MENU

U14 Piger Liga 1A (2008) 11M - forår 2022 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
285521
26-02 2022
Kl. 12:00
Vildbjerg/Ikast Kolding IF Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1 - 5
285475
fr
11-03 2022
Kl. 19:00
Team Odense Q Silkeborg IF Q Tarup/P. IF - Kunststofbane
7 - 2
285477
fr
11-03 2022
Kl. 19:00
AaB Dalum IF AaB's Anlæg
0 - 3
285478
13-03 2022
Kl. 13:00
Kolding IF Fortuna Hjørring Fynske Bank KunstNord
2 - 1
285476
on
16-03 2022
Kl. 18:30
Vildbjerg/Ikast IF Lyseng Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
2 - 1
285481
on
16-03 2022
Kl. 19:00
Silkeborg IF Q Kolding IF Marienlund Kunstgræs 2
1 - 4
285479
19-03 2022
Kl. 10:30
IF Lyseng Team Odense Q Lyseng Kunstgræs
3 - 2
285480
20-03 2022
Kl. 12:00
Fortuna Hjørring AaB Dana Cup Kunstgræs
2 - 1
285482
20-03 2022
Kl. 12:00
Dalum IF Vildbjerg/Ikast Dalum - Kunstgræsbane
3 - 2
285484
26-03 2022
Kl. 10:30
Kolding IF IF Lyseng Fynske Bank KunstNord
4 - 6
285483
27-03 2022
Kl. 11:00
Team Odense Q Dalum IF Tarup/P. IF - Kunststofbane
0 - 3
285485
27-03 2022
Kl. 11:00
AaB Vildbjerg/Ikast AaB's Anlæg
2 - 0
285486
27-03 2022
Kl. 16:00
Fortuna Hjørring Silkeborg IF Q Dana Cup Kunstgræs
6 - 0
285492
ti
29-03 2022
Kl. 18:30
Silkeborg IF Q IF Lyseng Marienlund Kunstgræs 2
2 - 0
285489
02-04 2022
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q AaB Marienlund Kunstgræs
2 - 1
285488
03-04 2022
Kl. 11:45
IF Lyseng Fortuna Hjørring Lyseng Idrætspark
2 - 5
285490
03-04 2022
Kl. 12:00
Dalum IF Kolding IF Dalum Stadion
0 - 4
285487
03-04 2022
Kl. 13:00
Vildbjerg/Ikast Team Odense Q Ikast FC Stadion Allé
5 - 3
285493
09-04 2022
Kl. 11:00
Kolding IF Vildbjerg/Ikast Fynske Bank Arena (kunst)
7 - 0
285491
09-04 2022
Kl. 15:00
Team Odense Q AaB Tarup/P. IF - Kunststofbane
2 - 1
285494
10-04 2022
Kl. 14:00
Fortuna Hjørring Dalum IF Dana Cup Kunstgræs
5 - 2
285501
16-04 2022
Kl. 11:00
Kolding IF AaB Fynske Bank Arena (kunst)
3 - 5
285497
ma
18-04 2022
Kl. 12:00
Dalum IF Silkeborg IF Q Dalum Stadion
1 - 4
285498
ma
18-04 2022
Kl. 12:00
Vildbjerg/Ikast Fortuna Hjørring Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1 - 0
285495
ma
18-04 2022
Kl. 13:00
Team Odense Q Kolding IF Tarup/P. IF - Kunststofbane
1 - 9
285496
on
20-04 2022
Kl. 19:00
AaB IF Lyseng AaB's Anlæg
0 - 1
285499
fr
22-04 2022
Kl. 19:00
Fortuna Hjørring Team Odense Q Landlyst Idrætsanlæg
5 - 1
285502
24-04 2022
Kl. 11:00
Silkeborg IF Q Vildbjerg/Ikast Søholt Idrætsanlæg
6 - 3
285500
on
27-04 2022
Kl. 18:30
IF Lyseng Dalum IF Lyseng Idrætspark
2 - 4
285505
30-04 2022
Kl. 12:00
Dalum IF AaB Dalum Stadion
1 - 3
285506
30-04 2022
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring Kolding IF Landlyst Idrætsanlæg
1 - 2
285503
30-04 2022
Kl. 14:00
Silkeborg IF Q Team Odense Q Søholt Idrætsanlæg
2 - 1
285504
ti
03-05 2022
Kl. 18:30
IF Lyseng Vildbjerg/Ikast Lyseng Idrætspark
3 - 2
285509
07-05 2022
Kl. 11:00
Kolding IF Silkeborg IF Q Fynske Bank KunstNord
4 - 1
285507
on
11-05 2022
Kl. 18:30
Team Odense Q IF Lyseng Tarup/P. IF - Kunststofbane
7 - 1
285508
on
11-05 2022
Kl. 19:00
AaB Fortuna Hjørring AaB's Anlæg
0 - 1
285510
on
11-05 2022
Kl. 19:00
Vildbjerg/Ikast Dalum IF Ikast FC Stadion Allé
3 - 2
285513
14-05 2022
Kl. 16:00
Vildbjerg/Ikast AaB Ikast FC Stadion Allé
0 - 2
285514
15-05 2022
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q Fortuna Hjørring Søholt Idrætsanlæg
1 - 2
285512
on
18-05 2022
Kl. 18:30
IF Lyseng Kolding IF Lyseng Idrætspark
1 - 8
285518
21-05 2022
Kl. 10:30
Kolding IF Dalum IF Fynske Bank Arena (kunst)
5 - 0
285516
21-05 2022
Kl. 13:00
Fortuna Hjørring IF Lyseng Landlyst Idrætsanlæg
7 - 1
285517
22-05 2022
Kl. 12:00
AaB Silkeborg IF Q AaB's Anlæg
1 - 0
285515
22-05 2022
Kl. 15:00
Team Odense Q Vildbjerg/Ikast Tarup/P. IF - Kunststofbane
3 - 2
285520
on
01-06 2022
Kl. 18:30
IF Lyseng Silkeborg IF Q Lyseng Idrætspark
1 - 2
285519
04-06 2022
Kl. 13:00
AaB Team Odense Q AaB's Anlæg
1 - 3
285522
ma
06-06 2022
Kl. 14:00
Dalum IF Fortuna Hjørring Dalum Stadion
2 - 2
285646
fr
10-06 2022
Kl. 19:00
Fortuna Hjørring Vildbjerg/Ikast Landlyst Idrætsanlæg
7 - 0
285644
11-06 2022
Kl. 10:10
IF Lyseng AaB Lyseng Idrætspark
3 - 1
285643
11-06 2022
Kl. 13:00
Kolding IF Team Odense Q Fynske Bank Arena (kunst)
9 - 2
285645
11-06 2022
Kl. 15:30
Silkeborg IF Q Dalum IF Søholt Idrætsanlæg
6 - 2
285511
on
15-06 2022
Kl. 17:30
Dalum IF Team Odense Q Dalum Stadion
0 - 6
285649
18-06 2022
Kl. 13:00
AaB Kolding IF AaB's Anlæg
0 - 5
285648
19-06 2022
Kl. 12:00
Dalum IF IF Lyseng Dalum Stadion
1 - 2
285650
19-06 2022
Kl. 13:00
Vildbjerg/Ikast Silkeborg IF Q Vildbjerg Sports- & Kulturcenter
1 - 2
285647
19-06 2022
Kl. 15:00
Team Odense Q Fortuna Hjørring Home Tarup Park
0 - 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Find info om rækken her.

Der er ingen ombrydning i denne række. 
- Der er fri tilmelding til alle efterårets pigerækker.

Log ind