MENU

U16 Drenge Øst 1 Forår (06) (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
195827
09-04 2022
Kl. 15:00
LSF Skovshoved IF Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
0
-
5
195830
10-04 2022
Kl. 10:00
KB Fremad Valby Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
1
195831
on
20-04 2022
Kl. 19:00
Gladsaxe-Hero Virum-Sorgenfri Gladsaxe stadion Kunstgræs
1
-
1
195865
23-04 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby LSF Valby Idrætspark
3
-
2
195866
24-04 2022
Kl. 10:00
Skovshoved IF Oversidder Skovshoved I P
195834
24-04 2022
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri KB Virum Stadion
3
-
3
195868
24-04 2022
Kl. 12:00
B 1903 Gladsaxe-Hero B1903
2
-
3
195867
24-04 2022
Kl. 13:30
Lyngby Bk Karlslunde IF Lyngby Stadion
0
-
2
195869
30-04 2022
Kl. 12:00
LSF KB Smørum Idrætscenter
0
-
4
195870
30-04 2022
Kl. 12:00
Karlslunde IF Skovshoved IF Karlslunde Stadion
2
-
3
196204
30-04 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero Lyngby Bk Gladsaxe Stadion
4
-
0
196256
30-04 2022
Kl. 13:30
Oversidder Fremad Valby
196303
01-05 2022
Kl. 12:00
B 1903 Virum-Sorgenfri B1903
5
-
1
195829 on
04-05 2022
Kl. 18:00
Karlslunde IF B 1903 Karlslunde Stadion
0
-
5
196349
07-05 2022
Kl. 10:00
Skovshoved IF Gladsaxe-Hero Skovshoved I P
2
-
2
196346
07-05 2022
Kl. 12:00
KB Oversidder Kunst, KB, P. Bangs Vej
196348
07-05 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby Karlslunde IF Valby Idrætspark
3
-
2
196305
08-05 2022
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri LSF Virum Stadion
Hjemmehold taberdømt
196347
08-05 2022
Kl. 13:30
Lyngby Bk B 1903 Lyngby Stadion
2
-
2
196351 on
11-05 2022
Kl. 19:00
B 1903 Skovshoved IF B1903
2
-
5
196353
14-05 2022
Kl. 12:00
Gladsaxe-Hero Fremad Valby Gladsaxe Stadion
2
-
1
196352
14-05 2022
Kl. 13:30
Oversidder LSF
196350
14-05 2022
Kl. 15:00
Karlslunde IF KB Karlslunde Stadion
1
-
3
196354
15-05 2022
Kl. 13:30
Lyngby Bk Virum-Sorgenfri Lyngby Stadion
1
-
4
196415 to
19-05 2022
Kl. 19:00
LSF Karlslunde IF Smørum Idrætscenter
4
-
0
196357
21-05 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby B 1903 Valby Idrætspark
1
-
9
196416
21-05 2022
Kl. 12:00
KB Gladsaxe-Hero Kunst, KB, P. Bangs Vej
7
-
1
196355
22-05 2022
Kl. 10:00
Skovshoved IF Lyngby Bk Skovshoved I P
3
-
0
196356
22-05 2022
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri Oversidder Virum Stadion
196419
28-05 2022
Kl. 12:00
Karlslunde IF Oversidder Karlslunde Stadion
196426
29-05 2022
Kl. 10:00
Skovshoved IF Virum-Sorgenfri Skovshoved I P
4
-
2
196417
29-05 2022
Kl. 12:00
B 1903 KB B1903
1
-
2
196420
29-05 2022
Kl. 13:30
Lyngby Bk Fremad Valby Lyngby Stadion
1
-
3
196428 ti
07-06 2022
Kl. 18:30
Fremad Valby Skovshoved IF Valby Idrætspark
1
-
6
196437
on
08-06 2022
Kl. 18:30
Karlslunde IF Virum-Sorgenfri Karlslunde Stadion
2
-
2
196483 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Gladsaxe-Hero
196436 on
08-06 2022
Kl. 19:00
LSF B 1903 Smørum Idrætscenter
3
-
2
196435 on
08-06 2022
Kl. 19:15
KB Lyngby Bk Kunst, KB, P. Bangs Vej
7
-
1
196418
11-06 2022
Kl. 10:00
Gladsaxe-Hero LSF Gladsaxe Stadion
4
-
0
198975
11-06 2022
Kl. 14:00
Virum-Sorgenfri Fremad Valby Virum Stadion
4
-
1
196485
12-06 2022
Kl. 10:00
Skovshoved IF KB Skovshoved I P
2
-
1
195828
12-06 2022
Kl. 13:30
Oversidder Lyngby Bk
196486
on
15-06 2022
Kl. 18:30
Lyngby Bk LSF Lyngby Stadion
2
-
3
198976 to
16-06 2022
Kl. 18:30
Gladsaxe-Hero Karlslunde IF Gladsaxe Stadion
3
-
4
196487 fr
17-06 2022
Kl. 18:00
B 1903 Oversidder B1903
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Anmodning pr. mail/flytteformular fra hjemmeholdet til egen lokalunion om kampflytning skal rettes senest 5 dage før oprindelig som ny spilledato til:

DBU Sjælland v/Thomas Rasmussen på tler@dbusjaelland.dk
DBU København v/Martin Munk på turnering@dbukoebenhavn.dk

Husk at overholde flyttefrister på 5 dage før ny som oprindelig spilledato


Log ind