MENU

VinterBold U8 Drenge 4 (14) 5v5, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 13-11 2021
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
852553 Kl. 09:45 Nørrebro United 1 Friheden 4 1
852590 Kl. 09:45 Sundby BK 4 FB 5 1
852591 Kl. 10:10 Friheden 4 FB 5 1
852592 Kl. 10:10 Nørrebro United 1 Sundby BK 4 1
852593 Kl. 10:35 Nørrebro United 1 FB 5 1
852594 Kl. 10:35 Friheden 4 Sundby BK 4 1
Arrangør:
lørdag den. 13-11 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
852595 Kl. 14:00 B 1908 Vanløse IF 3
852596 Kl. 14:00 Vestia 2 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
1
852597 Kl. 14:25 Vanløse IF 3 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
1
853543 Kl. 14:25 B 1908 Vestia 2
856699 Kl. 14:50 B 1908 Nørrebro United 2
!
NB: Nørrebro United 2 er taberdømt
1
856960 Kl. 14:50 Vanløse IF 3 Vestia 2
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Albertslund Stadion Skallerne 14 2620 Albertslund
857206 Kl. 10:00 Vanløse IF 4 Albertslund IF 2
857207 Kl. 10:00 Rødovre 2 Ørestad IF 3
857209 Kl. 10:25 Albertslund IF 2 Ørestad IF 3
857210 Kl. 10:25 Vanløse IF 4 Rødovre 2
857211 Kl. 10:50 Vanløse IF 4 Ørestad IF 3
858416 Kl. 10:50 Albertslund IF 2 Rødovre 2
Arrangør:
lørdag den. 27-11 2021
Spillested:
Nørrebroparken 1 Nordbanegade 18 2200 København N
871764 Kl. 11:30 Vestia 2 Nørrebro United 2 1
871765 Kl. 11:30 Rødovre 2
!
NB: Rødovre 2 er taberdømt
FB 5 1
871766 Kl. 11:55 Nørrebro United 2 FB 5 1
871767 Kl. 11:55 Vestia 2 Rødovre 2
!
NB: Rødovre 2 er taberdømt
1
871768 Kl. 12:20 Nørrebro United 2 Rødovre 2
!
NB: Rødovre 2 er taberdømt
1
871769 Kl. 12:20 Vestia 2 FB 5 1
Arrangør:
lørdag den. 27-11 2021
Spillested:
Kalvebod Fælled Skole 1 Else Alfelts Vej 2 2300 København S
869571 Kl. 12:15 Nørrebro United 1 B 1908 1
869572 Kl. 12:15 Albertslund IF 2 Ørestad IF 3
869573 Kl. 12:40 B 1908 Ørestad IF 3 1
869574 Kl. 12:40 Nørrebro United 1 Albertslund IF 2 1
871755 Kl. 13:05 B 1908 Albertslund IF 2 1
871763 Kl. 13:05 Nørrebro United 1 Ørestad IF 3 1
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
871770 Kl. 10:00 Vanløse IF 3 Vanløse IF 4
871771 Kl. 10:00 Friheden 4 Sundby BK 4
871772 Kl. 10:25 Vanløse IF 4 Sundby BK 4
871773 Kl. 10:25 Vanløse IF 3 Friheden 4
871774 Kl. 10:50 Vanløse IF 4 Friheden 4
871775 Kl. 10:50 Vanløse IF 3 Sundby BK 4
lørdag den. 11-12 2021
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Elstedvej 40 2610 Rødovre
871799 Kl. 13:00 Vanløse IF 3 Albertslund IF 2
871800 Kl. 13:00 Friheden 4
!
NB: Friheden 4 er taberdømt
Rødovre 2 1
871801 Kl. 13:25 Albertslund IF 2
!
NB: Albertslund IF 2 er taberdømt
Rødovre 2
871802 Kl. 13:25 Vanløse IF 3 Friheden 4
!
NB: Friheden 4 er taberdømt
1
871803 Kl. 13:50 Vanløse IF 3 Rødovre 2
871804 Kl. 13:50 Albertslund IF 2 Friheden 4
!
NB: Friheden 4 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
871805 Kl. 12:00 B 1908 Vestia 2
871806 Kl. 12:00 Vanløse IF 4 FB 5
!
NB: FB 5 er taberdømt
1
871807 Kl. 12:25 Vestia 2 FB 5
!
NB: FB 5 er taberdømt
1
871808 Kl. 12:25 B 1908 Vanløse IF 4
871810 Kl. 12:50 B 1908 FB 5
!
NB: FB 5 er taberdømt
1
871811 Kl. 12:50 Vestia 2 Vanløse IF 4
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
871779 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 Sundby BK 4
871780 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 Ørestad IF 3
!
NB: Ørestad IF 3 er taberdømt
1
871781 Kl. 10:25 Sundby BK 4 Ørestad IF 3
!
NB: Ørestad IF 3 er taberdømt
1
871782 Kl. 10:25 Nørrebro United 1 Nørrebro United 2
871797 Kl. 10:50 Nørrebro United 1 Ørestad IF 3
!
NB: Ørestad IF 3 er taberdømt
1
871798 Kl. 10:50 Sundby BK 4 Nørrebro United 2
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Rødovre Stadion Kunst Elstedvej 40 2610 Rødovre
872579 Kl. 11:30 Nørrebro United 1 Vestia 2
872580 Kl. 11:30 Vanløse IF 4 Rødovre 2
872581 Kl. 11:55 Vestia 2 Rødovre 2
872582 Kl. 11:55 Nørrebro United 1 Vanløse IF 4
873071 Kl. 12:20 Nørrebro United 1 Rødovre 2
873106 Kl. 12:20 Vestia 2 Vanløse IF 4
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Albertslund Stadion Skallerne 14 2620 Albertslund
871818 Kl. 10:00 B 1908 Albertslund IF 2
871819 Kl. 10:00 Sundby BK 4 Nørrebro United 2
871820 Kl. 10:25 Albertslund IF 2 Nørrebro United 2
871821 Kl. 10:25 B 1908 Sundby BK 4
872380 Kl. 10:50 B 1908 Nørrebro United 2
872578 Kl. 10:50 Albertslund IF 2 Sundby BK 4
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
871812 Kl. 12:00 Vanløse IF 3 Friheden 4
!
NB: Friheden 4 er taberdømt
1
871813 Kl. 12:00 Ørestad IF 3 FB 5
!
NB: FB 5 er taberdømt
1
871814 Kl. 12:25 Friheden 4
!
NB: Friheden 4 er taberdømt
FB 5 1
871815 Kl. 12:25 Vanløse IF 3 Ørestad IF 3 1
871816 Kl. 12:50 Vanløse IF 3 FB 5
!
NB: FB 5 er taberdømt
1
871817 Kl. 12:50 Friheden 4
!
NB: Friheden 4 er taberdømt
Ørestad IF 3 1
Arrangør:
lørdag den. 05-02 2022
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs Byvej 72 2650 Hvidovre
873548 Kl. 09:45 Albertslund IF 2 Friheden 4
873549 Kl. 09:45 Sundby BK 4 FB 5 1
873550 Kl. 10:10 Friheden 4 FB 5 1
873551 Kl. 10:10 Albertslund IF 2 Sundby BK 4
873552 Kl. 10:35 Albertslund IF 2 FB 5
873553 Kl. 10:35 Friheden 4 Sundby BK 4 1
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
873107 Kl. 10:00 B 1908 Vanløse IF 4
873495 Kl. 10:00 Nørrebro United 2 Rødovre 2
873532 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 Vanløse IF 3
873533 Kl. 10:00 Vestia 2 Ørestad IF 3
873534 Kl. 10:25 Vanløse IF 3 Ørestad IF 3
873535 Kl. 10:25 Nørrebro United 1 Vestia 2
873528 Kl. 10:25 Vanløse IF 4 Rødovre 2
873529 Kl. 10:25 B 1908 Nørrebro United 2
873530 Kl. 10:50 B 1908 Rødovre 2
873531 Kl. 10:50 Vanløse IF 4 Nørrebro United 2
873546 Kl. 10:50 Nørrebro United 1 Ørestad IF 3
873547 Kl. 10:50 Vanløse IF 3 Vestia 2
Arrangør:
lørdag den. 05-03 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
873657 Kl. 14:00 B 1908 Vestia 2
873658 Kl. 14:00 Albertslund IF 2 Friheden 4
873684 Kl. 14:25 Vestia 2 Friheden 4
873685 Kl. 14:25 B 1908 Albertslund IF 2
873686 Kl. 14:50 B 1908 Friheden 4
873687 Kl. 14:50 Vestia 2 Albertslund IF 2
Arrangør:
lørdag den. 05-03 2022
Spillested:
Kalvebod Fælled Skole Kalvebod Fælled Skole Else Alfelts Vej 2 2300 København S
873554 Kl. 12:15 Sundby BK 4 Rødovre 2 Kalvebod Fælled Skole
873555 Kl. 12:15 Ørestad IF 3 FB 5
!
NB: FB 5 er taberdømt
Kalvebod Fælled Skole
873556 Kl. 12:40 Rødovre 2 FB 5
!
NB: FB 5 er taberdømt
Kalvebod Fælled Skole
873557 Kl. 12:40 Sundby BK 4 Ørestad IF 3 Kalvebod Fælled Skole
873655 Kl. 13:05 Sundby BK 4 FB 5
!
NB: FB 5 er taberdømt
Kalvebod Fælled Skole
873656 Kl. 13:05 Rødovre 2 Ørestad IF 3 Kalvebod Fælled Skole
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
878615 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 Vanløse IF 3
878616 Kl. 10:00 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
Nørrebro United 2 1
894017 Kl. 10:25 Vanløse IF 3 Nørrebro United 2
894018 Kl. 10:25 Nørrebro United 1 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
1
894019 Kl. 10:50 Nørrebro United 1 Nørrebro United 2
894020 Kl. 10:50 Vanløse IF 3 Vanløse IF 4
!
NB: Vanløse IF 4 er taberdømt
1
Arrangør:
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
894027 Kl. 09:45 Friheden 4 Nørrebro United 2 1
894036 Kl. 09:45 Rødovre 2 Ørestad IF 3 1
894135 Kl. 10:10 Nørrebro United 2 Ørestad IF 3 1
894180 Kl. 10:10 Friheden 4 Rødovre 2 1
894181 Kl. 10:35 Friheden 4 Ørestad IF 3 1
894182 Kl. 10:35 Nørrebro United 2 Rødovre 2 1
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
894021 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 B 1908
894022 Kl. 10:00 Vanløse IF 4 FB 5
894183 Kl. 10:00 Vanløse IF 3 Vestia 2
894184 Kl. 10:00 Albertslund IF 2 Sundby BK 4
894185 Kl. 10:25 Vestia 2 Sundby BK 4
894186 Kl. 10:25 Vanløse IF 3 Albertslund IF 2
894023 Kl. 10:25 B 1908 FB 5
894024 Kl. 10:25 Nørrebro United 1 Vanløse IF 4
894025 Kl. 10:50 Nørrebro United 1 FB 5
894026 Kl. 10:50 B 1908 Vanløse IF 4
894187 Kl. 10:50 Vanløse IF 3 Sundby BK 4
894188 Kl. 10:50 Vestia 2 Albertslund IF 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind