MENU

M+40 1 7M Forår (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
716831 ma
28-03 2022
Kl. 20:00
Aakanden GF Vanløse Gentofte Sportspark Vest
8
-
3
716836
02-04 2022
Kl. 11:00
Nørrebro United Fremad Valby 2 Nørrebroparken
4
-
2
716840 ma
04-04 2022
Kl. 20:00
Rødovre Fremad Valby Rødovre Stadion Kunst
1
-
3
716832 ti
05-04 2022
Kl. 18:00
Fix NB 99 Tingbjerg Idrætspark
3
-
0
716841 ti
05-04 2022
Kl. 20:45
Vanløse Nørrebro United Vanløse Idrætspark
4
-
0
716837 on
06-04 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby 2 Hellas 2 Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
1
716842 to
07-04 2022
Kl. 19:30
Brønshøj Aakanden GF Tingbjerg Idrætspark
5
-
2
716839 ma
11-04 2022
Kl. 18:30
Nørrebro United 2 Fix Kunst, Mimersparken
3
-
3
716847 ti
19-04 2022
Kl. 19:15
Hellas 2 Vanløse Engdraget
3
-
3
716846 ti
19-04 2022
Kl. 20:30
Fremad Valby Fremad Valby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
5
-
0
716843 to
21-04 2022
Kl. 18:30
Fix Rødovre Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Udehold taberdømt
716844 to
21-04 2022
Kl. 20:00
Union Aakanden GF Grøndal Multicenter
2
-
2
716848 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Nørrebro United Brønshøj Nørrebroparken
1
-
3
716850 ma
25-04 2022
Kl. 20:00
Aakanden GF Nørrebro United Gentofte Sportspark Vest
2
-
2
716833 ti
26-04 2022
Kl. 20:00
Union Brønshøj Grøndal Multicenter
1
-
2
716853 ti
26-04 2022
Kl. 20:45
Vanløse Fremad Valby Vanløse Idrætspark
2
-
6
716849 on
27-04 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby 2 Fix Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
0
716854 to
28-04 2022
Kl. 19:30
Brønshøj Hellas 2 Tingbjerg Idrætspark
5
-
1
716851 fr
29-04 2022
Kl. 18:30
Nørrebro United 2 Union Nørrebroparken
4
-
1
716858 ma
02-05 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby Brønshøj Kunst, Valby IP, tribunen
6
-
4
716852 ma
02-05 2022
Kl. 20:00
Rødovre NB 99 Rødovre Stadion Kunst
5
-
2
716860 on
04-05 2022
Kl. 19:30
Hellas 2 Aakanden GF Engdraget
2
-
4
716856
to
05-05 2022
Kl. 20:30
Union Nørrebro United Grøndal Multicenter
7
-
1
716855 fr
06-05 2022
Kl. 18:30
Fix Vanløse Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4
-
4
716859 fr
06-05 2022
Kl. 18:30
Nørrebro United 2 Rødovre Nørrebroparken
4
-
1
716862 ma
09-05 2022
Kl. 20:00
Aakanden GF Fremad Valby Gentofte Sportspark Vest
2
-
0
716863 ma
09-05 2022
Kl. 20:00
Rødovre Union Rødovre Stadion
2
-
2
716865 ma
09-05 2022
Kl. 20:45
Vanløse NB 99 Vanløse Idrætspark
2
-
1
716861 ti
10-05 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby 2 Nørrebro United 2 Kunst, Valby IP, tribunen
8
-
2
716864 ti
10-05 2022
Kl. 19:15
Hellas 2 Nørrebro United Engdraget
3
-
1
716866 to
12-05 2022
Kl. 19:30
Brønshøj Fix Tingbjerg Idrætspark
9
-
1
716845
15-05 2022
Kl. 11:00
NB 99 Nørrebro United 2 Gentofte Sportspark Vest
6
-
0
716912 ma
16-05 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby Nørrebro United Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
2
716914 ma
16-05 2022
Kl. 20:00
Rødovre Fremad Valby 2 Rødovre Stadion
6
-
2
716910 to
19-05 2022
Kl. 20:30
Union Hellas 2 Genforeningspladsen
1
-
2
716909 fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Fix Aakanden GF Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
1
-
2
716917 ma
23-05 2022
Kl. 19:15
Hellas 2 Fremad Valby Engdraget
2
-
4
716916 ma
23-05 2022
Kl. 20:00
Aakanden GF NB 99 Gentofte Sportspark Vest
2
-
1
716919 ti
24-05 2022
Kl. 20:45
Vanløse Rødovre Vanløse Idrætspark
4
-
3
716915 on
25-05 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby 2 Union Kunst, Valby IP, tribunen
Udehold taberdømt
716920 to
26-05 2022
Kl. 19:30
Brønshøj Nørrebro United 2 Tingbjerg Idrætspark
8
-
3
716918
28-05 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United Fix Nørrebroparken
Udehold taberdømt
716838
ma
30-05 2022
Kl. 20:00
Union NB 99 Genforeningspladsen
1
-
0
716926 ma
30-05 2022
Kl. 20:00
Rødovre Brønshøj Rødovre Stadion
3
-
1
716913 ma
30-05 2022
Kl. 20:30
Vanløse Nørrebro United 2 Vanløse Idrætspark
1
-
3
716921 on
01-06 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby 2 Vanløse Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
3
716923
to
02-06 2022
Kl. 20:00
Union Fremad Valby Grøndal Multicenter
2
-
2
716922 fr
03-06 2022
Kl. 18:30
Fix Hellas 2 Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
Udehold taberdømt
716925 fr
03-06 2022
Kl. 18:30
Nørrebro United 2 Aakanden GF Nørrebroparken
1
-
7
716924
04-06 2022
Kl. 11:00
NB 99 Nørrebro United Gentofte Sportspark Vest
1
-
1
716927 ma
06-06 2022
Kl. 20:00
Aakanden GF Rødovre Gentofte Sportspark Vest
2
-
2
716929 ti
07-06 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby Fix Kunst, Valby IP, tribunen
7
-
0
716930 ti
07-06 2022
Kl. 19:15
Hellas 2 NB 99 Engdraget
0
-
4
717505 to
09-06 2022
Kl. 19:30
Brønshøj Fremad Valby 2 Tingbjerg Idrætspark
Udehold taberdømt
716928 to
09-06 2022
Kl. 20:00
Union Vanløse Grøndal Multicenter
3
-
5
717504 fr
10-06 2022
Kl. 18:30
Nørrebro United Nørrebro United 2 Nørrebroparken
5
-
3
716911
11-06 2022
Kl. 11:00
NB 99 Brønshøj Gentofte Sportspark Vest
2
-
2
717510 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Rødovre Nørrebro United Rødovre Stadion
4
-
1
717511 ti
14-06 2022
Kl. 20:45
Vanløse Brønshøj Vanløse Idrætspark
5
-
1
717506 on
15-06 2022
Kl. 18:00
Fremad Valby 2 Aakanden GF Kunst, Valby IP, tribunen
Udehold taberdømt
716835 on
15-06 2022
Kl. 19:30
Hellas 2 Rødovre Engdraget
2
-
2
717508 on
15-06 2022
Kl. 20:00
Fremad Valby NB 99 Valby IP, tribunen
5
-
2
717507 fr
17-06 2022
Kl. 18:30
Fix Union Pilesvinget/Br.høj Kirkevej
4
-
1
717509 fr
17-06 2022
Kl. 18:30
Nørrebro United 2 Hellas 2 Nørrebroparken
5
-
2
716857
18-06 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby 2 NB 99 Valby IP, tribunen
2
-
2
716834
19-06 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby Nørrebro United 2 Valby IP, tribunen
3
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind