|
168984
|
lø12-03 2022
|
12:30
|
|
|
|
|
|
|
168986
|
sø13-03 2022
|
12:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
|
|
|
169017
|
on16-03 2022
|
18:45
|
|
|
Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
|
|
|
|
|
168988
|
fr18-03 2022
|
18:00
|
|
|
Ingstrup Efterskoles Kunstgræsbane
|
|
|
|
168990
|
lø19-03 2022
|
15:00
|
|
|
Gistrup kunstgræsanlæg
|
|
|
|
168985
|
ti22-03 2022
|
18:30
|
|
|
Ingstrup Efterskole
|
|
|
|
|
168989
|
on23-03 2022
|
18:30
|
|
|
Dana Cup Kunstgræs (Fortuna)
|
|
|
|
168992
|
lø26-03 2022
|
11:00
|
|
|
|
|
|
|
168993
|
lø26-03 2022
|
13:00
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
|
|
168995
|
ti29-03 2022
|
18:30
|
|
|
Hjørring Kunstgræsbane
|
|
|
|
|
168991
|
on30-03 2022
|
18:30
|
|
|
|
|
|
|
169000
|
fr01-04 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
168996
|
sø03-04 2022
|
13:00
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
|
|
169004
|
fr08-04 2022
|
18:30
|
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
|
|
|
169001
|
lø09-04 2022
|
12:30
|
|
|
|
|
|
|
169003
|
lø09-04 2022
|
13:00
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
UHT
|
|
|
169002
|
lø09-04 2022
|
15:15
|
|
|
Gistrup Idrætscenter
|
|
|
|
169006
|
ma18-04 2022
|
12:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
169008
|
ma18-04 2022
|
13:00
|
|
|
Kunstgræsbane Gug Boldklub
|
|
|
|
169007
|
ma18-04 2022
|
14:00
|
|
|
|
|
|
|
169012
|
ma18-04 2022
|
17:00
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
|
|
168997
|
to21-04 2022
|
18:00
|
|
|
Ingstrup Efterskoles Kunstgræsbane
|
|
|
|
169013
|
fr22-04 2022
|
19:00
|
|
|
Gistrup kunstgræsanlæg
|
|
|
|
169009
|
sø24-04 2022
|
13:00
|
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
|
|
|
169010
|
ti26-04 2022
|
19:00
|
|
|
Ingstrup Efterskoles Kunstgræsbane
|
|
|
|
169016
|
fr29-04 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
169014
|
lø30-04 2022
|
11:00
|
|
|
Gistrup Idrætscenter
|
|
|
|
168999
|
sø01-05 2022
|
13:00
|
|
|
Gistrup Idrætscenter
|
|
|
|
168987
|
ti03-05 2022
|
19:00
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
|
|
169018
|
lø07-05 2022
|
11:30
|
|
|
|
|
|
|
169019
|
sø08-05 2022
|
12:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
169021
|
sø08-05 2022
|
13:00
|
|
|
Skjøtt Arena (Gug B)
|
|
|
|
169020
|
sø08-05 2022
|
17:00
|
|
|
DRINX ARENA (Frederikshavn)
|
|
|
|
169022
|
fr13-05 2022
|
13:00
|
|
|
|
|
|
|
169025
|
fr13-05 2022
|
15:00
|
|
|
Gistrup Idrætscenter
|
|
|
|
169024
|
sø15-05 2022
|
12:00
|
|
|
Skjøtt Arena (Gug B)
|
|
|
|
169026
|
to19-05 2022
|
18:00
|
|
|
|
|
|
|
169027
|
to19-05 2022
|
19:00
|
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
|
|
|
169029
|
lø21-05 2022
|
13:00
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
|
|
169028
|
sø22-05 2022
|
12:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
|
|
168994
|
on25-05 2022
|
18:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
|
|
169033
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
169032
|
sø29-05 2022
|
14:00
|
|
|
Skjøtt Arena (Gug B)
|
HHT
|
|
|
169030
|
ti31-05 2022
|
19:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
|
|
169031
|
ti31-05 2022
|
19:00
|
|
|
Ingstrup Efterskoles Kunstgræsbane
|
|
|
|
169015
|
to02-06 2022
|
18:00
|
|
|
Skjøtt Arena (Gug B)
|
|
|
|
169005
|
lø04-06 2022
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
169036
|
lø04-06 2022
|
14:30
|
|
|
Gistrup Idrætscenter
|
|
|
|
169023
|
ti07-06 2022
|
19:00
|
|
|
Ingstrup Efterskoles Kunstgræsbane
|
|
|
|
169037
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Hjørring IF's Anlæg
|
|
|
|
169034
|
sø12-06 2022
|
13:00
|
|
|
M.A.R.S ARENA (Frederikshavn)
|
|
|
|
169035
|
ti14-06 2022
|
19:00
|
|
|
Ingstrup Efterskoles Kunstgræsbane
|
|
|
|
169385
|
fr17-06 2022
|
19:00
|
|
|
|
|
|
|
169038
|
sø19-06 2022
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
175930
|
sø19-06 2022
|
12:00
|
|
|
Aabybro Idrætscenter
|
|
|
|
176356
|
sø19-06 2022
|
12:00
|
|
|
Skjøtt Arena (Gug B)
|
|
|
Find info om rækken her.
Forårets U17 Drenge ombrydes ikke til efterårets turnering - Læs mere her.
Puljevinderen skal spille JM - Læs mere her.