MENU

U12 Drenge 3 8-mands (10) Forår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
391638
03-04 2022
Kl. 14:00
Bagsværd BK Frederikssund FB Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
3
387568
09-04 2022
Kl. 10:00
Ølstykke FC FC Hornsherred Ølstykke Stadion Kunstgræs
0
-
3
387571
17-04 2022
Kl. 12:00
LSF Bagsværd BK Smørum Idrætscenter
4
-
0
387566 to
21-04 2022
Kl. 17:15
Slangerup & Omegn IF Virum-Sorgenfri BK Slangerup Stadion
Hjemmehold taberdømt pga manglende holdkort
387567
to
21-04 2022
Kl. 18:00
Kr. Værløse IF Frederikssund FB Sandet Stadion
1
-
4
391382
23-04 2022
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Farum BK Virum Stadion
3
-
3
391595
23-04 2022
Kl. 12:00
FC Hornsherred Kr. Værløse IF Møllegårdhallen
2
-
2
391397
24-04 2022
Kl. 10:30
Frederikssund FB Slangerup & Omegn IF Frederikssund Stadion
0
-
1
391379
24-04 2022
Kl. 12:00
Slagslunde-Ganløse IF LSF Gryden kunstgræs
5
-
6
391596
24-04 2022
Kl. 14:00
Bagsværd BK Ølstykke FC Bagsværd Stadion Kunstgræs
6
-
3
387569 ti
26-04 2022
Kl. 17:25
Farum BK Slagslunde-Ganløse IF Farum Park
3
-
11
391597 on
27-04 2022
Kl. 18:00
Slagslunde-Ganløse IF Virum-Sorgenfri BK Gryden kunstgræs
2
-
2
391598
30-04 2022
Kl. 10:00
Slangerup & Omegn IF FC Hornsherred Slangerup Stadion
1
-
5
391599
30-04 2022
Kl. 12:00
Kr. Værløse IF Bagsværd BK Sandet Stadion
2
-
6
391601
01-05 2022
Kl. 12:00
LSF Ølstykke FC Smørum Idrætscenter
6
-
2
391600
01-05 2022
Kl. 12:30
Farum BK Frederikssund FB Farum Park
1
-
8
391618 fr
06-05 2022
Kl. 17:15
Bagsværd BK Slangerup & Omegn IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
391617
07-05 2022
Kl. 10:00
FC Hornsherred Farum BK Skibby Stadion
9
-
3
391602
07-05 2022
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK LSF Virum Stadion
5
-
7
391615
08-05 2022
Kl. 10:30
Frederikssund FB Slagslunde-Ganløse IF Frederikssund Stadion
2
-
5
391616
08-05 2022
Kl. 10:30
Ølstykke FC Kr. Værløse IF Ølstykke Stadion
2
-
7
391620
15-05 2022
Kl. 11:00
Slangerup & Omegn IF Ølstykke FC Slangerup Stadion
4
-
2
391623
15-05 2022
Kl. 12:00
LSF Kr. Værløse IF Smørum Idrætscenter
9
-
2
391622
15-05 2022
Kl. 12:30
Farum BK Bagsværd BK Farum Park
5
-
3
391619 ma
16-05 2022
Kl. 18:30
Slagslunde-Ganløse IF FC Hornsherred Gryden kunstgræs
2
-
2
391628 fr
20-05 2022
Kl. 17:15
Bagsværd BK Slagslunde-Ganløse IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
4
391625
21-05 2022
Kl. 10:00
Frederikssund FB LSF Frederikssund Stadion
4
-
0
391627
21-05 2022
Kl. 11:00
FC Hornsherred Virum-Sorgenfri BK Møllegårdhallen
2
-
7
391626
22-05 2022
Kl. 10:30
Ølstykke FC Farum BK Ølstykke Stadion
8
-
2
391624
22-05 2022
Kl. 11:30
Kr. Værløse IF Slangerup & Omegn IF Sandet Stadion
1
-
2
391629 on
25-05 2022
Kl. 18:00
Slagslunde-Ganløse IF Ølstykke FC Gryden kunstgræs
6
-
1
391631
29-05 2022
Kl. 10:30
Frederikssund FB FC Hornsherred Frederikssund Stadion
5
-
1
391633
29-05 2022
Kl. 12:00
LSF Slangerup & Omegn IF Smørum Idrætscenter
7
-
0
391632
29-05 2022
Kl. 12:30
Farum BK Kr. Værløse IF Farum Park
5
-
4
391630 ti
31-05 2022
Kl. 18:00
Virum-Sorgenfri BK Bagsværd BK Virum Stadion
7
-
5
391636
on
01-06 2022
Kl. 18:15
Ølstykke FC Virum-Sorgenfri BK Ølstykke Stadion
1
-
7
391635 to
02-06 2022
Kl. 18:00
Kr. Værløse IF Slagslunde-Ganløse IF Sandet Stadion
2
-
4
391637 to
02-06 2022
Kl. 18:00
LSF FC Hornsherred Smørum Idrætscenter
3
-
4
391641
to
09-06 2022
Kl. 17:30
Frederikssund FB Ølstykke FC Frederikssund Stadion
7
-
0
391643
11-06 2022
Kl. 10:00
FC Hornsherred Bagsværd BK Skibby Stadion
1
-
0
391640
11-06 2022
Kl. 12:00
Virum-Sorgenfri BK Kr. Værløse IF Virum Stadion
6
-
2
391642
11-06 2022
Kl. 12:30
Farum BK LSF Farum Park
1
-
8
391639
12-06 2022
Kl. 11:00
Slagslunde-Ganløse IF Slangerup & Omegn IF Gryden kunstgræs
8
-
1
391621
on
15-06 2022
Kl. 18:15
Virum-Sorgenfri BK Frederikssund FB Virum Stadion
5
-
3
391634
19-06 2022
Kl. 10:30
Slangerup & Omegn IF Farum BK Slangerup Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind