|
796884
|
ma11-04 2022
|
19:30
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
796883
|
on13-04 2022
|
18:30
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
|
797022
|
on13-04 2022
|
18:30
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
UHT
|
|
|
|
797026
|
ti19-04 2022
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
797028
|
ti19-04 2022
|
18:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
797027
|
on20-04 2022
|
18:30
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
|
797023
|
on20-04 2022
|
19:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
797025
|
lø23-04 2022
|
10:30
|
|
|
Roskilde IC (Darup)
|
|
|
|
797029
|
on27-04 2022
|
19:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
797030
|
on27-04 2022
|
19:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
|
797032
|
on27-04 2022
|
19:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
797031
|
on27-04 2022
|
19:15
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
797033
|
to28-04 2022
|
18:30
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
797035
|
ti03-05 2022
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
797038
|
ti03-05 2022
|
18:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
797037
|
on04-05 2022
|
18:30
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
797034
|
lø07-05 2022
|
10:30
|
|
|
Roskilde IC (Darup)
|
|
|
|
797036
|
sø08-05 2022
|
11:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
797021
|
ma09-05 2022
|
19:00
|
|
|
Hedehusene idrætspark Kunstgræs
|
|
|
|
797039
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
797040
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
797042
|
on11-05 2022
|
19:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
797043
|
to12-05 2022
|
18:30
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
797041
|
to12-05 2022
|
18:45
|
|
|
Roskilde IC (Darup)
|
|
|
|
796885
|
sø15-05 2022
|
12:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
UHT
|
|
|
797045
|
ti17-05 2022
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
797048
|
ti17-05 2022
|
18:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
797047
|
on18-05 2022
|
18:30
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
797044
|
on18-05 2022
|
19:30
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
797046
|
to19-05 2022
|
19:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
797051
|
ma23-05 2022
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
797053
|
on25-05 2022
|
18:30
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
797050
|
lø28-05 2022
|
10:30
|
|
|
Roskilde IC (Darup)
|
|
|
|
797049
|
lø28-05 2022
|
11:45
|
|
|
Gungehusskolen
|
UHT
|
|
|
797054
|
ma30-05 2022
|
18:30
|
|
|
Sportspladsen i Syd
|
|
|
|
797058
|
ti31-05 2022
|
18:30
|
|
|
Herstedøster Stadion
|
|
|
|
797052
|
on01-06 2022
|
19:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
797056
|
on01-06 2022
|
19:00
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
|
|
797057
|
to02-06 2022
|
18:30
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
UHT
|
|
|
797061
|
ti07-06 2022
|
18:30
|
|
|
Ballerup Idrætspark
|
|
|
|
797063
|
on08-06 2022
|
18:30
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
UHT
|
|
|
797059
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
797062
|
on08-06 2022
|
19:00
|
|
|
Hedehusene Idrætspark
|
|
|
|
797060
|
to09-06 2022
|
18:30
|
|
|
Roskilde IC (Darup)
|
|
|
|
797055
|
ma13-06 2022
|
19:30
|
|
|
Bagsværd Stadion Kunstgræs
|
|
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler søndag den 12. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 7
kamp 3 Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 10.00 i Borup
kamp 4: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 5
kamp 5: Vinder kamp 2 - Vinder kamp 3
Finale samt 3-4 plads søndag den 19. juni kl. 12.30 i Borup.
kamp 6: Finale Vinder kamp 4 - Vinder kamp 5
kamp 7: 3-4 plads Taber kamp 4 - Taber kamp 5