MENU

U8 Drenge (15) 5v5 3 Efterår, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
253376 Kl. 10:00 Hvidovre IF 3 Fremad Amager 2
253377 Kl. 10:00 Sundby BK 3 Ørestad IF 2
253378 Kl. 10:25 Hvidovre IF 3 AB Tårnby 2
253379 Kl. 10:25 Ørestad IF 2 Oversidder
253380 Kl. 10:50 AB Tårnby 2 Sundby BK 3
253383 Kl. 10:50 Oversidder Fremad Amager 2
253384 Kl. 11:15 Sundby BK 3 Hvidovre IF 3
253385 Kl. 11:15 Fremad Amager 2 Ørestad IF 2
253386 Kl. 11:40 AB Tårnby 2 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Kalvebod Fælled Skole 1 Else Alfelts Vej 2 2770 Kastrup
253387 Kl. 14:45 Ørestad IF 2 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
1
253389 Kl. 14:45 Fremad Amager 2 AB Tårnby 2 Kalvebod Fælled Skole
253390 Kl. 15:10 Oversidder Sundby BK 3 Kalvebod Fælled Skole
253391 Kl. 15:10 AB Tårnby 2 Ørestad IF 2 Kalvebod Fælled Skole
253392 Kl. 15:35 Hvidovre IF 3 Oversidder Kalvebod Fælled Skole
253393 Kl. 15:35 Sundby BK 3 Fremad Amager 2 Kalvebod Fælled Skole
253394 Kl. 16:00 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
Sundby BK 3 1
253395 Kl. 16:00 Ørestad IF 2 Fremad Amager 2 Kalvebod Fælled Skole
253396 Kl. 16:25 Oversidder AB Tårnby 2 Kalvebod Fælled Skole
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Hvidovre IF's baner Bane 3 Hvidovrevej 311 2650 Hvidovre
253397 Kl. 14:30 Fremad Amager 2 Hvidovre IF 3 Bane 3
253398 Kl. 14:30 Ørestad IF 2 Sundby BK 3 Bane 3
253399 Kl. 14:55 AB Tårnby 2 Hvidovre IF 3 Bane 3
253400 Kl. 14:55 Oversidder Ørestad IF 2 Bane 3
253401 Kl. 15:20 Sundby BK 3 AB Tårnby 2 Bane 3
253402 Kl. 15:20 Fremad Amager 2 Oversidder Bane 3
253403 Kl. 15:45 Hvidovre IF 3 Ørestad IF 2 Bane 3
253404 Kl. 15:45 AB Tårnby 2 Fremad Amager 2 Bane 3
253405 Kl. 16:10 Sundby BK 3 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas 5-mandsbane 2 Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
253406 Kl. 12:15 Ørestad IF 2 AB Tårnby 2 Gemmas 5-mandsbane 2
253407 Kl. 12:15 Oversidder Hvidovre IF 3 Gemmas 5-mandsbane 2
253408 Kl. 12:40 Fremad Amager 2 Sundby BK 3 Gemmas 5-mandsbane 2
253409 Kl. 12:40 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
Fremad Amager 2 1
253410 Kl. 13:05 Sundby BK 3 Ørestad IF 2 Gemmas 5-mandsbane 2
253439 Kl. 13:05 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
AB Tårnby 2 1
253440 Kl. 13:30 Ørestad IF 2 Oversidder
253441 Kl. 13:30 AB Tårnby 2 Sundby BK 3 Gemmas 5-mandsbane 2
253442 Kl. 13:55 Oversidder Fremad Amager 2
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg 1 Kløvermarksvej 50 2300 København S
253443 Kl. 10:00 Sundby BK 3 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
1
253444 Kl. 10:00 Fremad Amager 2 Ørestad IF 2
253445 Kl. 10:25 AB Tårnby 2 Oversidder
253446 Kl. 10:25 Ørestad IF 2 Hvidovre IF 3
!
NB: Hvidovre IF 3 er taberdømt
1
253447 Kl. 10:50 Fremad Amager 2 AB Tårnby 2
253448 Kl. 10:50 Oversidder Sundby BK 3
253936 Kl. 11:15 AB Tårnby 2 Ørestad IF 2
253937 Kl. 11:15 Hvidovre IF 3 Oversidder
253938 Kl. 11:40 Sundby BK 3 Fremad Amager 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind