MENU

Serie 5 - Forår, Pulje 4 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
774014
03-04 2022
Kl. 10:00
B. 77, Rødovre (2) Brøndbyernes IF (2) Espelunden Kunstgræs
5
-
2
774017
03-04 2022
Kl. 12:00
FC Jonstrup (1) AB Stavnsholt
2
-
4
774019
03-04 2022
Kl. 12:00
Kontra BK (1) Brede IF Brøndbyvester Skole
Udehold taberdømt
774015
03-04 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC Egevoldens Idræts Club Herstedøster Stadion
3
-
3
774022
10-04 2022
Kl. 11:00
AB Herstedøster IC Akademisk Boldklub
Udehold taberdømt
774024
10-04 2022
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Kontra BK (1) Brøndby Stadion
3
-
6
774025
10-04 2022
Kl. 14:00
Vestegnen FK (2) B. 77, Rødovre (2) Vallensbæk Idrætscenter
2
-
1
774102 ma
18-04 2022
Kl. 12:00
Nerashté, Ballerup Brøndbyernes IF (2) Damgårdsparken, Ballerup
2
-
1
774103
ma
18-04 2022
Kl. 12:00
Kontra BK (1) Vestegnen FK (2) Brøndbyvester Skole
1
-
3
774026
ma
18-04 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC Kontra BK (2) Herstedøster Stadion
3
-
2
774105
24-04 2022
Kl. 10:00
B. 77, Rødovre (2) Kontra BK (1) Valhøj Skole
7
-
2
774106
24-04 2022
Kl. 11:00
AB Orient GI Akademisk Boldklub
5
-
2
774108
24-04 2022
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) FC Jonstrup (1) Brøndby Stadion
4
-
6
774107
24-04 2022
Kl. 12:30
Kontra BK (2) Egevoldens Idræts Club Brøndbyvester Skole
3
-
5
774104
24-04 2022
Kl. 13:00
Brede IF Herstedøster IC Brede Idrætsplads
3
-
0
774109
24-04 2022
Kl. 14:00
Vestegnen FK (2) Nerashté, Ballerup Vallensbæk Idrætscenter
4
-
3
774020 on
27-04 2022
Kl. 18:30
Brede IF Nerashté, Ballerup Brede Idrætsplads
1
-
1
774111
30-04 2022
Kl. 13:00
Orient GI Kontra BK (1) Islev Skole
2
-
7
774112
01-05 2022
Kl. 11:00
Egevoldens Idræts Club Brede IF Avedøre Skole
Udehold taberdømt
774113
01-05 2022
Kl. 11:00
FC Jonstrup (1) Vestegnen FK (2) Jonstrupvangvej
4
-
5
774114
01-05 2022
Kl. 11:00
AB Kontra BK (2) Akademisk Boldklub
8
-
1
774115
01-05 2022
Kl. 12:00
Nerashté, Ballerup B. 77, Rødovre (2) Damgårdsparken, Ballerup
5
-
3
774018
on
04-05 2022
Kl. 18:30
Nerashté, Ballerup Kontra BK (2) Damgårdsparken, Ballerup
4
-
3
774110
to
05-05 2022
Kl. 19:45
Brøndbyernes IF (2) Herstedøster IC Brøndby Stadion
2
-
7
774117
08-05 2022
Kl. 10:00
B. 77, Rødovre (2) FC Jonstrup (1) Valhøj Skole
3
-
5
774120
08-05 2022
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Egevoldens Idræts Club Brøndby Stadion
2
-
2
774116
08-05 2022
Kl. 11:00
Brede IF AB Brede Idrætsplads
0
-
3
774119
08-05 2022
Kl. 12:00
Kontra BK (1) Nerashté, Ballerup Brøndbyvester Skole
1
-
3
774121
08-05 2022
Kl. 14:00
Vestegnen FK (2) Herstedøster IC Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt
774118
08-05 2022
Kl. 14:00
Kontra BK (2) Orient GI Brøndbyvester Skole
3
-
1
774023
on
11-05 2022
Kl. 18:00
Kontra BK (2) FC Jonstrup (1) Brøndbyvester Skole
3
-
6
774099
on
11-05 2022
Kl. 18:30
B. 77, Rødovre (2) Orient GI Valhøj Skole
2
-
3
774124
14-05 2022
Kl. 12:00
Orient GI Nerashté, Ballerup Islev Skole
2
-
1
774127
15-05 2022
Kl. 11:00
Egevoldens Idræts Club Vestegnen FK (2) Avedøre Skole
2
-
3
774128
15-05 2022
Kl. 11:00
FC Jonstrup (1) Kontra BK (1) Jonstrupvangvej
4
-
1
774129
15-05 2022
Kl. 11:00
AB Brøndbyernes IF (2) Akademisk Boldklub
11
-
0
774130
15-05 2022
Kl. 12:30
Kontra BK (2) Brede IF Brøndbyvester Skole
Udehold taberdømt
774122
15-05 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC B. 77, Rødovre (2) Herstedøster Stadion
4
-
4
774101 on
18-05 2022
Kl. 18:00
FC Jonstrup (1) Brede IF Jonstrupvangvej
2
-
1
774132
22-05 2022
Kl. 10:00
B. 77, Rødovre (2) Egevoldens Idræts Club Valhøj Skole
0
-
5
774131
22-05 2022
Kl. 11:00
Brede IF Orient GI Brede Idrætsplads
Hjemmehold taberdømt
774135
22-05 2022
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Kontra BK (2) Brøndby Stadion
2
-
3
774133
22-05 2022
Kl. 12:00
Nerashté, Ballerup FC Jonstrup (1) Damgårdsparken, Ballerup
2
-
4
774134
22-05 2022
Kl. 12:00
Kontra BK (1) Herstedøster IC Brøndbyvester Skole
Udehold taberdømt
774136
22-05 2022
Kl. 14:00
Vestegnen FK (2) AB Vallensbæk Idrætscenter
0
-
4
774100 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Egevoldens Idræts Club AB Avedøre Stadion
Hjemmehold taberdømt
774016
to
26-05 2022
Kl. 14:00
Orient GI Vestegnen FK (2) Islev Skole
2
-
3
774140
29-05 2022
Kl. 11:00
Egevoldens Idræts Club Kontra BK (1) Avedøre Skole
5
-
2
774141
29-05 2022
Kl. 11:00
AB B. 77, Rødovre (2) Akademisk Boldklub
Udehold taberdømt
774152
29-05 2022
Kl. 12:30
Kontra BK (2) Vestegnen FK (2) Brøndbyvester Skole
0
-
4
774138
29-05 2022
Kl. 13:30
Herstedøster IC Nerashté, Ballerup Herstedøster Stadion
Hjemmehold taberdømt
774139
29-05 2022
Kl. 15:00
Orient GI FC Jonstrup (1) Islev Skole
Hjemmehold taberdømt
774157
04-06 2022
Kl. 13:00
Orient GI Brøndbyernes IF (2) Islev Skole
Udehold taberdømt
774153
05-06 2022
Kl. 10:00
B. 77, Rødovre (2) Kontra BK (2) Valhøj Skole
1
-
2
774154
05-06 2022
Kl. 11:00
FC Jonstrup (1) Herstedøster IC Jonstrupvangvej
6
-
4
774155
05-06 2022
Kl. 12:00
Nerashté, Ballerup Egevoldens Idræts Club Damgårdsparken, Ballerup
1
-
1
774156
05-06 2022
Kl. 12:00
Kontra BK (1) AB Brøndbyvester Skole
Hjemmehold taberdømt
774158
05-06 2022
Kl. 14:00
Vestegnen FK (2) Brede IF Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt
774021
on
08-06 2022
Kl. 19:00
Egevoldens Idræts Club Orient GI Avedøre Stadion
6
-
3
774137 on
08-06 2022
Kl. 19:30
Brede IF Brøndbyernes IF (2) Brede Idrætsplads
Hjemmehold taberdømt
774159
12-06 2022
Kl. 11:00
Brede IF B. 77, Rødovre (2) Brede Idrætsplads
Hjemmehold taberdømt
774161
12-06 2022
Kl. 11:00
Egevoldens Idræts Club FC Jonstrup (1) Avedøre Skole
1
-
2
774162
12-06 2022
Kl. 11:00
AB Nerashté, Ballerup Akademisk Boldklub
Udehold taberdømt
774164
12-06 2022
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF (2) Vestegnen FK (2) Brøndby Stadion
2
-
4
774163
12-06 2022
Kl. 12:30
Kontra BK (2) Kontra BK (1) Brøndbyvester Skole
4
-
4
774160
ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Herstedøster IC Orient GI Herstedøster Stadion
3
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning:  

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2
kamp 2 Vinder pulje 5 - Vinder pulje 7

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 8
kamp 5: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 6
kamp 6: Vinder pulje 9 - Vinder pulje 10

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 5

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind