MENU

Herre S2-kval - Forår 2022, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
828114
fr
01-04 2022
Kl. 18:15
ØB (2) Fraugde G & IF Dyrskuepladsen
2
-
5
828106
02-04 2022
Kl. 15:00
B67 Vindinge BK B 67-Parken
0
-
0
828105
03-04 2022
Kl. 11:00
KR 70 Munkebo BK Nymarkshallen
3
-
3
828107
03-04 2022
Kl. 11:00
Kerteminde BK Langeskov IF ALBANI Kerteminde Stadion
3
-
0
828104
ti
05-04 2022
Kl. 18:15
FC Avrasya Herrested-Ørbæk BK Risingskolen
3
-
0
828118
to
07-04 2022
Kl. 18:30
Munkebo BK B67 Munkebo Idrætscenter
2
-
2
828115
09-04 2022
Kl. 12:00
B1913 (2) FC Avrasya Campus Road
2
-
4
828116
10-04 2022
Kl. 11:00
Langeskov IF ØB (2) Langeskov Stadion
2
-
4
828117
10-04 2022
Kl. 11:00
Vindinge BK Kerteminde BK Vindinge Sportsplads
1
-
2
828166
10-04 2022
Kl. 11:00
Herrested-Ørbæk BK KR 70 Herrested Stadion
0
-
3
828167
10-04 2022
Kl. 11:00
Agedrup-Bullerup BK Fraugde G & IF Fjordager IF.s anlæg
2
-
2
828168
to
14-04 2022
Kl. 11:00
FC Avrasya Agedrup-Bullerup BK Risingskolen
5
-
2
828854
to
14-04 2022
Kl. 11:00
Fraugde G & IF Langeskov IF Fraugde Stadion
1
-
1
828850
16-04 2022
Kl. 12:00
KR 70 B1913 (2) Nymarkshallen
3
-
0
828103
on
20-04 2022
Kl. 18:30
Agedrup-Bullerup BK B1913 (2) Agedrup Skole
2
-
1
828855
fr
22-04 2022
Kl. 18:45
B1913 (2) B67 Campus Road
0
-
1
828859
23-04 2022
Kl. 13:00
Herrested-Ørbæk BK Kerteminde BK Herrested Stadion
1
-
7
828870
23-04 2022
Kl. 15:00
Agedrup-Bullerup BK Langeskov IF Agedrup Skole
2
-
3
828857
23-04 2022
Kl. 15:00
Vindinge BK Fraugde G & IF Vindinge Sportsplads
2
-
2
828858
23-04 2022
Kl. 15:00
Munkebo BK ØB (2) Munkebo Idrætscenter
5
-
3
828856
24-04 2022
Kl. 13:30
FC Avrasya KR 70 Risingskolen
3
-
2
828853
ti
26-04 2022
Kl. 18:45
ØB (2) Vindinge BK ØB.s Anlæg
4
-
5
828871
fr
29-04 2022
Kl. 18:45
KR 70 Agedrup-Bullerup BK Nymarkshallen
4
-
2
828875
fr
29-04 2022
Kl. 18:45
Fraugde G & IF Munkebo BK Fraugde Stadion
1
-
5
828876 fr
29-04 2022
Kl. 18:45
Langeskov IF Vindinge BK Langeskov Stadion
3
-
4
828872
30-04 2022
Kl. 15:00
B67 FC Avrasya B 67-Parken
2
-
0
828874
01-05 2022
Kl. 11:00
ØB (2) Herrested-Ørbæk BK ØB.s Anlæg
Udehold taberdømt
828879
to
05-05 2022
Kl. 18:45
KR 70 B67 Nymarkshallen
1
-
1
828877
fr
06-05 2022
Kl. 18:45
B1913 (2) ØB (2) Campus Road
2
-
5
828880
fr
06-05 2022
Kl. 18:45
Munkebo BK Langeskov IF Munkebo Idrætscenter
3
-
1
828881 fr
06-05 2022
Kl. 18:45
Herrested-Ørbæk BK Fraugde G & IF Herrested Stadion
Hjemmehold taberdømt
828882
08-05 2022
Kl. 10:30
Agedrup-Bullerup BK Vindinge BK Agedrup Skole
3
-
0
828878
08-05 2022
Kl. 11:00
FC Avrasya Kerteminde BK Risingskolen
2
-
5
828851 ti
10-05 2022
Kl. 18:45
B67 Herrested-Ørbæk BK B 67-Parken
Udehold taberdømt
828873 to
12-05 2022
Kl. 18:45
Kerteminde BK B1913 (2) ALBANI Kerteminde Stadion
Udehold taberdømt
828891
14-05 2022
Kl. 15:00
B67 Agedrup-Bullerup BK B 67-Parken
1
-
3
828896
14-05 2022
Kl. 15:00
Kerteminde BK KR 70 ALBANI Kerteminde Stadion
1
-
1
828898
14-05 2022
Kl. 15:00
Fraugde G & IF B1913 (2) Fraugde Stadion
Udehold taberdømt
828899
14-05 2022
Kl. 15:00
Langeskov IF Herrested-Ørbæk BK Langeskov Stadion
Udehold taberdømt
828925
14-05 2022
Kl. 15:00
Vindinge BK Munkebo BK Vindinge Sportsplads
1
-
4
828897
ti
17-05 2022
Kl. 18:45
ØB (2) FC Avrasya ØB.s Anlæg
2
-
5
828929
fr
20-05 2022
Kl. 18:45
B67 Kerteminde BK B 67-Parken
0
-
1
828931
fr
20-05 2022
Kl. 18:45
Agedrup-Bullerup BK Munkebo BK Agedrup Skole
2
-
2
828930
21-05 2022
Kl. 13:00
Herrested-Ørbæk BK Vindinge BK Herrested Stadion
Hjemmehold taberdømt
828928
21-05 2022
Kl. 14:00
KR 70 ØB (2) Nymarkshallen
3
-
2
828926
21-05 2022
Kl. 15:00
B1913 (2) Langeskov IF Campus Road
1
-
4
828936 fr
27-05 2022
Kl. 18:45
Vindinge BK B1913 (2) Vindinge Sportsplads
4
-
1
828937 fr
27-05 2022
Kl. 18:45
Munkebo BK Herrested-Ørbæk BK Munkebo Idrætscenter
Udehold taberdømt
828932
29-05 2022
Kl. 11:00
Kerteminde BK Agedrup-Bullerup BK ALBANI Kerteminde Stadion
8
-
2
828935
29-05 2022
Kl. 11:00
Langeskov IF FC Avrasya Langeskov Stadion
2
-
3
828934
29-05 2022
Kl. 13:00
Fraugde G & IF KR 70 Fraugde Stadion
2
-
0
828933
to
02-06 2022
Kl. 18:45
ØB (2) B67 ØB.s Anlæg
1
-
6
828927
fr
03-06 2022
Kl. 18:45
FC Avrasya Fraugde G & IF Risingskolen
1
-
3
828852
04-06 2022
Kl. 11:00
Kerteminde BK Munkebo BK ALBANI Kerteminde Stadion
4
-
3
828940 to
09-06 2022
Kl. 18:45
KR 70 Langeskov IF Nymarkshallen
5
-
1
828941
fr
10-06 2022
Kl. 18:45
B67 Fraugde G & IF B 67-Parken
2
-
1
828942 fr
10-06 2022
Kl. 18:45
Kerteminde BK ØB (2) ALBANI Kerteminde Stadion
Udehold taberdømt
828938
12-06 2022
Kl. 11:00
B1913 (2) Munkebo BK Campus Road
4
-
6
828939
12-06 2022
Kl. 11:00
FC Avrasya Vindinge BK Risingskolen
1
-
5
828943
12-06 2022
Kl. 11:00
Agedrup-Bullerup BK Herrested-Ørbæk BK Agedrup Skole
Udehold taberdømt
828944
18-06 2022
Kl. 15:00
ØB (2) Agedrup-Bullerup BK ØB.s Anlæg
Hjemmehold taberdømt
828945
18-06 2022
Kl. 15:00
Fraugde G & IF Kerteminde BK Fraugde Stadion
1
-
2
828946
18-06 2022
Kl. 15:00
Langeskov IF B67 Langeskov Stadion
0
-
0
828947
18-06 2022
Kl. 15:00
Vindinge BK KR 70 Vindinge Sportsplads
3
-
0
828948
18-06 2022
Kl. 15:00
Munkebo BK FC Avrasya Munkebo Idrætscenter
2
-
2
829247
18-06 2022
Kl. 15:00
Herrested-Ørbæk BK B1913 (2) Herrested Stadion
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

02.05.22: Herrested-Ørbæk BK trukket.

 

Log ind