|
800621
|
ti05-04 2022
|
18:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
3
|
|
800630
|
ma11-04 2022
|
18:30
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
|
800633
|
ti19-04 2022
|
18:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
4
|
|
|
800637
|
lø23-04 2022
|
12:30
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
800638
|
sø24-04 2022
|
10:30
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
800639
|
ti26-04 2022
|
18:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
3
|
|
|
800641
|
on27-04 2022
|
18:30
|
|
|
Slangerup Stadion
|
|
|
|
800629
|
lø30-04 2022
|
11:00
|
|
|
Islev Skole kunst
|
HMH
|
|
|
800650
|
ma02-05 2022
|
17:30
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
800624
|
ma02-05 2022
|
18:00
|
|
|
Slangerup Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|
|
800643
|
lø07-05 2022
|
11:15
|
|
|
Melby Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
4
|
|
800649
|
sø08-05 2022
|
10:00
|
|
|
Islev Skole kunst
|
|
|
|
800622
|
ti10-05 2022
|
17:45
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
800651
|
on11-05 2022
|
18:30
|
|
|
Slangerup Stadion
|
|
|
|
800656
|
to12-05 2022
|
17:30
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
3
|
|
800623
|
sø15-05 2022
|
11:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
800653
|
sø15-05 2022
|
12:00
|
|
|
Islev Skole kunst
|
|
|
|
800657
|
ti17-05 2022
|
18:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
1
|
|
800658
|
lø21-05 2022
|
10:00
|
|
|
Melby Stadion
|
UHT
|
|
|
801159
|
ti24-05 2022
|
17:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
2
|
|
801152
|
on25-05 2022
|
18:30
|
|
|
Slangerup Stadion
|
|
|
|
801153
|
sø29-05 2022
|
11:00
|
|
|
Islev Skole kunst
|
|
|
|
801160
|
ma30-05 2022
|
17:45
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
801151
|
ti31-05 2022
|
17:30
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
801167
|
to02-06 2022
|
17:30
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
800642
|
lø04-06 2022
|
10:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
801161
|
sø05-06 2022
|
11:00
|
|
|
Islev Skole kunst
|
HHT
|
Frederiksværk Fodbold Klub
HHT
|
|
801170
|
ti07-06 2022
|
17:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
|
|
801168
|
ti07-06 2022
|
18:00
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
Frederiksværk Fodbold Klub
4
|
|
801169
|
on08-06 2022
|
18:30
|
|
|
Slangerup Stadion
|
UHT
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) lørdag den 18. juni i Borup.
Semifinaler 18. juni kl. 11.45 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 14.15 i Borup
Kamp 3: Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2