MENU

VinterBold U10 Drenge 3 (12) 5v5, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 13-11 2021
Spillested:
Karsemosegård Møllevej 4 2990 Nivå
896934 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 3 Nivå-Kokkedal FK 2
896935 Kl. 10:00 Gladsaxe-Hero BK GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
1
896936 Kl. 10:25 Nivå-Kokkedal FK 2 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
1
896937 Kl. 10:25 Hørsholm-Usserød IK 3 Gladsaxe-Hero BK 1
896938 Kl. 10:50 Hørsholm-Usserød IK 3 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
1
898198 Kl. 10:50 Nivå-Kokkedal FK 2 Gladsaxe-Hero BK
!
NB: Gladsaxe-Hero BK er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Virumgård kunstgræsbane 1 Virumgårdsvej 22 2830 Virum
898244 Kl. 08:30 Virum-Sorgenfri BK 2 Aakanden GF 1
898305 Kl. 08:30 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
Brede IF 1
898307 Kl. 08:55 Virum-Sorgenfri BK 2 KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
1
898308 Kl. 09:20 Virum-Sorgenfri BK 2 Brede IF 1
898309 Kl. 09:20 Aakanden GF KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Mangler arrangør 1 Kontakt DBU København 2100 København Ø
898306 Kl. 10:25 Aakanden GF Brede IF 1
Arrangør:
søndag den. 14-11 2021
Spillested:
Rundforbi Stadion Kunst Egebækvej 118 2850 Nærum
896805 Kl. 10:00 Espergærde IF 2 Skovshoved IF 3
896908 Kl. 10:00 B. 82, Virum FC Rudersdal
896930 Kl. 10:25 Skovshoved IF 3 FC Rudersdal
896931 Kl. 10:25 Espergærde IF 2 B. 82, Virum
896932 Kl. 10:50 Espergærde IF 2 FC Rudersdal
896933 Kl. 10:50 Skovshoved IF 3 B. 82, Virum
Arrangør:
lørdag den. 27-11 2021
Spillested:
Gladsaxe Stadion Kunstgræsbane 1A Gladsaxevej 200 2860 Søborg
898316 Kl. 10:00 Gladsaxe-Hero BK GVI 3 Kunstgræsbane 1A
898317 Kl. 10:00 KFUM 1 FC Rudersdal Kunstgræsbane 1B
898318 Kl. 10:25 GVI 3 FC Rudersdal Kunstgræsbane 1B
898319 Kl. 10:25 Gladsaxe-Hero BK KFUM 1
!
NB: KFUM 1 er taberdømt
Kunstgræsbane 1A
898320 Kl. 10:50 GVI 3 KFUM 1 Kunstgræsbane 1B
898321 Kl. 10:50 Gladsaxe-Hero BK FC Rudersdal
!
NB: FC Rudersdal er taberdømt
Kunstgræsbane 1A
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Hørsholm Idrætspark Gl. Kunst 2 Stadionalle 5 2960 Rungsted Kyst
898310 Kl. 12:45 Espergærde IF 2 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
Gl. Kunst 2
898311 Kl. 12:45 Aakanden GF Brede IF Gl. Kunst 1
898312 Kl. 13:10 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
Brede IF Gl. Kunst 2
898313 Kl. 13:10 Espergærde IF 2 Aakanden GF Gl. Kunst 1
898314 Kl. 13:35 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
Aakanden GF Gl. Kunst 2
898315 Kl. 13:35 Espergærde IF 2 Brede IF Gl. Kunst 1
Arrangør:
søndag den. 28-11 2021
Spillested:
Virumgård kunstgræsbane Virumgårdsvej 22 2830 Virum
898322 Kl. 10:00 Nivå-Kokkedal FK 2 Virum-Sorgenfri BK 2
898323 Kl. 10:00 Skovshoved IF 3 B. 82, Virum
898324 Kl. 10:25 Virum-Sorgenfri BK 2 B. 82, Virum
898325 Kl. 10:25 Nivå-Kokkedal FK 2 Skovshoved IF 3
898326 Kl. 10:50 Virum-Sorgenfri BK 2 Skovshoved IF 3
898327 Kl. 10:50 Nivå-Kokkedal FK 2 B. 82, Virum
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
B.82 Virum Vinterbane uden omkl. Virumgårdsvej 22 2830 Virum
898328 Kl. 10:30 Espergærde IF 2 B. 82, Virum
898329 Kl. 10:30 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
Brede IF 1
898330 Kl. 10:55 B. 82, Virum Brede IF
898331 Kl. 10:55 Espergærde IF 2 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
1
898332 Kl. 11:20 Espergærde IF 2 Brede IF
898333 Kl. 11:20 B. 82, Virum GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
1
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest Ved Stadion 10 2820 Gentofte
898334 Kl. 10:00 Nivå-Kokkedal FK 2 Aakanden GF
898335 Kl. 10:00 Skovshoved IF 3 KFUM 1 Kunst
898336 Kl. 10:25 Aakanden GF KFUM 1
898337 Kl. 10:25 Nivå-Kokkedal FK 2 Skovshoved IF 3
898338 Kl. 10:50 Nivå-Kokkedal FK 2 KFUM 1
898339 Kl. 10:50 Aakanden GF Skovshoved IF 3
Arrangør:
søndag den. 12-12 2021
Spillested:
Rundforbi Stadion Kunst Gl. Kunst 1 Egebækvej 118 2850 Nærum
898340 Kl. 12:45 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
Gladsaxe-Hero BK Gl. Kunst 1
898341 Kl. 12:45 Virum-Sorgenfri BK 2 FC Rudersdal Gl. Kunst 2
898342 Kl. 13:10 Gladsaxe-Hero BK FC Rudersdal Gl. Kunst 1
898343 Kl. 13:10 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
Virum-Sorgenfri BK 2 Gl. Kunst 2
898344 Kl. 13:35 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
FC Rudersdal Gl. Kunst 1
898345 Kl. 13:35 Gladsaxe-Hero BK Virum-Sorgenfri BK 2 Gl. Kunst 2
Arrangør:
lørdag den. 29-01 2022
Spillested:
Gladsaxe Stadion Kunstgræsbane 1A Gladsaxevej 200 2860 Søborg
898361 Kl. 10:00 Espergærde IF 2 Gladsaxe-Hero BK Kunstgræsbane 1A
898362 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 2 KFUM 1 Kunstgræsbane 1B
898363 Kl. 10:25 Gladsaxe-Hero BK KFUM 1 Kunstgræsbane 1A
903608 Kl. 10:25 Espergærde IF 2 Virum-Sorgenfri BK 2 Kunstgræsbane 1B
903609 Kl. 10:50 Espergærde IF 2 KFUM 1 Kunstgræsbane 1B
903610 Kl. 10:50 Gladsaxe-Hero BK Virum-Sorgenfri BK 2 Kunstgræsbane 1A
Arrangør:
søndag den. 30-01 2022
Spillested:
B.82 Virum Vinterbane uden omkl. 1 Virumgårdsvej 22 2830 Virum
898352 Kl. 09:00 Hørsholm-Usserød IK 3 Aakanden GF 1
ANN

Kampen annulleret

898353 Kl. 09:00 B. 82, Virum GVI 3 1
ANN

Kampen annulleret

898354 Kl. 09:25 Aakanden GF GVI 3 1
ANN

Kampen annulleret

898356 Kl. 09:25 Hørsholm-Usserød IK 3 B. 82, Virum 1
ANN

Kampen annulleret

898358 Kl. 09:50 Hørsholm-Usserød IK 3 GVI 3 1
ANN

Kampen annulleret

898360 Kl. 09:50 Aakanden GF B. 82, Virum 1
ANN

Kampen annulleret

søndag den. 30-01 2022
Spillested:
Skovshoved I P Kunst Krøyersvej 5 A 2930 Klampenborg
898346 Kl. 15:15 Nivå-Kokkedal FK 2
!
NB: Nivå-Kokkedal FK 2 er taberdømt
Skovshoved IF 3 Kunst
898347 Kl. 15:15 Brede IF FC Rudersdal Kunst
898348 Kl. 15:40 Skovshoved IF 3 FC Rudersdal Kunst
898349 Kl. 15:40 Nivå-Kokkedal FK 2
!
NB: Nivå-Kokkedal FK 2 er taberdømt
Brede IF Kunst
898350 Kl. 16:05 Nivå-Kokkedal FK 2
!
NB: Nivå-Kokkedal FK 2 er taberdømt
FC Rudersdal Kunst
898351 Kl. 16:05 Skovshoved IF 3 Brede IF Kunst
Arrangør:
lørdag den. 05-02 2022
Spillested:
Karsemosegård Møllevej 4 2990 Nivå
903617 Kl. 10:00 Espergærde IF 2 Nivå-Kokkedal FK 2
903618 Kl. 10:00 Gladsaxe-Hero BK Brede IF 1
904336 Kl. 10:25 Nivå-Kokkedal FK 2 Brede IF
904337 Kl. 10:25 Espergærde IF 2 Gladsaxe-Hero BK 1
904338 Kl. 10:50 Espergærde IF 2 Brede IF 1
905736 Kl. 10:50 Nivå-Kokkedal FK 2 Gladsaxe-Hero BK
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
903611 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 3 Virum-Sorgenfri BK 2
903612 Kl. 10:00 GVI 3 KFUM 1
903613 Kl. 10:25 Virum-Sorgenfri BK 2 KFUM 1
903614 Kl. 10:25 Hørsholm-Usserød IK 3 GVI 3
903615 Kl. 10:50 Hørsholm-Usserød IK 3 KFUM 1
903616 Kl. 10:50 Virum-Sorgenfri BK 2 GVI 3
Arrangør:
søndag den. 06-02 2022
Spillested:
Rundforbi Stadion Kunst Egebækvej 118 2850 Nærum
905737 Kl. 10:00 Aakanden GF Skovshoved IF 3
905738 Kl. 10:00 B. 82, Virum FC Rudersdal
905739 Kl. 10:25 Skovshoved IF 3 FC Rudersdal
905750 Kl. 10:25 Aakanden GF B. 82, Virum
911130 Kl. 10:50 Aakanden GF FC Rudersdal
911131 Kl. 10:50 Skovshoved IF 3 B. 82, Virum
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
914298 Kl. 10:00 Espergærde IF 2 Nivå-Kokkedal FK 2
914299 Kl. 10:00 Virum-Sorgenfri BK 2 GVI 3
914300 Kl. 10:25 Nivå-Kokkedal FK 2 GVI 3
914301 Kl. 10:25 Espergærde IF 2 Virum-Sorgenfri BK 2
914302 Kl. 10:50 Espergærde IF 2 GVI 3
914303 Kl. 10:50 Nivå-Kokkedal FK 2 Virum-Sorgenfri BK 2
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Emdrupparken Nøkkerosevej 23 2400 København NV
911132 Kl. 10:00 B. 82, Virum KFUM 1
911133 Kl. 10:00 Brede IF FC Rudersdal
911134 Kl. 10:25 KFUM 1 FC Rudersdal
911135 Kl. 10:25 B. 82, Virum Brede IF
911136 Kl. 10:50 B. 82, Virum FC Rudersdal
911137 Kl. 10:50 KFUM 1 Brede IF
Arrangør:
søndag den. 06-03 2022
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest Ved Stadion 10 2820 Gentofte
911138 Kl. 10:00 Hørsholm-Usserød IK 3 Gladsaxe-Hero BK
911139 Kl. 10:00 Aakanden GF Skovshoved IF 3
911140 Kl. 10:25 Gladsaxe-Hero BK Skovshoved IF 3
911141 Kl. 10:25 Hørsholm-Usserød IK 3 Aakanden GF
914296 Kl. 10:50 Hørsholm-Usserød IK 3 Skovshoved IF 3
914297 Kl. 10:50 Gladsaxe-Hero BK Aakanden GF
Arrangør:
lørdag den. 26-03 2022
Spillested:
Virumgård kunstgræsbane 1 Virumgårdsvej 22 2830 Virum
914304 Kl. 09:00 Espergærde IF 2 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
1
914311 Kl. 09:00 Virum-Sorgenfri BK 2 FC Rudersdal 1
914312 Kl. 09:25 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
FC Rudersdal 1
914313 Kl. 09:25 Espergærde IF 2 Virum-Sorgenfri BK 2 1
914337 Kl. 09:50 Espergærde IF 2 FC Rudersdal 1
915782 Kl. 09:50 Hørsholm-Usserød IK 3
!
NB: Hørsholm-Usserød IK 3 er taberdømt
Virum-Sorgenfri BK 2 1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Lyngby Stadion Kunstgræsbane 1 Lundtoftevej 61 2800 Kgs.Lyngby
916617 Kl. 10:00 Skovshoved IF 3 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
1
919401 Kl. 10:00 KFUM 1 Brede IF 1
919402 Kl. 10:25 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
Brede IF 1
919403 Kl. 10:25 Skovshoved IF 3 KFUM 1 1
919404 Kl. 10:50 Skovshoved IF 3 Brede IF 1
920406 Kl. 10:50 GVI 3
!
NB: GVI 3 er taberdømt
KFUM 1 1
Arrangør:
søndag den. 27-03 2022
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest 1 Ved Stadion 10 2820 Gentofte
922196 Kl. 10:00 Nivå-Kokkedal FK 2 Gladsaxe-Hero BK 1
922197 Kl. 10:00 Aakanden GF B. 82, Virum 1
922198 Kl. 10:25 Gladsaxe-Hero BK B. 82, Virum 1
922199 Kl. 10:25 Nivå-Kokkedal FK 2 Aakanden GF 1
922200 Kl. 10:50 Nivå-Kokkedal FK 2 B. 82, Virum 1
922201 Kl. 10:50 Gladsaxe-Hero BK Aakanden GF 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind