MENU

VinterBold U8 Drenge 3 (14) 5v5, Pulje 4 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Mangler arrangør Gemmas Alle kunst - lille kunst Kontakt DBU København 2100 København Ø
497594 Kl. 10:00 B 1908 3 Gladsaxe-Hero BK 2 Gemmas Alle kunst - lille kunst
497595 Kl. 10:00 CIK Kastrup BK 2 Gemmas Alle kunst - lille kunst
ANN

Kampen annulleret

497596 Kl. 10:20 Gladsaxe-Hero BK 2 Kastrup BK 2 Gemmas Alle kunst - lille kunst
497597 Kl. 10:20 B 1908 3 CIK Gemmas Alle kunst - lille kunst
ANN

Kampen annulleret

497598 Kl. 10:40 B 1908 3 Kastrup BK 2 Gemmas Alle kunst - lille kunst
ANN

Kampen annulleret

497599 Kl. 10:40 Gladsaxe-Hero BK 2 CIK Gemmas Alle kunst - lille kunst
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Jens Jessens Vej 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
497546 Kl. 10:00 Greve Fodbold 3 BK Friheden 3
!
NB: BK Friheden 3 er taberdømt
1
497547 Kl. 10:00 Himmelev-Veddelev BK 2 FB 4
497548 Kl. 10:20 BK Friheden 3
!
NB: BK Friheden 3 er taberdømt
FB 4 1
497549 Kl. 10:20 Greve Fodbold 3 Himmelev-Veddelev BK 2
497550 Kl. 10:40 Greve Fodbold 3 FB 4
497593 Kl. 10:40 BK Friheden 3
!
NB: BK Friheden 3 er taberdømt
Himmelev-Veddelev BK 2 1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
497600 Kl. 11:30 Dragør BK 2 Sundby BK 3 Kunst 5 mands 2A
497601 Kl. 11:30 Tårnby FF 3 Bk. Hekla 2 Kunst 5 mands 2B
497602 Kl. 11:55 Sundby BK 3 Bk. Hekla 2 Kunst 5 mands 2A
497603 Kl. 11:55 Dragør BK 2 Tårnby FF 3 Kunst 5 mands 2B
497604 Kl. 12:20 Dragør BK 2 Bk. Hekla 2 Kunst 5 mands 2A
497605 Kl. 12:20 Sundby BK 3 Tårnby FF 3 Kunst 5 mands 2B
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-7 (Kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
497606 Kl. 09:00 Greve Fodbold 3 B 1908 3 Bane 8-7 (Kunstgræs)
497607 Kl. 09:00 Sundby BK 3 Bk. Hekla 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
497608 Kl. 09:20 B 1908 3 Bk. Hekla 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
497609 Kl. 09:20 Greve Fodbold 3 Sundby BK 3 Bane 8-7 (Kunstgræs)
497610 Kl. 09:40 B 1908 3 Sundby BK 3 Bane 8-7 (Kunstgræs)
497611 Kl. 09:40 Greve Fodbold 3 Bk. Hekla 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Dragør Bk 1 Halvejen 5 2791 Dragør
497618 Kl. 10:00 Gladsaxe-Hero BK 2 Dragør BK 2 1
497619 Kl. 10:00 BK Friheden 3 Himmelev-Veddelev BK 2
!
NB: Himmelev-Veddelev BK 2 er taberdømt
1
497620 Kl. 10:20 Dragør BK 2 Himmelev-Veddelev BK 2
!
NB: Himmelev-Veddelev BK 2 er taberdømt
1
497621 Kl. 10:20 Gladsaxe-Hero BK 2 BK Friheden 3
!
NB: BK Friheden 3 er taberdømt
1
497622 Kl. 10:40 Dragør BK 2 BK Friheden 3
!
NB: BK Friheden 3 er taberdømt
1
497623 Kl. 10:40 Gladsaxe-Hero BK 2 Himmelev-Veddelev BK 2
!
NB: Himmelev-Veddelev BK 2 er taberdømt
1
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
497612 Kl. 10:00 CIK Kastrup BK 2
497613 Kl. 10:00 Tårnby FF 3 FB 4
497614 Kl. 10:20 Kastrup BK 2 FB 4
497615 Kl. 10:20 CIK Tårnby FF 3
497616 Kl. 10:40 Kastrup BK 2 Tårnby FF 3
497617 Kl. 10:40 CIK FB 4
Arrangør:
lørdag den. 11-12 2021
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
497630 Kl. 09:45 Gladsaxe-Hero BK 2 Sundby BK 3 1
497631 Kl. 09:45 BK Friheden 3 Tårnby FF 3 1
497632 Kl. 10:10 Sundby BK 3 Tårnby FF 3 1
497633 Kl. 10:10 Gladsaxe-Hero BK 2 BK Friheden 3 1
497634 Kl. 10:35 Gladsaxe-Hero BK 2 Tårnby FF 3 1
497635 Kl. 10:35 Sundby BK 3 BK Friheden 3 1
lørdag den. 11-12 2021
Spillested:
Himmelev Idrætspark Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
497624 Kl. 09:00 Greve Fodbold 3 Himmelev-Veddelev BK 2
497625 Kl. 09:00 Kastrup BK 2 Bk. Hekla 2
497626 Kl. 09:20 Himmelev-Veddelev BK 2 Bk. Hekla 2
497627 Kl. 09:20 Greve Fodbold 3 Kastrup BK 2
497628 Kl. 09:40 Greve Fodbold 3 Bk. Hekla 2
497629 Kl. 09:40 Himmelev-Veddelev BK 2 Kastrup BK 2
Arrangør:
lørdag den. 11-12 2021
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
497636 Kl. 13:00 B 1908 3 CIK
497637 Kl. 13:00 Dragør BK 2 FB 4
497638 Kl. 13:20 CIK FB 4
497639 Kl. 13:20 B 1908 3 Dragør BK 2
497640 Kl. 13:40 B 1908 3 FB 4
497641 Kl. 13:40 CIK Dragør BK 2
Arrangør:
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Kløvermarkens Idrætsanlæg Kunst 5 mands 2A Kløvermarksvej 50 2300 København S
497648 Kl. 11:30 B 1908 3 Sundby BK 3 Kunst 5 mands 2A
497649 Kl. 11:30 Himmelev-Veddelev BK 2 Kastrup BK 2 Kunst 5 mands 2B
497650 Kl. 11:55 Sundby BK 3 Kastrup BK 2 Kunst 5 mands 2A
497651 Kl. 11:55 B 1908 3 Himmelev-Veddelev BK 2 Kunst 5 mands 2B
497652 Kl. 12:20 B 1908 3 Kastrup BK 2 Kunst 5 mands 2A
497653 Kl. 12:20 Sundby BK 3 Himmelev-Veddelev BK 2 Kunst 5 mands 2B
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Hekla Park Kunst 5D Artillerivej 190 2300 København S
497642 Kl. 10:00 Gladsaxe-Hero BK 2 BK Friheden 3 Kunst 5D
497643 Kl. 10:00 Bk. Hekla 2 FB 4 Kunst 5C
497644 Kl. 10:20 BK Friheden 3 FB 4 Kunst 5C
497645 Kl. 10:20 Gladsaxe-Hero BK 2 Bk. Hekla 2 Kunst 5D
497646 Kl. 10:40 Gladsaxe-Hero BK 2 FB 4 Kunst 5C
497647 Kl. 10:40 BK Friheden 3 Bk. Hekla 2 Kunst 5D
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg Ugandavej 105 2770 Kastrup
497654 Kl. 10:00 Greve Fodbold 3 CIK
497655 Kl. 10:00 Dragør BK 2 Tårnby FF 3
497656 Kl. 10:20 CIK Tårnby FF 3
497657 Kl. 10:20 Greve Fodbold 3 Dragør BK 2
497658 Kl. 10:40 Greve Fodbold 3 Tårnby FF 3
497659 Kl. 10:40 CIK Dragør BK 2
lørdag den. 05-02 2022
Spillested:
Himmelev Idrætspark 1 Herregårdsvej 46 4000 Roskilde
497672 Kl. 09:00 Sundby BK 3 BK Friheden 3 1
ANN

Kampen annulleret

497673 Kl. 09:00 Himmelev-Veddelev BK 2 FB 4 1
ANN

Kampen annulleret

497674 Kl. 09:20 BK Friheden 3 FB 4 1
ANN

Kampen annulleret

497675 Kl. 09:20 Sundby BK 3 Himmelev-Veddelev BK 2 1
ANN

Kampen annulleret

497676 Kl. 09:40 Sundby BK 3 FB 4 1
ANN

Kampen annulleret

497677 Kl. 09:40 BK Friheden 3 Himmelev-Veddelev BK 2 1
ANN

Kampen annulleret

søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Holmens IA Arsenalvej 6 1436 København K
497666 Kl. 11:30 Greve Fodbold 3 Gladsaxe-Hero BK 2
497667 Kl. 11:30 CIK Bk. Hekla 2
497668 Kl. 11:55 Gladsaxe-Hero BK 2 Bk. Hekla 2
497669 Kl. 11:55 Greve Fodbold 3 CIK
497670 Kl. 12:20 Greve Fodbold 3 Bk. Hekla 2
497671 Kl. 12:20 Gladsaxe-Hero BK 2 CIK
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Kastrup IA ved Diget 1 Ved Diget 21 2770 Kastrup
497660 Kl. 11:15 B 1908 3 Dragør BK 2 1
497661 Kl. 11:15 Kastrup BK 2 Tårnby FF 3
!
NB: Tårnby FF 3 er taberdømt
1
497662 Kl. 11:40 Dragør BK 2 Tårnby FF 3
!
NB: Tårnby FF 3 er taberdømt
1
497663 Kl. 11:40 B 1908 3 Kastrup BK 2 1
497664 Kl. 12:05 B 1908 3 Tårnby FF 3
!
NB: Tårnby FF 3 er taberdømt
1
497665 Kl. 12:05 Dragør BK 2 Kastrup BK 2 1
Arrangør:
lørdag den. 05-03 2022
Spillested:
Sundby Idrætspark Englandsvej 61 2300 København S
497684 Kl. 13:00 B 1908 3 CIK
497685 Kl. 13:00 Sundby BK 3 BK Friheden 3
497686 Kl. 13:20 CIK BK Friheden 3
497687 Kl. 13:20 B 1908 3 Sundby BK 3
497688 Kl. 13:40 B 1908 3 BK Friheden 3
497689 Kl. 13:40 CIK Sundby BK 3
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Greve Idræts Center Bane 8-7 (Kunstgræs) Lillevangsvej 88 2670 Greve
497690 Kl. 10:20 Greve Fodbold 3 Gladsaxe-Hero BK 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
497691 Kl. 10:20 Dragør BK 2 Kastrup BK 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
497692 Kl. 10:40 Gladsaxe-Hero BK 2 Kastrup BK 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
497693 Kl. 10:40 Greve Fodbold 3 Dragør BK 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
497694 Kl. 11:00 Greve Fodbold 3 Kastrup BK 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
497695 Kl. 11:00 Gladsaxe-Hero BK 2 Dragør BK 2 Bane 8-7 (Kunstgræs)
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Vestamager Idrætsanlæg 1 Ugandavej 105 2770 Kastrup
497678 Kl. 14:00 Himmelev-Veddelev BK 2 Tårnby FF 3 1
497679 Kl. 14:00 Bk. Hekla 2 FB 4 1
497680 Kl. 14:20 Tårnby FF 3 FB 4 1
497681 Kl. 14:20 Himmelev-Veddelev BK 2 Bk. Hekla 2 1
497682 Kl. 14:40 Himmelev-Veddelev BK 2 FB 4 1
497683 Kl. 14:40 Tårnby FF 3 Bk. Hekla 2 1
Arrangør:
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
Avedøre Stadion Kunstgræs 1 Byvej 72 2650 Hvidovre
497702 Kl. 09:45 BK Friheden 3 Kastrup BK 2 1
497703 Kl. 09:45 Tårnby FF 3 Bk. Hekla 2 1
497704 Kl. 10:10 Kastrup BK 2 Bk. Hekla 2 1
497705 Kl. 10:10 BK Friheden 3 Tårnby FF 3 1
497706 Kl. 10:35 BK Friheden 3 Bk. Hekla 2 1
497707 Kl. 10:35 Kastrup BK 2 Tårnby FF 3 1
Arrangør:
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
Gladsaxe Stadion Kunstgræsbane 1A Gladsaxevej 200 2860 Søborg
497708 Kl. 10:00 Gladsaxe-Hero BK 2 CIK Kunstgræsbane 1A
497709 Kl. 10:00 Sundby BK 3 Himmelev-Veddelev BK 2
!
NB: Himmelev-Veddelev BK 2 er taberdømt
1
497710 Kl. 10:20 CIK Himmelev-Veddelev BK 2
!
NB: Himmelev-Veddelev BK 2 er taberdømt
1
497711 Kl. 10:20 Gladsaxe-Hero BK 2 Sundby BK 3 1
497712 Kl. 10:40 Gladsaxe-Hero BK 2 Himmelev-Veddelev BK 2
!
NB: Himmelev-Veddelev BK 2 er taberdømt
1
497713 Kl. 10:40 CIK Sundby BK 3 1
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
497696 Kl. 10:00 Greve Fodbold 3 B 1908 3
497697 Kl. 10:00 Dragør BK 2 FB 4
497698 Kl. 10:20 B 1908 3 FB 4
497699 Kl. 10:20 Greve Fodbold 3 Dragør BK 2
497700 Kl. 10:40 Greve Fodbold 3 FB 4
497701 Kl. 10:40 B 1908 3 Dragør BK 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind