MENU

U16 Drenge 2 (06) Forår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
869038
fr
01-04 2022
Kl. 18:00
Tølløse BK Køge BK Tølløse Stadion
0 - 2
869036
02-04 2022
Kl. 11:00
Store Heddinge BK TFC Odsherred St. Heddinge Stadion
2 - 2
869035
03-04 2022
Kl. 12:00
Roskilde Boldklub Fløng-Hedehusene Roskilde Idrætspark
4 - 1
869390
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Køge BK Store Heddinge BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2 - 0
869386
09-04 2022
Kl. 10:00
Fløng-Hedehusene Kalundborg GB Hedehusene idrætspark Kunstgræs
0 - 5
869245
09-04 2022
Kl. 11:30
Tune IF Tølløse BK Tune Stadion Kunstgræs
5 - 1
869387
09-04 2022
Kl. 12:30
TFC Odsherred Roskilde Boldklub Vig Idrætscenter
1 - 1
869367
10-04 2022
Kl. 12:00
Herlufsholm GF Haslev FC SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1 - 3
869395 fr
22-04 2022
Kl. 18:00
Tølløse BK Store Heddinge BK Tølløse Stadion
2 - 1
869392
fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Kalundborg GB TFC Odsherred Munkesø Stadion
1 - 2
869394
23-04 2022
Kl. 12:15
Haslev FC Fløng-Hedehusene HFC's Klubhus
9 - 0
869391
24-04 2022
Kl. 12:00
Tune IF Herlufsholm GF Tune Stadion
3 - 2
869393
24-04 2022
Kl. 13:00
Roskilde Boldklub Køge BK Roskilde Idrætspark
4 - 3
869397
30-04 2022
Kl. 11:00
Fløng-Hedehusene Tune IF Hedehusene Idrætspark
7 - 3
869398
30-04 2022
Kl. 11:00
Store Heddinge BK Roskilde Boldklub St. Heddinge Stadion
Udehold taberdømt
869399
30-04 2022
Kl. 12:30
TFC Odsherred Haslev FC Vig Idrætscenter
0 - 3
869396
01-05 2022
Kl. 12:00
Herlufsholm GF Tølløse BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
2 - 0
869401
to
05-05 2022
Kl. 18:00
Tune IF TFC Odsherred Tune Stadion
2 - 4
869402
to
05-05 2022
Kl. 18:30
Kalundborg GB Store Heddinge BK Munkesø Stadion
4 - 2
869403
07-05 2022
Kl. 12:00
Fløng-Hedehusene Herlufsholm GF Fløng Idrætsanlæg
0 - 1
869404
07-05 2022
Kl. 15:00
Haslev FC Køge BK HFC's Klubhus
5 - 1
869405
08-05 2022
Kl. 13:00
Tølløse BK Roskilde Boldklub Tølløse Stadion
2 - 0
869410
to
12-05 2022
Kl. 18:30
Køge BK Tune IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
7 - 1
869407
14-05 2022
Kl. 11:00
Fløng-Hedehusene Tølløse BK Hedehusene Idrætspark
5 - 2
869408
14-05 2022
Kl. 11:00
Store Heddinge BK Haslev FC St. Heddinge Stadion
3 - 1
869409
14-05 2022
Kl. 11:00
TFC Odsherred Herlufsholm GF Vig Idrætscenter
3 - 2
869406
15-05 2022
Kl. 13:00
Roskilde Boldklub Kalundborg GB Roskilde Idrætspark
3 - 1
869411
to
19-05 2022
Kl. 18:30
Tune IF Store Heddinge BK Tune Stadion Kunstgræs
1 - 5
869415
fr
20-05 2022
Kl. 18:00
Tølløse BK Kalundborg GB Tølløse Stadion
1 - 1
869414
21-05 2022
Kl. 12:15
Haslev FC Roskilde Boldklub HFC's Klubhus
Udehold taberdømt
869412
22-05 2022
Kl. 12:00
Herlufsholm GF Køge BK SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
9 - 9
869413 ma
23-05 2022
Kl. 18:30
Fløng-Hedehusene TFC Odsherred Hedehusene Idrætspark
0 - 1
869419 fr
27-05 2022
Kl. 18:00
Tølløse BK TFC Odsherred Tølløse Stadion
2 - 5
869420
fr
27-05 2022
Kl. 18:30
Køge BK Fløng-Hedehusene Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3 - 7
869416
28-05 2022
Kl. 13:00
Kalundborg GB Haslev FC Munkesø Stadion
2 - 7
869417
29-05 2022
Kl. 10:00
Roskilde Boldklub Tune IF Roskilde Idrætspark
5 - 1
869037 on
01-06 2022
Kl. 18:30
Haslev FC Tune IF HFC's Klubhus
6 - 1
869400 to
02-06 2022
Kl. 18:30
Køge BK Kalundborg GB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Udehold taberdømt
869418
04-06 2022
Kl. 11:00
Store Heddinge BK Herlufsholm GF St. Heddinge Stadion
4 - 2
869425 to
09-06 2022
Kl. 19:00
TFC Odsherred Køge BK Vig Idrætscenter
7 - 0
869421
11-06 2022
Kl. 10:00
Tune IF Kalundborg GB Tune Stadion
6 - 3
869423
11-06 2022
Kl. 11:00
Fløng-Hedehusene Store Heddinge BK Hedehusene Idrætspark
2 - 0
869424
11-06 2022
Kl. 12:15
Haslev FC Tølløse BK HFC's Klubhus
7 - 1
869422
12-06 2022
Kl. 12:00
Herlufsholm GF Roskilde Boldklub SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1 - 1
869034
18-06 2022
Kl. 12:15
Kalundborg GB Herlufsholm GF Munkesø Stadion
4 - 4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Finale
Søndag den 19. juni kl. 10.00 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2 

Log ind