MENU

U13 Drenge 8-mands 4 (09) Forår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
736289
17-04 2022
Kl. 11:00
Ølstykke FC Allerød Fodbold Klub Ølstykke Stadion
Udehold taberdømt
736296 ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Oversidder Ølstykke FC
736295 on
20-04 2022
Kl. 17:30
Allerød Fodbold Klub Farum BK Allerød Idrætspark
3
-
3
736293 on
20-04 2022
Kl. 18:00
Værløse BK Frederikssund FB Værløse Stadion
2
-
0
736294
24-04 2022
Kl. 11:15
Bagsværd BK IF Skjold Birkerød Bagsværd Stadion Kunstgræs
5
-
2
736304 on
27-04 2022
Kl. 18:00
Stenløse BK Ølstykke FC Stenløse Stadion
5
-
3
736299
30-04 2022
Kl. 10:00
Farum BK Oversidder Farum Park
736298
30-04 2022
Kl. 14:15
IF Skjold Birkerød Allerød Fodbold Klub Birkerød Stadion
2
-
6
736292
01-05 2022
Kl. 10:00
Brede IF Stenløse BK Brede Idrætsplads
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
736303
ma
02-05 2022
Kl. 17:30
Frederikssund FB Bagsværd BK Frederikssund Stadion
4
-
3
736309 ti
03-05 2022
Kl. 18:00
Oversidder IF Skjold Birkerød
736308 on
04-05 2022
Kl. 17:30
Allerød Fodbold Klub Frederikssund FB Allerød Idrætspark
1
-
5
736305 on
04-05 2022
Kl. 18:00
Værløse BK Stenløse BK Værløse Stadion
3
-
6
736307 to
05-05 2022
Kl. 18:00
Ølstykke FC Farum BK Ølstykke Stadion Kunstgræs
3
-
2
736306
07-05 2022
Kl. 12:30
Bagsværd BK Brede IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
7
-
2
736315 ma
09-05 2022
Kl. 17:30
Frederikssund FB Oversidder Frederikssund Stadion
736314
on
11-05 2022
Kl. 18:00
Værløse BK Bagsværd BK Værløse Stadion
5
-
4
736316 on
11-05 2022
Kl. 18:00
Stenløse BK Farum BK Stenløse Stadion
3
-
1
736311 on
11-05 2022
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Ølstykke FC Birkerød Stadion
1
-
3
736291
14-05 2022
Kl. 12:00
Stenløse BK Oversidder Stenløse Stadion
736288
ma
16-05 2022
Kl. 17:00
Farum BK Bagsværd BK Farum Park
4
-
7
736310
ma
16-05 2022
Kl. 17:45
Brede IF Allerød Fodbold Klub Brede Idrætsplads
3
-
0
736321 ti
17-05 2022
Kl. 18:00
Oversidder Brede IF
736320 on
18-05 2022
Kl. 17:30
Allerød Fodbold Klub Værløse BK Allerød Idrætspark
1
-
2
736319 on
18-05 2022
Kl. 18:00
Ølstykke FC Frederikssund FB Ølstykke Stadion Kunstgræs
2
-
4
736317
21-05 2022
Kl. 10:00
Farum BK IF Skjold Birkerød Farum Park
Udehold taberdømt
736290
21-05 2022
Kl. 13:00
Frederikssund FB Brede IF Frederikssund Stadion
3
-
0
736318
22-05 2022
Kl. 14:00
Bagsværd BK Stenløse BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
6
-
2
736325 ma
23-05 2022
Kl. 17:30
Frederikssund FB Farum BK Frederikssund Stadion
7
-
2
736297 ma
23-05 2022
Kl. 17:45
Brede IF Værløse BK Brede Idrætsplads
1
-
3
736323 ma
23-05 2022
Kl. 18:00
Værløse BK Oversidder Værløse Stadion
736326 on
25-05 2022
Kl. 18:00
Stenløse BK IF Skjold Birkerød Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
736322
28-05 2022
Kl. 10:00
Brede IF Ølstykke FC Brede Idrætsplads
Udehold taberdømt
736324 ti
31-05 2022
Kl. 18:00
Allerød Fodbold Klub Bagsværd BK Allerød Idrætspark
1
-
3
736355 ti
31-05 2022
Kl. 18:00
Oversidder Bagsværd BK
736327 ti
31-05 2022
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød Frederikssund FB Birkerød Stadion
1
-
2
736354 on
01-06 2022
Kl. 18:00
Stenløse BK Allerød Fodbold Klub Stenløse Stadion
5
-
3
736329 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Ølstykke FC Værløse BK Ølstykke Stadion Kunstgræs
1
-
5
736328
04-06 2022
Kl. 10:00
Farum BK Brede IF Farum Park
1
-
2
736287
04-06 2022
Kl. 11:00
IF Skjold Birkerød Værløse BK Birkerød Stadion
1
-
5
739957
05-06 2022
Kl. 12:30
Bagsværd BK Ølstykke FC Bagsværd Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
739956 on
08-06 2022
Kl. 17:30
Værløse BK Farum BK Værløse Stadion
1
-
1
739958 on
08-06 2022
Kl. 17:30
Frederikssund FB Stenløse BK Frederikssund Stadion
3
-
7
739959 on
08-06 2022
Kl. 17:30
Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
739955 on
08-06 2022
Kl. 18:30
Brede IF IF Skjold Birkerød Brede Idrætsplads
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 12. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 6
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 4

Finale samt 3-4 plads lørdag den 18. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4

Log ind