleret
105693
30-04 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United B 1908 (1) Kunst, Mimersparken
2
-
10
105694
30-04 2022
Kl. 12:00
Vestia 2 FA 2000 2 Bavnehøj Idrætsanlæg
1
-
6
105691
01-05 2022
Kl. 13:00
Hvidovre IF 2 B 1908 (2) Hvidovre IF's baner
0
-
6
105681 ma
02-05 2022
Kl. 18:45
Nørrebro United FA 2000 2 Nørrebroparken
2
-
6
105679 ti
03-05 2022
Kl. 18:15
B 1908 (1) B93 3 Sundby Idrætspark
3
-
2
105692 to
05-05 2022
Kl. 16:55
JIF Hakoah B93 3 Ryparken Idrætsanlæg
3
-
1
105696
07-05 2022
Kl. 10:00
Brønshøj 2 Vestia 2 Tingbjerg Idrætspark
2
-
9
105698
07-05 2022
Kl. 10:00
B 1908 (1) KFUM Sundby Idrætspark
Kamp annulleret
105699
07-05 2022
Kl. 10:00
FA 2000 2 Dragør BK Jens Jessens Vej
3
-
4
105700
08-05 2022
Kl. 10:00
JIF Hakoah Nørrebro United Ryparken Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
105701
08-05 2022
Kl. 10:00
FC Damsø 2 Hvidovre IF 2 Vanløse Idrætspark
5
-
0
105697
08-05 2022
Kl. 11:30
B93 3 B 1908 (2) B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
1
105702 ma
09-05 2022
Kl. 22:00
KFUM JIF Hakoah Emdrupparken
Kamp annulleret
105705 ti
10-05 2022
Kl. 18:15
B 1908 (2) FC Damsø 2 Sundby Idrætspark
4
-
2
105707 ti
10-05 2022
Kl. 18:30
Dragør BK Brønshøj 2 Dragør Bk
Udehold taberdømt
105675 to
12-05 2022
Kl. 16:45
JIF Hakoah FA 2000 2 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
4
105703
14-05 2022
Kl. 10:00
Hvidovre IF 2 FA 2000 2 Hvidovre IF's baner
0
-
7
105704
14-05 2022
Kl. 12:00
Nørrebro United B93 3 Kunst, Mimersparken
0
-
8
105706
15-05 2022
Kl. 10:30
Vestia 2 B 1908 (1) Bavnehøj Idrætsanlæg
4
-
5
791660
15-05 2022
Kl. 10:30
B 1908 (2) Brønshøj 2 Sundby Idrætspark
3
-
1
105709 ma
16-05 2022
Kl. 18:00
FC Damsø 2 B93 3 Vanløse Idrætspark
3
-
1
105695
ti
17-05 2022
Kl. 18:00
Dragør BK FC Damsø 2 Dragør Bk
6
-
0
105680 to
19-05 2022
Kl. 16:55
JIF Hakoah Brønshøj 2 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
2
105708
21-05 2022
Kl. 10:00
Brønshøj 2 Hvidovre IF 2 Tingbjerg Idrætspark
3
-
0
105713
21-05 2022
Kl. 11:30
Nørrebro United KFUM Kunst, Mimersparken
1
-
2
105710
21-05 2022
Kl. 12:00
B 1908 (1) Dragør BK Sundby Idrætspark
4
-
6
105711
22-05 2022
Kl. 10:00
FA 2000 2 B 1908 (2) Jens Jessens Vej
1
-
8
105712
22-05 2022
Kl. 10:00
JIF Hakoah Vestia 2 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
1
105714 ma
23-05 2022
Kl. 18:00
KFUM B93 3 Emdrupparken
1
-
7
105715 on
25-05 2022
Kl. 17:30
Hvidovre IF 2 B 1908 (1) Avedøre Skole
0
-
3
105716 on
25-05 2022
Kl. 17:45
FC Damsø 2 FA 2000 2 Vanløse Idrætspark
1
-
6
791661
29-05 2022
Kl. 10:30
Vestia 2 Nørrebro United Bavnehøj Idrætsanlæg
8
-
3
791662 ma
30-05 2022
Kl. 18:00
Dragør BK JIF Hakoah Dragør Bk
Udehold taberdømt
791663 ma
30-05 2022
Kl. 18:00
KFUM Vestia 2 Emdrupparken
2
-
6
791667
to
02-06 2022
Kl. 16:55
JIF Hakoah Hvidovre IF 2 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
1
791664 to
02-06 2022
Kl. 18:00
Brønshøj 2 FC Damsø 2 Tingbjerg Idrætspark
Udehold taberdømt
791665
04-06 2022
Kl. 10:00
B93 3 FA 2000 2 B 93 Svanemølleanlæg.
3
-
2
791668
ma
06-06 2022
Kl. 19:00
Nørrebro United Dragør BK Nørrebroparken
1
-
7
791673 ti
07-06 2022
Kl. 18:15
B 1908 (2) JIF Hakoah Sundby Idrætspark
6
-
1
791672 on
08-06 2022
Kl. 17:45
FC Damsø 2 B 1908 (1) Vanløse Idrætspark
1
-
4
791671
11-06 2022
Kl. 10:00
FA 2000 2 Brønshøj 2 Jens Jessens Vej
2
-
3
791674
11-06 2022
Kl. 10:00
Dragør BK KFUM Dragør Bk
6
-
4
791669
11-06 2022
Kl. 11:15
Hvidovre IF 2 Nørrebro United Hvidovre IF's baner
6
-
1
791670
12-06 2022
Kl. 10:15
B93 3 Vestia 2 B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
8
105689
12-06 2022
Kl. 14:00
B 1908 (2) Dragør BK Sundby Idrætspark
4
-
1
791675
ma
13-06 2022
Kl. 18:00
KFUM Hvidovre IF 2 Emdrupparken
0
-
6
105677 ti
14-06 2022
Kl. 18:15
B 1908 (2) KFUM Sundby Idrætspark
3
-
0
791678 to
16-06 2022
Kl. 16:55
JIF Hakoah FC Damsø 2 Ryparken Idrætsanlæg
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
791666 to
16-06 2022
Kl. 17:00
B 1908 (1) B 1908 (2) Sundby Idrætspark
2
-
2
791676
18-06 2022
Kl. 10:00
Brønshøj 2 B93 3 Tingbjerg Idrætspark
2
-
2
791679
18-06 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United B 1908 (2) Kunst, Mimersparken
1
-
2
791677
19-06 2022
Kl. 10:00
B 1908 (1) FA 2000 2 Sundby Idrætspark
Udehold taberdømt
791680
19-06 2022
Kl. 14:00
Vestia 2 Dragør BK Bavnehøj Idrætsanlæg
6
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind