MENU

U17 Drenge Øst 1 Forår (05) (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
191321
fr
25-03 2022
Kl. 19:30
Roskilde Bk 2 Lyngby Bk 2 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1 - 6
191277
26-03 2022
Kl. 14:00
FA 2000 Hørsholm-Usserød IK Jens Jessens Vej
1 - 2
191279
27-03 2022
Kl. 13:00
Ringsted IF B93 2 Ringsted Stadion
5 - 2
191275
27-03 2022
Kl. 14:00
Holbæk B&I Brøndbyernes IF 2 Holbæk Sportsby
2 - 1
191276
27-03 2022
Kl. 14:00
Frem GVI Kunst, Valby IP, Gl. Afdeling
2 - 5
191278
27-03 2022
Kl. 14:00
Vanløse FFB Vanløse Idrætspark
5 - 1
191326
fr
01-04 2022
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Vanløse Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
1 - 2
191370
fr
01-04 2022
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF 2 Ringsted IF Brøndby Stadion
2 - 1
191324
03-04 2022
Kl. 11:00
Lyngby Bk 2 Frem Lyngby Stadion
5 - 0
191369
03-04 2022
Kl. 13:00
FFB Holbæk B&I Frederikssund Stadion
0 - 3
191323
03-04 2022
Kl. 14:00
GVI FA 2000 GVI. Nymosen
2 - 2
191322
03-04 2022
Kl. 16:00
B93 2 Roskilde Bk 2 B 93 Svanemølleanlæg.
3 - 2
191376
fr
08-04 2022
Kl. 19:30
Roskilde Bk 2 Brøndbyernes IF 2 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
0 - 4
191375
09-04 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF FFB Ringsted Stadion
3 - 1
191373
09-04 2022
Kl. 14:00
FA 2000 Frem Jens Jessens Vej
7 - 1
191371
10-04 2022
Kl. 14:00
Holbæk B&I Hørsholm-Usserød IK Holbæk Sportsby
2 - 1
191402
fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK Ringsted IF Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
0 - 2
191404
fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF 2 B93 2 Brøndby Stadion
1 - 1
191378
24-04 2022
Kl. 11:00
Lyngby Bk 2 FA 2000 Lyngby Stadion
2 - 0
191403
24-04 2022
Kl. 13:00
FFB Roskilde Bk 2 Frederikssund Stadion
1 - 5
191379
24-04 2022
Kl. 14:00
Frem Vanløse Frem, Valby IP
2 - 3
191377
24-04 2022
Kl. 14:00
GVI Holbæk B&I GVI. Nymosen
1 - 2
191408
fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF 2 Lyngby Bk 2 Brøndby Stadion
2 - 4
191410
fr
29-04 2022
Kl. 19:30
Roskilde Bk 2 Hørsholm-Usserød IK Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3 - 0
191409
30-04 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF GVI Ringsted Stadion
4 - 1
191405
01-05 2022
Kl. 14:00
Holbæk B&I Frem Holbæk Sportsby
5 - 0
191407
01-05 2022
Kl. 14:00
Vanløse FA 2000 Vanløse Idrætspark
1 - 2
191406
01-05 2022
Kl. 16:00
B93 2 FFB B 93 Svanemølleanlæg.
7 - 1
191427
fr
06-05 2022
Kl. 18:30
Hørsholm-Usserød IK B93 2 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
0 - 0
191411
fr
06-05 2022
Kl. 19:00
GVI Roskilde Bk 2 GVI. Nymosen
3 - 1
191425
08-05 2022
Kl. 11:00
Lyngby Bk 2 Vanløse Lyngby Stadion
0 - 1
191428
08-05 2022
Kl. 12:00
FA 2000 Holbæk B&I Jens Jessens Vej
3 - 2
191426
08-05 2022
Kl. 14:00
Frem Ringsted IF Frem, Valby IP
2 - 2
192977
fr
13-05 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF 2 Hørsholm-Usserød IK Brøndby Stadion
1 - 2
192979
fr
13-05 2022
Kl. 12:00
Roskilde Bk 2 Frem Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2 - 1
192978
14-05 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF FA 2000 Ringsted Stadion
1 - 0
192976
15-05 2022
Kl. 13:00
FFB Lyngby Bk 2 Frederikssund Stadion
0 - 0
192973
15-05 2022
Kl. 14:00
Holbæk B&I Vanløse Holbæk Sportsby
1 - 0
192975
15-05 2022
Kl. 16:00
B93 2 GVI B 93 Svanemølleanlæg.
0 - 1
192986
on
18-05 2022
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK FFB Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
1 - 0
192985
to
19-05 2022
Kl. 18:00
Frem B93 2 Frem, Valby IP
1 - 1
192991
21-05 2022
Kl. 14:00
FA 2000 Roskilde Bk 2 Jens Jessens Vej
7 - 0
192983
22-05 2022
Kl. 11:00
Lyngby Bk 2 Holbæk B&I Lyngby Stadion
5 - 2
192982
22-05 2022
Kl. 14:00
GVI Brøndbyernes IF 2 GVI. Nymosen
4 - 4
192992
22-05 2022
Kl. 16:00
Vanløse Ringsted IF Vanløse Idrætspark
1 - 2
192996
28-05 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF Lyngby Bk 2 Ringsted Stadion
2 - 4
192999
28-05 2022
Kl. 12:00
FA 2000 Brøndbyernes IF 2 Jens Jessens Vej
5 - 2
192994
29-05 2022
Kl. 14:00
Vanløse B93 2 Vanløse Idrætspark
1 - 2
192997
29-05 2022
Kl. 14:00
GVI Hørsholm-Usserød IK GVI. Nymosen
4 - 1
192998
29-05 2022
Kl. 14:00
Frem FFB Frem, Valby IP
2 - 3
193000
29-05 2022
Kl. 14:00
Holbæk B&I Roskilde Bk 2 Holbæk Sportsby
3 - 2
193004
to
02-06 2022
Kl. 19:00
Hørsholm-Usserød IK Frem Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
3 - 3
193006 fr
03-06 2022
Kl. 18:30
Brøndbyernes IF 2 Vanløse Brøndby Stadion
0 - 2
193007
fr
03-06 2022
Kl. 19:30
Roskilde Bk 2 Ringsted IF Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3 - 1
193002
05-06 2022
Kl. 11:00
Lyngby Bk 2 GVI Lyngby Stadion
1 - 1
193005
05-06 2022
Kl. 13:00
FFB FA 2000 Frederikssund Stadion
1 - 8
193001
05-06 2022
Kl. 16:00
B93 2 Holbæk B&I B 93 Svanemølleanlæg.
0 - 4
191372
12-06 2022
Kl. 12:00
B93 2 Lyngby Bk 2 B 93 Svanemølleanlæg.
0 - 1
192972
12-06 2022
Kl. 13:00
FFB Brøndbyernes IF 2 Frederikssund Stadion
1 - 1
191374
12-06 2022
Kl. 14:00
Vanløse GVI Vanløse Idrætspark
4 - 2
193053
19-06 2022
Kl. 10:00
B93 2 FA 2000 B 93 Svanemølleanlæg.
1 - 4
193054
19-06 2022
Kl. 12:00
Roskilde Bk 2 Vanløse Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1 - 2
193009
19-06 2022
Kl. 12:00
Ringsted IF Holbæk B&I Ringsted Stadion
2 - 3
193050
19-06 2022
Kl. 12:00
FFB GVI Frederikssund Stadion
0 - 3
193051
19-06 2022
Kl. 12:00
Hørsholm-Usserød IK Lyngby Bk 2 Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
1 - 1
193052
19-06 2022
Kl. 12:00
Brøndbyernes IF 2 Frem Brøndby Stadion
4 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på turnering@dbukoebenhavn.dk

Husk at overholde flyttefrister på 5 dage før ny som oprindelig spilledato


Log ind