MENU

Herre C1 (+16) 7M - Forår 2022, Pulje 131 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
301187
on
06-04 2022
Kl. 19:00
AC Pink Panthers Kolt/Hasselager IF Bøgeskov Idrætsanlæg
1
-
2
301189
on
06-04 2022
Kl. 19:00
Christiansbjerg IF Nors B (Østjylland) Christiansbjerg Idrætsanlæg
1
-
4
301188 ma
11-04 2022
Kl. 19:15
ASA, Aarhus Fuglebakken KFUM (3) Koncenton Park (ASA)
0
-
8
301191
on
20-04 2022
Kl. 17:45
Fuglebakken KFUM (3) Christiansbjerg IF Højlyngen
3
-
2
301190 on
20-04 2022
Kl. 19:00
AC Pink Panthers Nors B (Østjylland) Bøgeskov Idrætsanlæg
0
-
7
301192
fr
22-04 2022
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF ASA, Aarhus SuperBrugsen Kolt Park
7
-
1
301193
on
27-04 2022
Kl. 19:00
AC Pink Panthers Christiansbjerg IF Bøgeskov Idrætsanlæg
4
-
1
301194 on
27-04 2022
Kl. 19:15
ASA, Aarhus Nors B (Østjylland) Koncenton Park (ASA)
2
-
5
301195 fr
29-04 2022
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF Fuglebakken KFUM (3) SuperBrugsen Kolt Park
0
-
5
301196 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
AC Pink Panthers Fuglebakken KFUM (3) Bøgeskov Idrætsanlæg
3
-
3
301197
ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF Nors B (Østjylland) SuperBrugsen Kolt Park
1
-
3
301198
ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Christiansbjerg IF ASA, Aarhus Christiansbjerg Idrætsanlæg
7
-
0
301200 on
04-05 2022
Kl. 17:45
Fuglebakken KFUM (3) Nors B (Østjylland) Højlyngen
3
-
1
301199 on
04-05 2022
Kl. 19:15
ASA, Aarhus AC Pink Panthers Koncenton Park (ASA)
1
-
4
301201
fr
06-05 2022
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF Christiansbjerg IF SuperBrugsen Kolt Park
4
-
2
301202
on
11-05 2022
Kl. 19:00
Christiansbjerg IF Nors B (Østjylland) Christiansbjerg Idrætsanlæg
4
-
2
301204
on
11-05 2022
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF AC Pink Panthers SuperBrugsen Kolt Park
3
-
0
301203 to
12-05 2022
Kl. 17:45
Fuglebakken KFUM (3) ASA, Aarhus Ellehøjskolen
5
-
3
301205 on
18-05 2022
Kl. 19:00
AC Pink Panthers Nors B (Østjylland) Bøgeskov Idrætsanlæg
1
-
0
301207 on
18-05 2022
Kl. 19:00
Christiansbjerg IF Fuglebakken KFUM (3) Christiansbjerg Idrætsanlæg
0
-
2
301206
on
18-05 2022
Kl. 19:15
ASA, Aarhus Kolt/Hasselager IF Koncenton Park (ASA)
0
-
3
301209
ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM (3) Kolt/Hasselager IF Højlyngen
2
-
2
301210 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Christiansbjerg IF AC Pink Panthers Christiansbjerg Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
301208 on
25-05 2022
Kl. 19:00
ASA, Aarhus Nors B (Østjylland) Koncenton Park (ASA)
3
-
7
301285 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM (3) AC Pink Panthers Højlyngen
6
-
1
301211
on
01-06 2022
Kl. 19:15
ASA, Aarhus Christiansbjerg IF Koncenton Park (ASA)
2
-
3
301286
to
02-06 2022
Kl. 19:00
Kolt/Hasselager IF Nors B (Østjylland) SuperBrugsen Kolt Park
2
-
1
301289
ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Christiansbjerg IF Kolt/Hasselager IF Christiansbjerg Idrætsanlæg
3
-
8
301287 on
08-06 2022
Kl. 19:00
AC Pink Panthers ASA, Aarhus Bøgeskov Idrætsanlæg
4
-
1
301288
on
08-06 2022
Kl. 19:00
Fuglebakken KFUM (3) Nors B (Østjylland) Højlyngen
1
-
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland Region 3 på mail eller på tlf: 8939 9930

Der skal udfyldes elektronisk holdkort i denne række via DBU's Fodbold APP eller på www.dbujylland.dk - "Mit DBU" - HUSK at der også skal påføres officials. Kontakt din klub såfremt du ikke har fået tildelt brugernavn og adgangskode.

Hjemmeholdet er ansvarlige for registrering af kampens resultat via DBU’s Fodbold App eller via ”Mit DBU” på www.dbujylland.dk.

Se mere på : 7-mands fodbold Region 3

Info om Regionsfinaler

Log ind