MENU

Herrer Serie 4 - Forår 2022, Pulje 74 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
550560
27-03 2022
Kl.
Oversidder VSK Aarhus (2)
550556
27-03 2022
Kl. 12:00
I.F. Mols Hornslet IF Mols Hallen
2
-
3
550562
27-03 2022
Kl. 13:30
Skødstrup SF Lisbjerg FC TRIF Kunstgræsbane
10
-
1
550558
27-03 2022
Kl. 15:45
TRIF Fuglebakken KFUM (1) TRIF Kunstgræsbane
1
-
2
550569
02-04 2022
Kl. 13:00
Lisbjerg FC Oversidder Lisbjerg Skole
550571
02-04 2022
Kl. 13:00
VSK Aarhus (2) TRIF Vejlby/Risskov Centret
Udehold taberdømt
550565
02-04 2022
Kl. 14:00
Fuglebakken KFUM (1) I.F. Mols Ellehøjskolen
4
-
1
550570
03-04 2022
Kl. 13:30
Hornslet IF Skødstrup SF Hornslet Kunstgræsbane
3
-
2
550582
09-04 2022
Kl. 13:00
Lisbjerg FC Hornslet IF Lisbjerg Skole
Hjemmehold taberdømt
550574
09-04 2022
Kl. 15:00
Skødstrup SF Fuglebakken KFUM (1) Studstrup Idrætsanlæg
2
-
2
550576
10-04 2022
Kl.
Oversidder TRIF
550573
10-04 2022
Kl. 12:00
I.F. Mols VSK Aarhus (2) Mols Hallen
2
-
2
550587 to
14-04 2022
Kl. 13:00
TRIF I.F. Mols TRIF Kunstgræsbane
2
-
1
550589
to
14-04 2022
Kl. 14:00
Fuglebakken KFUM (1) Lisbjerg FC Højlyngen
3
-
0
550592
to
14-04 2022
Kl. 15:00
VSK Aarhus (2) Skødstrup SF Vejlby/Risskov Centret
5
-
4
550643
17-04 2022
Kl. 13:00
I.F. Mols Fuglebakken KFUM (1) Mols Hallen
1
-
7
550590 ma
18-04 2022
Kl. 15:00
Hornslet IF Oversidder Hornslet Kunstgræsbane
550606
23-04 2022
Kl. 13:00
Lisbjerg FC VSK Aarhus (2) Lisbjerg Skole
0
-
4
550602
24-04 2022
Kl. 14:45
Hornslet IF Fuglebakken KFUM (1) Hornslet Kunstgræsbane
2
-
5
550605
24-04 2022
Kl. 16:00
Skødstrup SF TRIF Studstrup Idrætsanlæg
1
-
2
550599 ma
25-04 2022
Kl. 18:45
I.F. Mols Oversidder Mols Hallen
550609
on
27-04 2022
Kl. 19:00
VSK Aarhus (2) Hornslet IF Vejlby/Risskov Centret
6
-
2
550608
01-05 2022
Kl.
Oversidder Fuglebakken KFUM (1)
550610
01-05 2022
Kl. 13:00
TRIF Lisbjerg FC TRIF Kunstgræsbane
3
-
0
550607
ma
02-05 2022
Kl. 19:00
I.F. Mols Skødstrup SF Mols Hallen
0
-
6
550627
to
05-05 2022
Kl. 19:15
Hornslet IF TRIF Hornslet Stadion
0
-
1
550614
07-05 2022
Kl. 13:00
Lisbjerg FC I.F. Mols Lisbjerg Skole
Udehold taberdømt
550624
07-05 2022
Kl. 13:00
Skødstrup SF Oversidder Studstrup Idrætsanlæg
550621
ma
09-05 2022
Kl. 19:30
Fuglebakken KFUM (1) VSK Aarhus (2) Ellehøjskolen
1
-
4
550634 fr
13-05 2022
Kl. 11:00
VSK Aarhus (2) Oversidder Vejlby/Risskov Centret
550635
14-05 2022
Kl. 13:00
Lisbjerg FC Skødstrup SF Lisbjerg Skole
0
-
2
550633
14-05 2022
Kl. 14:00
Fuglebakken KFUM (1) TRIF Ellehøjskolen
2
-
2
550629 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Hornslet IF I.F. Mols Hornslet Stadion
3
-
3
550648
21-05 2022
Kl. 15:00
Skødstrup SF Hornslet IF Studstrup Idrætsanlæg
1
-
1
550644
22-05 2022
Kl.
Oversidder Lisbjerg FC
550653
22-05 2022
Kl. 13:00
TRIF VSK Aarhus (2) TRIF Kunstgræsbane
3
-
1
550657
ti
24-05 2022
Kl. 19:30
Fuglebakken KFUM (1) Skødstrup SF Ellehøjskolen
3
-
3
550654 to
26-05 2022
Kl. 11:00
VSK Aarhus (2) I.F. Mols Vejlby/Risskov Centret
Udehold taberdømt
550659 to
26-05 2022
Kl. 13:00
TRIF Oversidder Rønde Stadion
550662
to
26-05 2022
Kl. 13:30
Hornslet IF Lisbjerg FC Hornslet Stadion
7
-
0
550670
28-05 2022
Kl. 15:00
Skødstrup SF VSK Aarhus (2) Studstrup Idrætsanlæg
3
-
5
550668
29-05 2022
Kl.
Oversidder Hornslet IF
550664
29-05 2022
Kl. 16:00
Lisbjerg FC Fuglebakken KFUM (1) Lisbjerg Skole
0
-
7
550663 ma
30-05 2022
Kl. 19:00
I.F. Mols TRIF Mols Hallen
3
-
1
550672 ma
06-06 2022
Kl.
Oversidder I.F. Mols
550676 ma
06-06 2022
Kl. 13:00
TRIF Skødstrup SF TRIF Kunstgræsbane
3
-
4
550675
ma
06-06 2022
Kl. 14:00
Fuglebakken KFUM (1) Hornslet IF Ellehøjskolen
5
-
1
550677
ma
06-06 2022
Kl. 15:00
VSK Aarhus (2) Lisbjerg FC Vejlby/Risskov Centret
15
-
0
550682
fr
10-06 2022
Kl. 19:15
Hornslet IF VSK Aarhus (2) Hornslet Stadion
0
-
3
550684
11-06 2022
Kl. 13:00
Lisbjerg FC TRIF Lisbjerg Skole
Hjemmehold taberdømt
550681
11-06 2022
Kl. 14:00
Fuglebakken KFUM (1) Oversidder Ellehøjskolen
550679
to
16-06 2022
Kl. 19:30
Skødstrup SF I.F. Mols Studstrup Idrætsanlæg
10
-
1
550695
18-06 2022
Kl. 13:00
VSK Aarhus (2) Fuglebakken KFUM (1) Vejlby/Risskov Centret
1
-
5
550687
19-06 2022
Kl. 13:00
I.F. Mols Lisbjerg FC Mols Hallen
Udehold taberdømt
550696
19-06 2022
Kl. 13:00
Oversidder Skødstrup SF
550697
19-06 2022
Kl. 13:00
TRIF Hornslet IF TRIF Kunstgræsbane
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

De 11 bedste nr. 7 forbliver i  serie 4: Skallerup/Vennebjerg IF (pulje 48), Try/Thorshøj B (pulje 51), Vodskov IF (pulje 52), Aalborg Chang 2 (pulje 56), Kristrup B3 (pulje 72), Hasle B1 (pulje 77), Stavtrup IF (pulje 80), Brædstrup IF (pulje 84), Bjerre Herred Fodbold (pulje 85), Seest B (pulje 88), Kværs B (pulje 94).

Playoff kampe S3/S4 - se mere her

Log ind