MENU

U15 drenge Liga 3 (2007) 11M - Forår 2022 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
977858
03-04 2022
Kl. 10:00
Dalum IF OB Rema 1000 Park - Dalum
0
-
11
977901
03-04 2022
Kl. 15:00
S.f.B. Tåsinge f. B. SfB Ryttervej
3
-
1
977857
03-04 2022
Kl. 15:00
Kværndrup BK Nyborg G & IF Kværndrup Stadion
0
-
0
977859
ti
05-04 2022
Kl. 18:45
Sanderum/BBB Tarup/Paarup IF Bellinge Stadion
2
-
3
977900
on
06-04 2022
Kl. 17:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Aarslev BK Carl Nielsen Hallen
1
-
3
977908
10-04 2022
Kl. 10:00
Nyborg G & IF Boldklubben Marienlyst Idrætscenter Nyborg
2
-
1
977903
10-04 2022
Kl. 11:00
Kværndrup BK Dalum IF Kværndrup Stadion
4
-
2
977907
10-04 2022
Kl. 13:30
OB Sanderum/BBB OB-Ådalen
10
-
0
977905
ti
12-04 2022
Kl. 18:30
Aarslev BK S.f.B. Netplan Arena
0
-
1
978378
17-04 2022
Kl. 10:00
S.f.B. Tarup/Paarup IF SfB Ryttervej
1
-
1
981185
17-04 2022
Kl. 12:00
Boldklubben Marienlyst Tåsinge f. B. Marienlystcentret
3
-
0
978379
ma
18-04 2022
Kl. 16:00
NØFF Aarslev BK ALBANI Kerteminde Stadion
4
-
3
978377 on
20-04 2022
Kl. 17:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. OB Carl Nielsen Hallen
Hjemmehold taberdømt
981197
24-04 2022
Kl. 10:00
Nyborg G & IF Tåsinge f. B. Idrætscenter Nyborg
1
-
1
981195
24-04 2022
Kl. 11:00
Tarup/Paarup IF NØFF Home Tarup Park
1
-
6
981186
24-04 2022
Kl. 13:00
Kværndrup BK Nr. Lyndelse / Søby F.C. Kværndrup Stadion
4
-
2
981194
ti
26-04 2022
Kl. 18:00
Aarslev BK Boldklubben Marienlyst Netplan Arena
3
-
1
981193
on
27-04 2022
Kl. 18:30
Dalum IF Sanderum/BBB Rema 1000 Park - Dalum
1
-
2
977902
to
28-04 2022
Kl. 18:00
NØFF Boldklubben Marienlyst ALBANI Kerteminde Stadion
2
-
1
981202
01-05 2022
Kl. 10:00
Boldklubben Marienlyst Tarup/Paarup IF Marienlystcentret
0
-
1
981198
01-05 2022
Kl. 11:00
Sanderum/BBB Nyborg G & IF Vestfalen Stadion
3
-
0
981203
01-05 2022
Kl. 12:00
Tåsinge f. B. Aarslev BK SEF Energi Arena - Tåsinge
3
-
2
981200
ma
02-05 2022
Kl. 19:00
S.f.B. Kværndrup BK SfB Ryttervej
0
-
0
978376
to
05-05 2022
Kl. 19:00
Sanderum/BBB Kværndrup BK Vestfalen Stadion
0
-
3
981225
08-05 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Tåsinge f. B. Home Tarup Park
Udehold taberdømt
981226
08-05 2022
Kl. 13:30
OB Boldklubben Marienlyst OB-Ådalen
4
-
1
977904
on
11-05 2022
Kl. 18:30
Tåsinge f. B. NØFF SEF Energi Arena - Tåsinge
1
-
4
981223
on
11-05 2022
Kl. 18:30
Dalum IF S.f.B. Rema 1000 Park - Dalum
2
-
2
981230
15-05 2022
Kl. 11:00
NØFF Dalum IF ALBANI Kerteminde Stadion
10
-
0
981228
15-05 2022
Kl. 12:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Nyborg G & IF Carl Nielsen Hallen
Udehold taberdømt
981227
ma
16-05 2022
Kl. 18:00
Nyborg G & IF Aarslev BK Idrætscenter Nyborg
3
-
2
981231
ma
16-05 2022
Kl. 18:15
Kværndrup BK Boldklubben Marienlyst Kværndrup Stadion
4
-
1
981229
ma
16-05 2022
Kl. 18:30
S.f.B. Sanderum/BBB SfB Ryttervej
1
-
0
981222
on
18-05 2022
Kl. 18:00
Kværndrup BK NØFF Kværndrup Stadion
1
-
2
981233
to
19-05 2022
Kl. 18:00
Aarslev BK Tarup/Paarup IF Netplan Arena
1
-
2
981196
to
19-05 2022
Kl. 18:30
S.f.B. OB SfB Ryttervej
0
-
3
981493
22-05 2022
Kl. 11:00
Sanderum/BBB NØFF Vestfalen Stadion
2
-
1
981317
22-05 2022
Kl. 12:00
Dalum IF Boldklubben Marienlyst Rema 1000 Park - Dalum
Hjemmehold taberdømt
981495
22-05 2022
Kl. 13:30
OB Aarslev BK OB-Ådalen
9
-
0
981316 ma
23-05 2022
Kl. 18:15
Kværndrup BK Tåsinge f. B. Kværndrup Stadion
1
-
3
981496 ma
23-05 2022
Kl. 18:45
Nyborg G & IF Tarup/Paarup IF Idrætscenter Nyborg
1
-
1
981498
ti
24-05 2022
Kl. 18:00
NØFF Nr. Lyndelse / Søby F.C. ALBANI Kerteminde Stadion
7
-
1
981232
on
25-05 2022
Kl. 18:30
Tåsinge f. B. OB SEF Energi Arena - Tåsinge
1
-
6
996073
28-05 2022
Kl. 13:00
Tåsinge f. B. Dalum IF SEF Energi Arena - Tåsinge
1
-
0
982930
29-05 2022
Kl. 11:00
Boldklubben Marienlyst Sanderum/BBB Marienlystcentret
2
-
0
120323
29-05 2022
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF OB Home Tarup Park
4
-
2
120322
ti
31-05 2022
Kl. 18:15
Aarslev BK Kværndrup BK Netplan Arena
3
-
0
977909
ti
31-05 2022
Kl. 18:30
Dalum IF Nyborg G & IF Rema 1000 Park - Dalum
3
-
3
981494
on
01-06 2022
Kl. 17:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. S.f.B. Carl Nielsen Hallen
2
-
5
981199 ma
06-06 2022
Kl. 17:30
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Dalum IF Carl Nielsen Hallen
1
-
1
981201
ti
07-06 2022
Kl. 18:00
NØFF OB ALBANI Kerteminde Stadion
2
-
5
977906
on
08-06 2022
Kl. 18:30
Tarup/Paarup IF Nr. Lyndelse / Søby F.C. Home Tarup Park
3
-
0
120326
to
09-06 2022
Kl. 19:00
Sanderum/BBB Tåsinge f. B. Bellinge Stadion
0
-
2
981224
12-06 2022
Kl. 11:00
Sanderum/BBB Nr. Lyndelse / Søby F.C. Bellinge Stadion
4
-
1
120325
12-06 2022
Kl. 12:00
Dalum IF Aarslev BK Rema 1000 Park - Dalum
1
-
4
120324
12-06 2022
Kl. 13:00
Kværndrup BK Tarup/Paarup IF Kværndrup Stadion
1
-
2
120328
12-06 2022
Kl. 14:00
S.f.B. NØFF SfB Ryttervej
3
-
3
120327
on
15-06 2022
Kl. 17:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Boldklubben Marienlyst Carl Nielsen Hallen
0
-
4
120330
18-06 2022
Kl. 10:00
NØFF Nyborg G & IF Munkebo Idrætscenter
1
-
0
120388
19-06 2022
Kl. 11:00
Tarup/Paarup IF Dalum IF Home Tarup Park
Udehold taberdømt
120386
19-06 2022
Kl. 13:00
Tåsinge f. B. Nr. Lyndelse / Søby F.C. SEF Energi Arena - Tåsinge
4
-
3
120389
19-06 2022
Kl. 13:30
OB Kværndrup BK OB-Ådalen
3
-
1
120385
19-06 2022
Kl. 15:00
Boldklubben Marienlyst S.f.B. Marienlystcentret
2
-
4
120387
ma
20-06 2022
Kl. 18:00
Aarslev BK Sanderum/BBB Netplan Arena
2
-
2
981497
on
22-06 2022
Kl. 18:30
S.f.B. Nyborg G & IF SfB Ryttervej
1
-
0
120329
25-06 2022
Kl. 10:30
Nyborg G & IF OB Idrætscenter Nyborg
4
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind