MENU

8-Kvindesenior 1 - Forår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
796884 ma
11-04 2022
Kl. 19:30
Bagsværd BK (1) BSF Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
4
796883
on
13-04 2022
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Røde Stjerne BK (1) Sportspladsen i Syd
0
-
2
797022 on
13-04 2022
Kl. 18:30
Ejby IF 1968 Herstedøster IC Ejby Friluftscenter
Udehold taberdømt
797026 ti
19-04 2022
Kl. 18:30
BSF Albertslund BS 72 Ballerup Idrætspark
2
-
2
797028 ti
19-04 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC Vallensbæk IF Herstedøster Stadion
1
-
4
797027 on
20-04 2022
Kl. 18:30
Måløv BK Bagsværd BK (1) Måløv Idrætspark
1
-
2
797023 on
20-04 2022
Kl. 19:00
Lejerbo BK Ejby IF 1968 Gungehusskolen
1
-
2
797025
23-04 2022
Kl. 10:30
Røde Stjerne BK (1) Fløng-Hedehusene Roskilde IC (Darup)
0
-
3
797029 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Lejerbo BK Røde Stjerne BK (1) Gungehusskolen
1
-
3
797030 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Albertslund BS 72 Måløv BK Sportspladsen i Syd
1
-
0
797032
on
27-04 2022
Kl. 19:00
Fløng-Hedehusene BSF Hedehusene Idrætspark
6
-
1
797031
on
27-04 2022
Kl. 19:15
Bagsværd BK (1) Herstedøster IC Bagsværd Stadion Kunstgræs
3
-
1
797033 to
28-04 2022
Kl. 18:30
Ejby IF 1968 Vallensbæk IF Ejby Friluftscenter
2
-
0
797035 ti
03-05 2022
Kl. 18:30
BSF Lejerbo BK Ballerup Idrætspark
4
-
1
797038 ti
03-05 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC Albertslund BS 72 Herstedøster Stadion
1
-
3
797037
on
04-05 2022
Kl. 18:30
Måløv BK Fløng-Hedehusene Måløv Idrætspark
1
-
3
797034
07-05 2022
Kl. 10:30
Røde Stjerne BK (1) Ejby IF 1968 Roskilde IC (Darup)
3
-
1
797036
08-05 2022
Kl. 11:30
Vallensbæk IF Bagsværd BK (1) Vallensbæk Idrætscenter
2
-
0
797021
ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Fløng-Hedehusene Lejerbo BK Hedehusene idrætspark Kunstgræs
10
-
2
797039 on
11-05 2022
Kl. 19:00
Lejerbo BK Måløv BK Gungehusskolen
3
-
1
797040
on
11-05 2022
Kl. 19:00
Albertslund BS 72 Vallensbæk IF Sportspladsen i Syd
1
-
0
797042
on
11-05 2022
Kl. 19:00
Fløng-Hedehusene Herstedøster IC Hedehusene Idrætspark
11
-
0
797043 to
12-05 2022
Kl. 18:30
Ejby IF 1968 Bagsværd BK (1) Ejby Friluftscenter
0
-
0
797041 to
12-05 2022
Kl. 18:45
Røde Stjerne BK (1) BSF Roskilde IC (Darup)
2
-
2
796885
15-05 2022
Kl. 12:00
Vallensbæk IF Måløv BK Vallensbæk Idrætscenter
Udehold taberdømt
797045 ti
17-05 2022
Kl. 18:30
BSF Ejby IF 1968 Ballerup Idrætspark
1
-
0
797048 ti
17-05 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC Lejerbo BK Herstedøster Stadion
3
-
5
797047 on
18-05 2022
Kl. 18:30
Måløv BK Røde Stjerne BK (1) Måløv Idrætspark
0
-
1
797044
on
18-05 2022
Kl. 19:30
Bagsværd BK (1) Albertslund BS 72 Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
2
797046
to
19-05 2022
Kl. 19:00
Vallensbæk IF Fløng-Hedehusene Vallensbæk Idrætscenter
1
-
8
797051 ma
23-05 2022
Kl. 18:30
BSF Måløv BK Ballerup Idrætspark
2
-
0
797053 on
25-05 2022
Kl. 18:30
Ejby IF 1968 Albertslund BS 72 Ejby Friluftscenter
0
-
2
797050
28-05 2022
Kl. 10:30
Røde Stjerne BK (1) Herstedøster IC Roskilde IC (Darup)
3
-
2
797049
28-05 2022
Kl. 11:45
Lejerbo BK Vallensbæk IF Gungehusskolen
Udehold taberdømt
797054 ma
30-05 2022
Kl. 18:30
Albertslund BS 72 Fløng-Hedehusene Sportspladsen i Syd
0
-
5
797058 ti
31-05 2022
Kl. 18:30
Herstedøster IC BSF Herstedøster Stadion
0
-
2
797052 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Fløng-Hedehusene Bagsværd BK (1) Hedehusene Idrætspark
12
-
1
797056 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Vallensbæk IF Røde Stjerne BK (1) Vallensbæk Idrætscenter
3
-
2
797057 to
02-06 2022
Kl. 18:30
Ejby IF 1968 Måløv BK Ejby Friluftscenter
Udehold taberdømt
797061 ti
07-06 2022
Kl. 18:30
BSF Vallensbæk IF Ballerup Idrætspark
5
-
0
797063 on
08-06 2022
Kl. 18:30
Måløv BK Herstedøster IC Måløv Idrætspark
Udehold taberdømt
797059 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Lejerbo BK Albertslund BS 72 Gungehusskolen
6
-
0
797062
on
08-06 2022
Kl. 19:00
Fløng-Hedehusene Ejby IF 1968 Hedehusene Idrætspark
6
-
0
797060 to
09-06 2022
Kl. 18:30
Røde Stjerne BK (1) Bagsværd BK (1) Roskilde IC (Darup)
2
-
1
797055 ma
13-06 2022
Kl. 19:30
Bagsværd BK (1) Lejerbo BK Bagsværd Stadion Kunstgræs
0
-
7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 12. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 7
kamp 3 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 10.00 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 5
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3

Finale samt 3-4 plads søndag den 19. juni kl. 12.30 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5

Log ind