|
872267
|
lø02-04 2022
|
10:00
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
872268
|
lø02-04 2022
|
10:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
|
872484
|
ma04-04 2022
|
18:30
|
|
|
Lejrehallen Kunstbanen
|
|
|
|
|
872502
|
lø09-04 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
872503
|
sø10-04 2022
|
11:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
872504
|
lø23-04 2022
|
10:00
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
|
872506
|
lø23-04 2022
|
11:15
|
|
|
Gørlevhallen
|
|
|
|
872505
|
sø24-04 2022
|
10:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
872501
|
ti26-04 2022
|
18:30
|
|
|
Munkesø Stadion
|
|
|
|
872508
|
to28-04 2022
|
18:30
|
|
|
Munkesø Stadion
|
|
|
|
|
872507
|
lø30-04 2022
|
13:30
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
872509
|
sø01-05 2022
|
10:00
|
|
|
Kirke Hyllinge Stadion
|
|
|
|
872510
|
lø07-05 2022
|
10:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
872520
|
lø07-05 2022
|
13:00
|
|
|
Hønghallen
|
|
|
|
872519
|
lø07-05 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
872523
|
ti10-05 2022
|
18:45
|
|
|
Hønghallen
|
|
|
|
872521
|
to12-05 2022
|
18:30
|
|
|
Munkesø Stadion
|
|
|
|
872522
|
lø14-05 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
872524
|
ti17-05 2022
|
18:30
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
872525
|
lø21-05 2022
|
10:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
872526
|
lø21-05 2022
|
10:00
|
|
|
Kirke Hyllinge Stadion
|
|
|
|
872527
|
on25-05 2022
|
18:30
|
|
|
Munkesø Stadion
|
|
|
|
872528
|
lø28-05 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
872532
|
on01-06 2022
|
18:00
|
|
|
Hønghallen
|
|
|
|
872530
|
lø04-06 2022
|
10:00
|
|
|
Holbæk Sportsby
|
|
|
|
872531
|
lø04-06 2022
|
13:30
|
|
|
|
|
|
|
872535
|
on08-06 2022
|
18:00
|
|
|
Kirke Hyllinge Stadion
|
HHT
|
|
|
872533
|
lø11-06 2022
|
10:00
|
|
|
Viby Idrætsanlæg
|
|
|
|
872534
|
lø11-06 2022
|
11:00
|
|
|
Munkesø Stadion
|
|
|
|
872529
|
ma13-06 2022
|
18:00
|
|
|
Kirke Hyllinge Stadion
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne samt bedste 2´er spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Ølstykke.
Semifinaler 18. juni kl. 10.00 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Bedste 2´er
Kamp 2: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 13.30 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2